GüzellikCilt bakımı

Asetik sarma selülit. Çalışma prensibi

Asetik sarma selülit nedeniyle yağ hücrelerinin yok edilmesi için hacmini azaltır metabolizma hızı uyarır dolaşımını artırır toksinler ve toksik maddeleri ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Bu prosedür, böylece onu gençleştirici, duygusuz ve ölü deri hücrelerinden cildi kaldırır. Küçük selülit kadar kusur tamamen yok olması için prosedürler, üç ya da dört sargı ile. 15 prosedürleri - daha derin At lezyonlar 12 günü yapılacak gerekir.

normale döndü gelmek zamanı yoktur hızlı kilo kaybı deri, böylece cildin sarkmasını mümkün sarkık almak için yapım ile nedenle bu tür durumlarda selülit kozmetik bir zorunluluktur. Bu sektörde kalite ürünleri çok değer, ancak yüksek verimliliğe sahiptir. İyi bir makyaj edinme ihtimali yoksa Asetik sarma selülit yapmak daha faydalı ve daha verimli, ucuz ürünler, üzerinde seçim durdurmak için gerekli değildir.

portakal kabuğu etkisi ile deri bir sonucu olarak sadece görünen şiddetli kilo kaybı, aynı zamanda sistematik taciz ve kötü beslenme. Aşırı tüketimi basit karbonhidrat selülit oluşumuna katkıda bulunur, ama taze sebze ve otlar bu kusur mücadelede iyi yardımcılardır.

Asetik sarma selülit nedeniyle aşırı sıvı kaldırılmasına iyi sonuçlar verir. prosedür tavsiye elma, pirinç şarap sirkesi veya beşten fazla yüzde konsantrasyonu için. istenen şekilde Sirke, muhtemelen aromatik yağlar ilave eşit oranlarda su ile karıştırılır. Elde edilen çözelti, pamuklu bir bez ıslatılmış tabakadır, sıvı o damlatılır böyle bir durumun üstesinden için gerekli olan, ancak kuru değildi. Ardından, sorunlu alanları sarıp streç filmle sarın gerekir. Bu andan başka bir kişinin istenen yardımı anda. Aşağıda aksi prosedür anlamsız hale gelir, yatakta yatmak bir battaniye ile örtülü ve hava hiçbir zaman iletilmez sağlamak için uygundur.

İlk on dakika içinde birbirinden orada hiçbir şey serinlik, ama sonra çok sıcak hale gelir. Bir süre sonra o vücuda tam anlamıyla jetler akar, aktif salgılar ter başlar. Işlem sırasında hareket etmek gerekli değildir. Süre 30 - 40 dakika.

Asetik sarma selülit tıkalı olduğu bir banyo ziyaret anımsıyor. Değil en neşeli duygu ama işlemden sonra, zaman keyif gelir. Kilo kaybı , fazla sıvının çekilmesi ile en fazla üç kilogram.

Bu sargılar çok cazip, ama onların kontrendikasyonlar var. Örneğin, kalp hastalığı, deri lezyonları, kesikler, yaralar, vb yanı sıra sırasında menstrüasyon ile kişiler, işlemi gerçekleştirmek için tavsiye edilmez.

doğal ilaçlar ile evde güzellik uygulamaları Holding salonu tedavisi üzerinde büyük avantajlara sahiptir. Sen zaman ve yer seçmek, fonların maliyeti çok daha düşük ünlü markaların ürünlerini pişirilir, verimlilik salonuna ziyareti sonrasında bu düşük değildir. Bu sol izlenim anti-selülit vücut maskesi, bu konuda delil gözden geçirmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.