HobiDikiş

Halkalar Suite için bir yastık kuralları oluşturma ve tescil

Heyecan verici kutlama - düğün günü - çok önce özel bir yer aksesuar seçimini işgal edilmiş aralarında sayısız hazırlıkları çevrili başlangıcı - minderler üzerinde yeni bir aile beslenen doğum semboller - halkaları. seçimini belirleyin halkaları için yastık çok çaba yapmaz salonları mevcut çeşitliliğine sahip. Ancak, en değerli kendi elleriyle yapılan bu aksesuarlar bulunmaktadır. Her iki durumda da herhangi başka bir düğün aksesuarları gibi, buraya kadar, bir kurallar kümesi uymalıdır gelin ve damat imajını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır, hatırlamak gerekir.

onun nihai şekli yastık nasıl görüneceğini karar, özel dikkat süsler alanı serbest, daha doğrusu boyutu, dikkat edilmelidir. ürünün serbestçe iki yüzük ağırladı böylece idam ve onlar dekorasyon elemanlarının kayıp değil ve en ufak eğimde itilmiş olmadığını edilmelidir. halkalar yastık için ideal bir seçenek ustaca Kenarlarda dekore orta kesiminde bir zorlukla görülebilir girinti sahip bir ürün, kabul edilir ve gelinin buket çiçek açması boyutundan daha fazla toplam alana sahiptir. Dolgu maddesi iki veya üç kat katlanmış Sintepon uygundur. Bu homojen içinde dağıtılmış ve süreç oldukça kolaydır. düğün ayrıntılı bir değerlendirme halka yastık o renk gelince gerektirir. Tonlama ölçeği, mono-, di- ya da tri-renkli biçiminde olabilir.

Aksesuar estetik görünüm, eğer gelin elbiseler rengini değil, aynı zamanda malzemenin (saten, şifon, dantel) aynı tür sadece koydu ürünün temeli ve düğün buketi içinde renk veya bir bitirme elemanı seçilen tonları olarak bir takım damat. boncuklar, taşlar,: Uygun takviyesi dekoratif ayrıntıları olarak çiçek kurdeleler. Ana kural: onlar sağlam taban web ürünlerini gizlemedi böylece halkalar minder, bitirme elemanları bir miktar içerecektir.

kurallar dışında milli gelenek veya miras tarzında yapılmış modellerdir. Kostüm ve elbise, ilgili aksesuarlar gerekli değildir Bu durumda, düğün yastıkları süsleyen süs bunun tekrarlarını bulmalıdır.

aksesuarın merkez kısmı yeni evliler isimlerinin baş harflerinden tuğrası işlemeli Böylece, pürüzsüz yüzey, bir cep mendili damat ve gelin elbise etek ile dekore edilebilir. Bir yastığa mevcut sıkı kanaviçe, düğün havlu bakmak önemli olacaktır. Aynı desenli bir kurdele ile bağlı genç için kök gözlük iyi olacaktır dekorasyonu nikah masasına.

yüzükler için yastık seçenekleri ne idiyse, yeni bir ailenin başlangıcını belirten önemli sembollerinden biri olduğunu hatırlamak önemlidir. Gelin ve damat görüntülerin uyumlu birleşimini ifade etmek tasarlanmış olup, doğru tasarım ile, bu törenin bir parçası olmalıdır ve sonra ileride genç bir ailenin hayatında haklı yerini alman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.