GüzellikCilt bakımı

Avantaj ve Dezavantajları: Balık Peeling

Peeling balık veya sözde prosedürün tüketiciler arasında oldukça kullanışlı ve popüler olarak kabul edilir "soyulması yaşayan". Bu yöntem temizlik Japonya'da icat edilmiştir. Bugün, balık - spa Avrupa ve Asya'da giderek daha popüler hale gelmektedir.

Peeling balık, faydaları ve avantajları. Aslında, böyle bir prosedür bir çok avantajı vardır. Başlangıç için o kullanmadan, bu yöntem ölü doku cildinizi temizlemek için izin verdiğini dikkati çekiyor aynı aşındırıcılar ve kimyasalları - her şey oldukça doğal olur.

doğu ülkelerinden dünya çapında güzellik salonları teslim edilir küçük Garra Rufa balıkları kullanarak Prosedür için. Bu balıklar nazikçe ölü toplardan cildi temizlemek ve bu canlı ve sağlıklı dokuda epiteli etkilemez. Diğer taraftan, ve soyma yöntemi, yumuşak akupunktur dermişin üst tabakaların kan dolaşımını artırır ve yenilenme sürecini hızlandırır.

Öte yandan balık da örtü güncellenmesi ve kurtarma süreçlerine katkıda ditranol adı verilen bir madde salgılar. Bu arada, modern bir kozmetoloji maskeleri, krem ve bakım başka yollarla üretimi için Dithranol kullanır.

Tedaviden sonra cilt pürüzsüz hale ince kırışıklıklar yok olur.

Balık Peeling: yaşanırken? Bu prosedür sadece güzellik salonları gerçekleştirilir. (Manikür öncesi) eller soyulması için kullanılan balık (pedicures öncesi), bacak ya da bütün vücudu.

Önce bir duş almak gerekir. soyma önce, kremler ve kullanmamayı tavsiye edilir , vücut losyonları bu maddeler balıklar için zararlıdır olarak. Ardından güzellik mantar enfeksiyonları, sedef veya açık yaraların varlığı için cildi inceler - Eğer başaramazlarsa, hoş bir prosedür başlayabilir.

Kollar, bacaklar veya tüm vücut (o seçiminize bağlıdır) balık ile özel bir akvaryum içine batırılır. 30 dakika - Garra Rufa balıkları soyma Kural olarak en fazla 20 sürer. Bu kez ölü doku cildi temizlemek için yeterlidir. Müşteriler etkisi ilk seanstan sonra gözle görülür olduğunu söylüyorlar. 10 seans balık terapi - tamamen cilt iyileşmek için, en az 8 olmalıdır. haftasında Bir prosedür fazla harcama yapabilirsiniz.

Cildi soyma sonra özel besleyici ve anti-aging kremler ile tedavi edilir. Temizlik sonra herhangi bir doğal yollarla etkinliği yüzde 100 artacak şekilde kanıtlanmıştır.

Bazen, bu tür bir prosedür keyifli bir deneyim tamamlar aroma ile birleştirilmiştir.

balık tehlikeli olup olmadığını Peeling? cilt temizliği yeni ve keyifli bir şekilde ortaya çıkması neden oldu yutturmaca, sonra bu yöntemin güvenliği konusunda ortaya çıkmaya başladı. Prosedür doğru uygulanan Aslında, bu korkular, yersiz değildir.

Birincisi, birçok acıyor olup olmadığı hakkında bir sorum var. Aslında, prosedür tamamen ağrısız. Balık Garra Rufus dişleri var, bu yüzden ölü epiteli parçacıklarını çimdiklemek olmadığı gerçeği. Özellikle ilk defa, prosedür çağrıları Tickle.

İkinci olarak, enfeksiyon hakkında mitin bahsetmek gereklidir. prosedür doğru olarak ise, hakkında herhangi bir enfeksiyon hiçbir soru olabilir. kozmetikçi soyma önce mutlaka açık yaralara ya da bazı deri hastalıklarının varlığı için müşteri inceler. Ayrıca, balık içeren su olarak, düzenli, modern filtrelerle temizlenip duyarlıdır ultraviyole radyasyona.

Müşteriler bu yöntem ve sürekli artan taraftarların miktarı memnun. Balık soyma cilt değil, aynı zamanda sinir sistemi üzerinde de etkiler çıkıyor. Böyle bir prosedür, yatıştırıcı ve canlandıran.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.