GüzellikCilt bakımı

Yüz ve boyun Kaldırma

Hepimiz değişen derecelerde cilt 30 yıl sonra, bozulan olduğunu biliyoruz. Yüz ve boyun çirkin kırışıklıkların ortaya çıkmasına yol açan tabaka, yüzey gerilimini oluşur. Modern plastik cerrahi sayesinde zaman hile mümkün hale geldi.

Kim yüz ve boyun kaldırabilir

herhangi bir insan için kaçınılmaz olan kırışıklık ve kat mücadele etmek için en etkili yollar, - bir yüz ve boyun Kaldırma. sadece Kaldırma onu geliştirmeye insanın görünümünü değiştirir ve bu geçmiş gençlik, kendine güven, yaşam için sevgi hissi verir.

Yüz gerdirme ve boyun onların görünüş, kamu insanların dikkat çekmek alışık insanlara göstermek için. Çok nadiren sadece yüzünü etkilemeden, boyun kaldırma yapmak unutulmamalıdır. Tipik olarak, hastalar kapsamlı bakıma ihtiyacı.

Ve böylece, asansör nedir?

By tarafından cilt kıvrımları ve kırışıklıkların kaldırılmasını anlamında alınır kaldırıcı cilt sıkma. Operasyon yukarı çekmek için gerekli olan cilt geniş bir peeling, ardından ciddi bir cerrahi prosedür olduğunu belirtmek gerekir. Bu derinin kaldırılması karar, cerrahın tüm tavsiyelerine ciddiye olması gerektiği anlamına gelir.

işlem sadece yüz ya da boyun kaldırma den az 1,5-2 saat sürer, ve 4 saate kadar - deri kompleksinde yüz ve boyun. Operasyondan sonra koşullara bağlı olarak, 2-10 gün hastanede kalmak emin olun.

Kısmi ve tam kaldırma

kısmi ve tam asansör arasında ayırt eder.

Tamamen kaldırdığınızda cilt yüzün her iki tarafında kaldırılır. Kesikler alından kulağının arkasına kadar, kafasındaki saç büyümesinin kenarı boyunca yapılır. Kulak kepçesi böylece zarf ile görünür dikiş değildi. Daha sonra, deri yanaklar, çene ve boyun ön ayrı soyulur, sonra çekti ve aşırı uzaklaştırılmıştır. Bu nedenle, bu gözlerin köşelerinde kırışıklıkları düzeltmek mümkündür yanaklarda oluklar, deri çene ve boyun katlanır.

Tabii ki, işlem sırasında simetrisi gözlenmektedir: kesik deri dikildikten, soyulmuş ve çekilir, aynı - simetrik yüzün her iki tarafta.

boyun, alın, yanaklar ve üst göz kapakları - kısmen yükselmesi veya kısmi kaldırma, deri bazı bölgelerde gerilir. Tam lift olduğu gibi cildin kesikler, küçük alanlarda ancak, saç büyüme sınırında do - sadece tapınaklar, sadece alnına, sadece kulağın arkasında. Diğer tüm açılardan operasyon tam kaldırma operasyona benzer.

Ayrıca sadece cildin sıkılaştırılması kaldırma kişi anlamına gelir, ancak gerekirse ve karmaşık operasyon kaldırma kas dokusunu etkileyen. Bu durumda operasyon daha pahalı olsa da, etkisi uzun süre devam eder.

Ve sonuç ne olacak?

10 yıl - kaldırma (yüz ve boyun) Yapımı, ortalama olarak daha genç 5'ten haline gelebilir. Biz sonuç uzun süre çalışması için saklanacaktır hakkında konuşmak, o hastanın kendisi, gıda, yaşam tarzı bağlıdır.

yüz ve boyun Kaldırma: kontrendikasyonlar

Kaldırma yüz ve boyun 65 yaşından daha 40 yaşından küçük ve yaşlı hastalar için tavsiye edilmez. İlk durumda sorunun cerrahi olmayan yöntemler çözmek mümkündür. İnsanlarda, eski operasyonu de olumsuz sonuçlar t yol açabilir.. To cildin yenilenmesi bu yaşta önemli ölçüde azalır.

yüz ve boyun yanı sıra başka cerrahi işlemin Kaldırma riskleri taşır. Bu işlemi geçirmek için kaldırmaya kontrendikasyonlar varlığını dışlamak için tanı prosedürleri geçmesi. Kaldırma diyabetten rahatsız insanlara, kanama bozuklukları, ciddi iç hastalıklar için kontrendikedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.