Sanat ve EğlenceFilmler

"Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" Kısa öykü ve oyuncuları davet

2006 yılında tanınmış Hollywood oyuncuları katıldı Karayip Korsanları destan ikinci bölümünü geldi. "Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" bir milyar doların üzerinde hasılat. Bu filmin ana karakterlerinin Ne tür maceralar anlatıyor ve kim aldı?

Resmin yaratıcıları

Korsan efsanesinin ilk üç bölümden yönetmeni Gore Verbinski oldu. Coca-Cola, Nike ve 7 Up için filme reklam: Gore mütevazı başladı. Sonra Verbinski tam uzunlukta filmi "Ritüel" ile yaptığı ilk yaptı.

2001 yılında, Gore 2002 yılında Brad Pitt ile ünlü "Meksikalı" aldı - bir korku filmi ile "Halka," Naomi Watts. 2011 yılında o "Oscar" ödülünü kazandı karikatür "Rango" nin ekranlarında yayınlandı sonra Başarı müdürü geldi. Gore setinde Hollywood 20 yılı aşkın Dzhuliya Roberts, Kira Naytli, Orlando Bloom, met Nikolas Keydzh ve diğer ünlü aktörler.

"Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" film şirketi Walt Disney Pictures tarafından denetlenir. komut Dzherri Brukhaymer yazılmıştır. O markasının tüm diğer bölgelerine skrinplei yazdı, hem de 60 saniyede gitmiş proje "Sihirbazın Çırağı", "" ve "Pearl Harbor üzerinde çalışıyor."

çekim de sadece gerçekleşti Karayipler. Bahamalar filme sahnelerin Bölüm yanı sıra Jamaika'ya mürettebat vyezzhada. yamyam bir kabile Kızılderililerin gerçek kalıtsal kabile oynadı.

arsa özeti

seyirci aktörleri anlatmak için efsanesinin ikinci bölümü tarihçesi nedir? "Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" Elizabeth ve Will Doğu Hindistan Şirketi asker ve onlar korsanlar yaltaklanmayı ne için tutuklandı gerçeği ile başlar. Aslında, Lord Beckett, bir müfreze rehberlik, efsanevi korsan hazine devralmak istiyor, bu yüzden aşıkların tutuklama - sadece bir bahane Jack Sparrow yakın olmaya.

Elizabeth Swann, Lord Beckett rehin bırakır ve uilla Tornera Jack Sparrow arama gider. Will bilinmeyen bir tenha ada kıyılarının "inci" bulmuş ama sonra yamyam Kızılderililerin bir kabile stumbles. Bu Dzhek Vorobey esiri olduğu ortaya çıktı. Arkadaş kaçmayı yönetmek ve aynı zamanda bir desen anahtarına sahip bir kumaşı bulmak. Bu anahtar - "Uçan Hollandalı" hazinelerine ele geçirmek için tek yol.

Yani göğsüne için avı açar Davy Jones. Her dakika, güç dengesi değişiyor. Bu macera filmi her karakter böylelikle rakibi kartlarını kafa karıştırıcı ve olayların gidişatını değiştirmek, oyununu kurşun çalışıyor. Dzhek Vorobey sonunda Kraken tarafından yenen ve cadı Tia Kaptan Barbaros canlandıran edilir.

Davetli aktörler: "Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" ve filmin ana karakterleri

Bir korsan kinosage tartışmasız başrol Dzhonni Depp olduğunu. Jack Sparrow görüntü kariyerinin en başarılı sayılır. Bu proje sayesinde, Johnny ciddiye zengin, hatta Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. aktör "Lone Ranger" projesinde aynı başarıyı tekrarlamak çalıştı, ancak Hint Tonto imajı aynı temettü aktör getirmedi.

destan İkinci değişmeyen karakteri - Dzheffri Döküntü ve onun kahraman Hector Barbarossa. Rush da "Frida" proje ve katılan "Kral'ın Konuşma."

Elizabeth Swann oynanan Kira Naytli, Üçüncü bölümde sonra projeyi bıraktı. 2007 yılında Orlando Bloom projesini bıraktı ama uilla Tornera şeklinde tekrar 2017 yılında ekrana dönecektir.

Josh Gibbs - Kevin Maknelli Jack Sparrow Yardımcısı kılığında ortaya çıktı. gerilim filmi "Efsane" ve Reynolds Harold Wilson tarafından oynayan aktör "Kuzgun".

"Ölü Adamın Sandığı" başlıklı filmin ikinci bölümünde "Siyah İnci" çalmaya çalıştığını epik oyun korsan Pintel ilk üç parça, Lee Arenberg. Aktör çoğunlukla televizyon kariyerinde tanınır. Grumpy Lee Arenberg "Once Upon a Time". Filmde oynadığı

Jack Davenport performansında Commodore Dzheyms Norrington - Göze çarpan başka imtiyaz kahraman. destanın ikinci bölümünde başbakan drunkard soyundan şeklinde ortaya çıktı. Eski Komutanı Tortuga korsanlardan tahrik edilmesi gerekiyordu. başlık ve onurunu yeniden kazanmak için, Norrington Davy Jones'un kalbi ele aldık ve Rab Beckett götürdü.

Ayrıca çerçeve içinde, Jonathan Pryce ( "Brezilya"), Makkenzi Kruka ( "The Brothers Grimm") ve Martin Klebba ( "Wall Street Kurt") görülebilir.

Premiere ve gişe

filmi "Karayip Korsanları: Ölü Adamın Sandığı" 24 Haziran 2006 yayınlandı ekranlarında ilk kez It "Disneyland" göstermek için bir testti. Resmi olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde artık sadece 7 Temmuz gösterdi. galası bandının ilk gününde 64 milyon izleyiciler gördük.

Gişe tüm beklentileri aştı: daha bir milyar dolar 225.000 dolarlık bir maliyetle toplanmıştır.

eleştirmen Yorumları

Dünya çapında eleştirmenlerden olumlu yorumlar% 100 92% oluşturmaktadır. boyama dergisi İmparatorluğu'nun sürümüne göre, "500 en iyi filmleri" listesine dahil edilmiştir. Bant iyi görsel efektler için "Oscar" kazandı ve En İyi Ses ve En İyi Kurgu statuette aday gösterildi. Bütün bu aktörlerin filmografi belki de en ünlü film.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.