Yönetim

Başarılı bir iş için bir temel olarak işletmenin performansını iyileştirme

Nasıl verimliliği artırmak için şirketin? Bizce, bu çok basittir. etkin bir şekilde çalışmasını engelleyen her şeyi ortadan kaldırmak mümkün olacak zaman şirketin performansını artırma yalnızca ortaya çıkar. Aslında gelirleri, masraf ve giderler sadece bir işletmenin performansının kilit göstergeler olduğunu. Genellikle bu tür her bir çalışan faaliyetlerinin etkisi olarak göstergelerini kullandık. Ama yasalar ekonomik faaliyet söylüyorlar şirket başına daha büyük kâr, rekabet gücünün ve net kar üstünde daha verimli bir şirket. diğer şirketler üzerinde herhangi bir şirket ana rekabet avantajı - Başka bir deyişle, başarının ana anahtar emek üretkenliği olduğunu.

Antik çağlardan beri, başarılı bir iş ayrılmaz artan verimlilik ile bağlantılıdır, yüksek performanslı yüksek getiriyor temettü; Bu aynı bileşen günümüz piyasasında hayatta kalmak için kurumsal yardımcı olur ve işletmenin etkinliğini arttırır. İşte belli bir örnektir. iki rakip şirket düşünün. Onlar aşağı yukarı aynı "ağırlık sınıfı" dir, yani en aynı piyasada çalışmak diyelim, hem müşterileri, çalışan sayısı, yaklaşık olarak aynıdır. Tüm şirketler gibi onlar müşterileri ile pazarlık ediyorsunuz. Ve burada, ayda yüz elli işlemlerine girmiştir şirketlerinden biri ve diğer şirket sonuçlarına üretmek elli işlemler yapabiliyor. Neden böyle farklı sayılar alabilirim? Belki elli işlemlerin bir yük nedeniyle ikinci bir şirket maksimum kapasitede çalışmaktadır. nedeniyle ne olup bittiğini Yani? Her şey o kadar zor değildir çıkıyor. bir ana kriter var - şirketin bir işlemin bakım harcama olduğunu ortalama süre. işlem anlaşma üzerinde biraz zaman harcamak bir noktada yönetici ve herkese storekeeper insanlardan çok sayıda içeriyordu. Çoğu zaman, zaman kayıpları şirket lider, ikincil konularda şirketin çalışanları tarafından geçirdi. Şirketin başkanı değil üretken süreci ödemek zorunda kalır. Daha sonraki düzeltme planları ile, her aşamada işletmenin etkinliğini analiz etmek gereklidir. Aşağıdaki durumlar: - kollektif. Ama ortalamasına türetilmiştir analitik raporda, bunlar işletmenin verimliliğini artırmak oluştu gerçeği ile ilgilenen şirketlerin çok sayıda sağlar.

Bize netlik için aşamalarında şirketin etkinliğini analiz edelim. bir müşteri temsilcisi ararken bulunamadı. O maruz kaldı , bir teklif önceden müşteri bilgilerini alınır. Genellikle bu ayrıntılar bir tırnak oluşturmak amacıyla, özel bir biçimde dahil edilir. Word'de devam edin. Müşteri önerisini kabul ve şimdi kontrat önerisi resmileştirmek gerekir. Çalışan müşterinin avukatına belgeleri gönderir, o da kendi programlarında bu belgeleri koyar (şirkette hem insanlar aynı çalışma başlattık dikkat edin). "Durumlarda marş değil." Çünkü o, yavaşça yapar o sözleşme tüm katılan olsun hiçbir fikri yok çünkü yöneticisi, sinirli?! Bu gibi eylemler iş dışı şeffaflık adını kazanmıştır. çalışma hazırlayan ve daha sonra gönderir avukat, ayarladıktan sonra yöneticiye. Yönetici müşteriye redispatches. Müşteri bazı iddiasız hataları bulur. Örnek: Oldukça bir yabancı isim Sütun adları değerinde bir avukat olarak, yavaş yavaş "balık" soyadı Doe içinde (değişim) düzeltmek için unuttum. Sonra müdür ve sözleşmede avukat birlikte doğru kusurlar ve hepsi başarılı bu sefer. İstemci fatura düzenlemek gerekiyor. Bu durum da, aynı zamanda önemli bir zaman harcama, kendi programlarında veri ve nesne hesaba girmeden, muhasebe, ilgilenir. Ve ancak bundan sonra tüm bilgi yöneticisi üzerinden alınan ve bütün bunlar, diyelim ki, e-posta mektup hazırlar. bölümler sadece dolaylı etkileşim nedeniyle işletmenin verimliliğinde hiçbir artış prensipte mümkün değildir.

Buradaki durumu değiştirin uygulama programı alma andan itibaren hukuki, mali, muhasebe ve lojistik modülü ile başlar ve her modülde uygulamanın geçişi son derece otomatik olarak ayarlanır Burada Modern modüler yazılım elektronik belge yönetimi şemaları sadece giriştir.

işletmenin daha verimli çalışması tanıtılması zamanlarda oluyor beri Uygulamada görüldüğü gibi, bu programlar, son yıllarda çok popüler hale gelmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.