Sanat ve EğlenceFilmler

Arsa, yaratıcıları ve aktörler. "İnsan Kırkayak 3 '

yer almış ilginç başlığı "İnsan Kırkayak" altında Hollandalı yönetmen ve senarist Tom Six adlı tarafından korku filmlerinden bir dizi - en olağanüstü korku filmleri olarak kabul zombi Lucio Fulci ve "Cehennem yamyamlar" gibi tablolar projeler 20. yüzyılda, 21. yüzyılın inanılmaz izleyici şey sunuyorsa bilmediğiniz Dünya aktörleri kinoobschestvennosti. "İnsan Kırkayak 3" maceracı fikirler yaratıcısı başarısını teyit 2015 yılında serbest bırakıldı.

ilk bölüm

şekilde değil deli doktor sıkıca ve yüz Anüslerinin bağlayarak tek vücutta Kurbanlarını diktim eğer anlatı yapısı hakkında 2009 yılı Filmin ilk makara, kaza kurbanları deli manyak neredeyse geleneksel "tür" korku kabul edilebilir. Böyle film aktörler üzerinde çalışmalarına dahil değil hangi kitleye değil, aynı zamanda (Sixx hariç) bütün ekip ve hazır değildi. "İnsan Çiyanlar 3", ancak, ikinci bir parçası olarak, her yönden ilk filmi, ve duyu aştı.

netice

kira netice Çıkış iki yıl sonra o bile daha aşırı sağlıksız daha haksız şiddet ve kaza kurbanları seyirci gösterdi. Aynı zamanda Tom Six "oyunun unsuru" nun ikinci bölümünü getiriyor: İlk parçaya korku atış düz postmodern referanslar, sanat filmleri için bariz iddialara ile, daha az diyalog ve statik fazla oldu. Netice olarak pek aktörlerin ilk bölümünde yer taşındı.

yönetmenle tekrar dramatik anlatının seyrini değiştirdi, neredeyse 5 yıl sonra, "İnsan Kırkayak 3" ikinci bölüm serbest bırakılması hemen sonra açıklandı, ancak yalnızca son zamanlarda Altı çekildi.

arsa trikvela

Hapishane müdürü Bill Boss (Dieter Laser aktör) atanan devlet kurumu düzeni sağlamak mümkün değildir. patron mahkumlar oldukça acımasız olmasına rağmen, itaatsizlik ufak bir işaret sert cezalandırılırlar tutsaklar her fazlası ile şiddete tepki. Göstergeler hapis derece hayal kırıklığı. Bu durum açıkça (oynadığı devlet valisi memnun değil Eric Roberts), bu yüzden bir seçim öncesi Bill koyar: bu radikal durumu değişecek, ya da derhal görevinden ile ilişiği kesilir ya. Böyle bir çıkmaz yakalanmış, müdür "Centipede" iki bölümünü izledikten sonra, onun muhasebeci yardımcısı Dwight (Laurence R. Harvey) zihninde ortaya çıkan bir fikir denemek kabul eder. Onlar bir deney ve bir sürekli zincirindeki tüm hizmet cümleler kurmaya karar verdi. Böyle en azından garip arsa filmi "İnsan Kırkayak 3" olduğu gibi. Lourens Harvi Dieter Laser ile birlikte dehşet rol aldı.

meydanda Postmodernizm

Postmodernizm meydanda dikildi üçüncü bölümünün ikinci bölümüdür. Sadece bu değil, ana karakterler ilk iki film izliyor, ama aynı iki merkez roller ekranda Lourensom HarVi ile Dieter Laser önceki bölümden ana aktörleri somutlaştırmak bunu Tom Siks, (çok iyi bu arada) kendini oynar. Buna ek olarak, resim anlamıyla her şeyi alır en şiddetli ve acımasız hiciv, şudur: önlerinde onlara oluyor değil olmadığı siyaset, güçler, doktorlar, herhangi kötü bir şey gözlerini kapatmayı tercih basit sakinleri,. dünyanın belirli eleştirmenlere göre (bu doğrulanırsa ve film aktörleri rol aldı) "İnsan Kırkayak 3", - Oldukça kamu yararına sadece gerekli olan akıllı sinematografik, şok edici.

oyuncu topluluğu

trikvela faydaların konuşan aktör Clayton Rohnera ait projesine katılmasını saymıyorum. başta korku filmlerinden oluşan O'nun etkileyici filmografi ( "Gece laneti", "The Fighter", "soğuk öldür", "Çılgın"), aktör bile en acımasız sahneleri çekim sırasında rahat hissetmek için izin verdi. seyirci Clayton Rohner daha iyi en popüler TV dizisi 90'ların "X-Files", "Beverly Hills", "Ambulans" içinde epizodik rollerinin bir icracı olarak bilinmesine rağmen.

Ancak resim topluluk döküm bir yıldız Dieter Laser olamazdı kimseyi gölgede bırakırlar. O ilk bölüm çok iyiydi ve trikvele içinde. Onun karakteri yüksek eli andıran histerik ulumayı konuşurken veya çığlık insanın sınırsız gücünden. Kahraman her diğerlerine tahakküm susuzluk içine yiyor, hiçbir ilkeleri veya ahlak vardır. Aynı zamanda, en ufak tehlike Bill Boss korkmuş çakal benzetti. Bu dayanılmaz ve son derece nahoş bir karakter Lazer fantastik oynandı. Her izleyiciyi görüntüleme filmin başlangıcı veya bir film kapalı, bizzat piçi boğmak istiyorum sonra tam anlamıyla yarım saat iken. Ve burada bu etkinin üzerindedir ve Tom Siks ümit gerçekleştirmek zorundadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.