FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Ne kadar hızlı mladsheklassnikov ile ders yapmak

Nasıl dersler hızlı ve zamanında yapmak? Genellikle ödev yapma süreci ebeveynler için ve genç öğrenciler için hem gerçek bir meydan okumadır.

ebeveyn davranışlarının iki pozisyon vardır. İlk - Bu "ile" her şeyde çocuğa yardım ve daima "dan" yakın olmak ve etmektir ve ikinci seçenek - bağımsız ödev talep etmektir. İlk durumda, çocuk yetişkin umutları yüksek ve bağımsızlık yoksun ve ikinci de olumsuz yürütülen derslerin kalitesini etkileyen, terk edilmiş ve kırgın hissediyor. Nedenle ebeveynler şansa çocuk çalışma izin vermeyin, ama ruhu üzerinde durmak olmadığı çok önemlidir. Psikologlar çocuğun bağımsızlığını sağlamak için teşvik, ama aynı zamanda saati söylemeyi ya belirsiz noktaları açıklamak muktedir, yere yakın olması edilmektedir. Bu ilkokul için özellikle önemlidir.

Ne kadar hızlı dersleri yok. Profesyonel tavsiyeler

yetişkinlerin görevi - çocuk öğretin eylemlerini planlamak için, bu ödev olacak hangi genel mekanizma. nereden başlayacağınızı Sonuçta, çocuk hala planlamak bilmiyor, o sadece bilmiyorum. Tembel olmayın, bir kalem, kağıt alın ve puan birlikte her eylem tanımlayacaktır. Bu oldukça basit ama çok az okul çocuğu öz eğitimin çok etkili bir yoldur.

Bir plan yüksek kaliteli ve çaba harcamadan, hızla hesaba derslerinizi yapmak için nasıl uzmanların görüşünü almalıdır. Birincisi, çocuk hemen geldikten sonra dersleri arkasında almayalım okuldan, bir buçuk saat, o dinlenmesi gerek, ancak o zaman, o çalışmalarına başlayabilir yemeğe emin olun. Eh en favori konular ile sınıflarını başlatmak için, ancak o zaman istihdam devam etmelerini vazgeçirmek olabilir komplike sürece sert bir karar problemine devam edin. Küçük çocuklar çabuk yoruluyorum, herkes anne, çok çalışmanın 20-30 dakika sonra, bunlar deli eğirme başlatmak olduğunu bilir ve burada bir mola gerekir. 10 dakika gibi olmak yemeye veya su elma içebilirsiniz şu anda yeterlidir. Pek çok ebeveyn Hizmet veya kullanmak , kum saati kurulmuş sınırını aşan her iki atamaları sırasında gidin ve tatillerinde şekilde değil.

İşyeri öğrenci

mladsheklassnikov ile ders yapmak ne denli çabuk bir soruyu yanıtlayan biz daha önemli bir şey dikkat etmelidir: çocuk kendi odası, kendi köşesi, onun masasına sahip olmalıdır. tek yol o güvenle görevi gerçekleştirebilir ve mutfakta dersleri ile otururken, sürekli şaşırmış olacak. Eğer dersler için oturup önce, ailen, masanın öğrenme sürecinde gerekli olmayacak tüm öğeleri kaldırmak İnternet, televizyon kapatmak istediğiniz çocuğunuzu hatırlatmalıdır radyo - hiçbir şey dikkatini gerekir.

Sen geceye dersleri oturup değerli zaman kaybetmek olamaz. ödev için en uygun zaman - bu 21.00 dönemdir. Ebeveynler son gün ders erteleme değil bir çocuk öğretmek gerekir ve önümüzdeki hafta Cuma gecesi daha geç yok. Her zaman hafif bir kalp ile dinlenmek ve ders yapmak için daha hoş çocuğa açıklamak gereklidir. Ve daha fazlası. dersleri nasıl çabuk, çünkü eğitimde bir "boşluk" olarak, çocuk iyi malzemeyi öğrenmiş olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın endişesi çığ gibi büyürler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.