Sanat ve EğlenceFilmler

Agatha Mutsenietse Biyografisi: hayat, bir peri masalı gibi

Agatha Mutsenietse Biyografisi bir peri masalını andırır. Çile sevinç ve zafer dönüştü. röportajda, aktris onu zor çocukluk anlattı. O 1 Mart 1989, sahip Sovyet Letonya doğdu. kırıntıları düzgün göbek kordonu kesmek ve hayatı dengede asılı: Misadventures hastanede başladı. Yaralanma sağlık sorunlarına neden oldu, kız anaokuluna gitmek zorunda değildi. Üç yaşındayken babasını kaybetti. ancak aile yapılmış karşılamak biter ölümünden sonra, annem, bir restoranda aşçı olarak çalışmış biri iki kızı yükseltmek zorunda kaldı. Akranlar Mutsenietse yukarıdan aşağıya doğru kardeşleri baktı: Çok kötü giyimli kızlar. onlar aşağılayarak atılmış yaptığı konuşmada duymuştu zaman Agata ve Santa, yumruklarını kullanmak zorunda kaldı "serserileri."

transformasyon

"Çirkin Ördek" mezuniyet sonrası zarif "kuğu" haline gelmiştir. Bir modelleme ajansı için çalıştı okul, onların aynı yaştaki baktığımızda, Agatha bu alanda kendimi denemek için cesaret. Güzel ince kız işe ve o ayakkabılarının reklamını başladı. Biz biraz ödenen, ancak prestijli sitede almak için bir şans oldu. O İtalya'ya davet şanslıydım. Mezun, sabahın erken saatlerinde uçağın uçuş Riga-Milan oturdu. Agatha Mutsenietse Biyografisi bir modeli etkileyici İtalyan katalog için başarılı bir fotoğraf çekiminde başladı. Sonra genç divası Londra'da Floransa ve Roma, Mısır ve Seul, ziyaret etti.

Çin için Tutku

gençler arasında değişim programları çerçevesinde Agatha hostes oldu ... Çinli bir ailede, Almanya'da iki hafta geçirdi. Kadın çocuk doğu dilbilim ve Agatha temellerini anlar birlikte yaptığı üç yıllık kızı dilini öğretti. ev vaftiz kız, Çin kültürü ve zihniyetin egzotik orijinalliği tutkusunu bulaştırmak başardı - Hobi iyi toprağa düşmüş. O Çin'in son derece ilginç ve gezegenin geleceği tarihinin yakından ülke ile bağlı olduğunu belirtti. Hayret Eğer amaca kız ciddiye ısrarla yukarı yetiştirilen ve Doğu kitaplarını okumaya başladığında eski Agatha Mutsenietse nasıl öğrendikleri zaman! O bile Çin dilinin Riga öğretmeni bir ev bulundu ve dersleri almaya başladı. Agata Mutsenietse - Sonuç olarak, Letonya Üniversitesi'nde Çin Filolojisi Bölümünden alınan listeler gelecek film yıldızıydı. moda dergileri Fotoğrafları diye hayal etmişti yaşama biletini görmedim başlıkları ele alınmaktadır. O Çin'e gitmek hazırlanıyordu.

kırmızı otobüs ve kaderin diğer işaretler üzerinde

Agatha itiraf kez işaret ve sembollerin, beslenen kadere inandıkları. Ne zaman kırmızı otobüs ile geçecek eğer istek, gerçek olacağını söyleyerek kartlarla çalışıyor, Milan hayal! O kırmızı araba tamamen onun durumunda tetiklenen inanmaktadır. Geleceğin düşünce dün kız öğrenci ruhunu kapılmış zaman Almanya'da, Agatha ona bir işaret ver daha yüksek güç yalvardı. Onun kişi geldi ve dizinin çekimleri katılmak için sunulan zaman o anaokulunda sahibinin çocuktum. Sonra Agatha bunu o modelleme işine gitmeli bir işaret olarak kabul. Fakat şimdi o lise diploması ve çevirmenin kariyerinin düşünce, kader diğer işaretler göndermeye başladı. Birden o çocuk tiyatro stüdyoda çalıştık kiminle arkadaş, buluşmaya başladı. Agatha sahnenin eski rüya yeniden canlandırdı. Sanatsal kız uzun süre farklıydı: yarışmalarda kazanan üçüncü sınıf okuma şiir ve nesir. aktris seyirci ağladı böylece okulun yıldönümünde amber hakkında bir hikaye okumak nasıl hatırlar. 2008 yılında, Tiyatro Enstitüsü girmeye karar verdiğinde aynı masalı, bir seçim komitesi sunulmuştur. Çekici ve Agatha yeteneğine VGIK öğretmenleri çekti. Bu yüzden profesyonel bir oyuncu haline geldi ve o başka, doğal, biyografi başladı. Agatha henüz dünyada yıldızlı sıralamasında Mutsenietse ama yetenekli bir oyuncu kesinlikle parlak bir geleceğe sahip.

Film ve TV

"Nescafe", "Beeline", "Jardim" ve diğerleri: Parlak görünüm ve deneyim aktris isteyen bazı tanınmış reklam yıldızı izin gösterir. Agatha filmleri bölüm ve başlıca rolleri vardır aralarında projelerin onlarca içerir. Aktris Dasha Starkova, serinin "Kapalı Okulu" nin kahramanı olarak meşhur oldu. Agatha oldu Parlak esmer, yönetmen ince sarışın içinde olacak döndü. Agatha sevimli sarışın aptallığın efsane ekili bir fuara deneyimli ve o zaman oldu. Filmde Dasha - o sempatik ve umutsuz, o her zaman, tereddüt komşusu olmadan yardım etmeye hazır ormanda kasvetli gece kesinlikle ve gizemli mağaraya iner. o en yakından yaşama ilgilidir çünkü bu nitelikler Agatha kolayca ekrana aktarılabilir.

Son zamanlarda Agatha film adaptasyonunda büyüleyici ve becerikli kulu Kat olarak görünür "Üç Silahşörler". Diğer filmin arasında Mutsenietse kredisi - komedi kahramanın kız birinin rolünü "Ailem deli," mistik seride film "Oyun" ve Inga içinde Rita vosmiseriynogo rolü "Gizli City." Paul Priluchny - Son iki bantlar yılında kocası ile oynadı.

sunak Gönderen - sunak

Agatha Mutsenietse Yaratıcı biyografisi yakından onun kişisel hayatı ile ilgilidir. "Kapalı okul" Sette tutkulu sinematik roman Dashi yaşlılar ve Maxim organik gerçek aktı. Sette Agatha bir gelin başka bir adam geldi. Ama Priluchny ortağı görünce kafasını kaybetti. Onun dikkatini kazanmaya çalıştı ama soğuk kalmıştır. Hatta çerçevede Agatha'yı öpmek reddetti kez Sonra, aşkını bastırmaya çalıştı. Kız, bu adam ilk çok kibirli de görünüyordu. Yine, Paul güzelliği eski kazandı erkek arkadaşı tarafından götürdü ve onunla evlendi.

Kayıt gizlice gerçekleşti, aktörler kimseyi uyarmadan, sağduyulu siyah giysiler içinde evlilik hareket geldi. Onlar bu gösteri olaylarını yapmak istemiyordu.

Anne olmak için mutlu: oğluyla Agata Mutsenietse

Gençler anne Ocak 2013'te, bir oğulları vardı olurlar. Bir Moskova hastanesinde oldu. Bu olaydan önce, gururlu Paul Agatha karın güzel fotoğraf ile internette yayınlanmıştır. Ve şimdi kendisini Timothy dokunmadan her küçük başarı kaydeden bir web günlüğü vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.