Haber ve ToplumKültür

Karar 9 kişi, kendisini gerçek bebek yapmak

Bu insanlar bu kadar uzun gerçek hayatta, kendileri gibi olmaya gelmiş bunun için bebeklerle oynuyor! Bu bebeklerden tamamen aynı bakmak için, onlar görünümünü, bedeninizi ve yüz hatlarını değiştirmek için en dramatik şekilde başladı. Bazı onlar da, diğerleri çirkin olduğunu söylediklerini gözlerimi, alamaz çok şaşırtıcı ve güzel bakmak demek. hoşumuza gitsin ya da olmasın Ama aslında aramızda olduğunu.

Valeria Lukyanova

O bir kız, Barbie olarak bilinen, ancak ünlü DJ ve saygın manevi lideri olarak kendini düşünmeyi tercih edilir. o lider, ardından da takipçileri ise?

Lolita Richi

Ukrayna kökenli 18 yaşındaki Lolita. diyor, o vücudu ile ilgisi plastik cerrahi ve her şey vardı daha önce hiç doğal, çevresi, hatta fiziksel olarak sadece 51 cm. olan iyi, mümkün mü beline dahil? Biz ona inanmak ama bir şey yapmayın.

Kelso Santibanes

Ken benzemeye 45 bin. Dolar harcanan sonra Brezilya Bu çocuk meşhur oldu. Halk içinde onun güzel yüzünü gösterdi her zaman, birçok 000 15 olarak dolar ellerini olsun. Kötü değil, çok kötü! o sadece 20 yaşında iken Ne yazık ki, zatürreden öldü.

Alina Korolevskaya

Bugün, Ukrayna tatlı onun şaşırtıcı kukla manzaralı herkese uygun makyaj yapmak için inanılmaz yeteneği sadece teşekkür şaşırtıyor. Hiçbir plastik cerrahi - sadece makyaj.

Justin Jedlicka

Bu gerçek 32 yaşındaki Ken. Kendisinin bile 90'dan fazla plastik ameliyatları sonrasında, ince hissediyor herkes söyler. 5 operasyonların toplam biceps sokulan implantların burun ve çok sayıda üzerinde yapıldı. Kabus, neden hiç kimse bu işkence geçip gidebilir?

Mauricio Galdi

Bu bir çocuk olarak Ken ile görünüşte heyecanlandım Brezilya, diğerine çocuk. Mauricio "göründü" daha sonra, bir süre Kelso Santibanes ölümünden sonra.

Bu adam, bugünkü görünümünü elde etmek için, 8 plastik cerrahi sonra gerçekleşti. kimileri kadar kötü değil.

Vanilya Chamuel

O 30 kanlı operasyonlar geçerek, gerçek bir bebek olmamak için seçmiştir sadece sıradan bir Japon kızdı. Oldukça korkutucu ve korkunç, ama onun vücudu.

Lura Lee

olarak muhteşem ve eşsiz Barbie bebek olarak çarpıcı bakmak için, bu 24 yaşındaki İngiliz kadın makyaj yapmaktan, ayna önünde zamanlarının fazla 4 saat geçiriyor. Ve bu her gün oluyor.

Anastasia Shpagin

Bu (başka) Ukraynalı kız sadece makyaj hileleri kullanarak, Barbie ve anime serin karışımını kolaylaştırır. Bu bütün yüzü "make" için yaklaşık 2 saat sürer ve yaklaşık 30 dakika göz makyaj geçirdi. Açıkçası, çok zaman alıcı var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.