Haber ve ToplumKültür

Eşcinsel Moskova kulüpleri: adres, fotoğraflar

Tüm insanlar sosyal ağlar, sonbaharda aktif eğlence, müzik sürücüye, yeni arkadaşlar ve dans için birçok hasretini çekiyor akşam serbest zaman uzakta iken seçin. Bu arzuları kolayca sebepsiz kalabalık bir tatil genellikle sabaha kadar devam eder gece kulüpleri, yapılmaktadır.

Makale, orada neden öğreneceksiniz ve en sıradışı nerede Moskova kulüpleri, gece eğlence eşcinsel karakterini yerleştirir.

Sinema ve Gerçeklik

Halk ( «Yakın arkadaşlar") gibi bir televizyon dizisi Queer size eşcinsel temsilcileri için dinlenme alanları ile tüm bloğu görebilirsiniz. Rus başkentinde böyle bir şey var mı? konuşamıyor tüm alana, fakat üzerinde Moskova'nın eşcinsel kulüpleri , oldukça çok çeşitli vardır ve bunların ziyaretçilerin önünde akşam için kapıyı aç.

İnsanların, enerjik müziğiyle dans sahnede bir şov izlemek, dizginsiz eğlence, içki hayranları ile bir araya gelmek sadece komik ve gürültülü bir yer - gayler için gerçek kulüpleri Ancak, dizi ve filmlerde bu tür kurumlar nadiren otantik tasvir edilmiştir , dinlenmek ve başım gündelik sorunların dışarı atmak. Genel olarak, Moskova'da eşcinsel kulüpleri pratikte eğlence başkenti geri kalanından farklı değil. ziyaretçiler tek fark, ancak sürprizler olabilir.

Sadece eşcinsel

erkekler için tasarlanmış kulüpleri veya lezbiyenler çok sık neşeli heteroseksüel kızlar yapmak şirketleri bulabilirsiniz. Ama böyle yerlerde zahazhivayut Tanıştığımıza birinin amacı, fakat tam tersi değil - sataşmak dikkat kalanı "geleneksel" adamlar sadece onların kalplerini içeriğe eğlenceli ve dans sahip olduğunu. Genellikle orada genç bayanlar tavuk devam etmektedir.

Buna ek olarak, ne olursa olsun tercihleri, sözleşmelerin yabancı olan atmosfer eşcinsel kulübü, ücretsiz rahat ve acıma yoksun, kendi kendine bir kişi yakalandı. İstediğiniz ve çok neyi izlenim düşünmek değil gibi Sonuçta, bakabilirsiniz.

Standart dışı yönelim temsilcileri suda balık gibi burada hissediyorum: stres kaldırılması ve tüm sorunları unutmak, şenlik sundu zevk tamamen dinlenmek ve kurtarılmış yardımcı hiçbir kınama veya eğik görünümleri. Böyle kulüplerde Aynı nedenle sık sık heteroseksüelleri gidin. tematik kurumlarda sahnede görülebilir gösteri programının ardından, gerçekten benzersizdir.

pervasız kutlama

Eğlence programları, Moskova, farklı ölçek ve çeşitlilik onun ziyaretçiler eşcinsel kulüpleri sunan. sahnede seyirci eğlendirmek için erkek şerit gösterileri ve yarışmalar yangın düzenlenmektedir. Hemen hemen her gece aydınlık ve çarpıcı travesti gösterisi yanı sıra pop yıldızlarının efervesan müzikal taklitleri görebilirsiniz. Zaman zaman, ziyaretçiler dans edebilir ve aralarında bu şarkıcılar, Sergei Lazarev Boris Moiseev Eva Polna Jeanne Aguzarova, Lolita, grubu "Mirage" ve diğerleri tarafından performansları. Genellikle müzikal Moskova'da eşcinsel kulüpleri genellikle yerli ve yabancı sanatçıların zaman içinde test edilen disko hit sunuyoruz. Ancak, elit kurumlarda misafir DJ'ler tarafından modaya kulüp parça olmadan tamamlandı.

efsanevi yerler

gey ile kulüp hayat hayranları için ilk büyükşehir kurum 1994 yılında "Premiere" açmak başladı. Bir yıl sonra, bir eşcinsel kulüp oldu "Merkez İstasyonu." Moskova kademeli olarak her yöne hayat tusovka merkezi haline geldi.

Efsanevi kategorisine defalarca ardından "Body and Soul" ve "Nebesa" gibi geç başka adreslere ve açık geçmek için "Şans" denilen tematik yer uygular. Şu anda, kulüp kapatılır.

En eski eşcinsel işyerlerinin başka görünüşte, benzer bir kaderi eski kulüpleri ayakta sadece birkaç düzine kalmak başkentin eşcinsel yerlerden birçok befell 2014 yılında kapatıldı "Üç Maymun", bir yerden bir yere hareket eden çok zaman ve idi barlar, başarıyla 1990'larda ve 2000'lerin başında çalıştı.

Ancak, her şey çok kötü olduğunu ve sık sık kapanması, artık gerekli olduğu anlamına gelir yerleştirir. şehirlerin her yerde internet sakinlerinin çağında artık bir çift bulmak için kulüpleri kullanın. Çoğu insan siteye tanıtıldı ve ardından mutlaka sevdiğiniz yerlerin, dar bir odak takılmak gitmek vardır. Başka bir deyişle, zamanla kulüplerin yönelimi Kulübü değiştirilir: müzik, mutfak, stil, vb ...

En iyi beşi

birkaç düzine "geleneksel olmayan" kulüpleri ve barlar en fazla on kalan zamanın bir sermaye grubu. Yorumlar ilk beş yerleri seçmek etkinleştirin. Bu liste sadece bazı büyük kulüpleri değil, aynı zamanda küçük eşcinsel bar ve düzenli temalı partiler yapar. Bu gerçekten büyük kurumlar böyle dar odak neredeyse gitti gerçeğine kaynaklanmaktadır.

Yani, "Moskova'da iyi gay kulüpleri" gayri resmi sıralamasında ilk yer Pokrovsky Bulvarı üzerinde yer "Mono Bar" adı verilen küçük bir yer, alır. Şu anda, ziyaretçilerin yerdir sosyal ağlar üzerinde en olumlu eleştiriler bırakın.

İkinci sırada - Ünlü kulüp "Merkez İstasyonu» (Central Station), 2014, iç ve yerde değiştirilir. Şimdi sokakta Lenin Sloboda bulunmaktadır.

Üçüncülük kulübünde Pazar günleri hep geçirerek, bir "Propaganda" neşeli eşcinsel parti China Town alır.

Dördüncü yer sabaha kadar alacakaranlıkta çalışan, Tverskaya'daki rahat "Bizim Kafe" dir.

Ve beşinci sıralamasına da Tverskaya Caddesi üzerinde bulunan kafe-kulüp "12 volt" idi.

Şimdi iyi tema barlar ve Moskova'nın eşcinsel kulüpleri gibi ziyaretçiler tarafından seçilen tüm kurumların ayrıntıları. partilerde Fotoğraf ve video çekimi genellikle yasaklandı.

Mono Bar

rahat bir atmosfer ve kaygısız. göze İç hoş, eğlenceli müzik, güleryüzlü personeli. Yemek ve ucuza içebilirsiniz. Motley seyirci, ama yeterli. Birçok ziyaretçi bile hemen bir eşcinsel barında olduğunu fark değil, ilk defa buraya gel. eksiklikleri arasında kadınlar, özellikle istekli izin genç bir adam tarafından sadece eşlik etmediği gerektiğine işaret ediyordu.

"Merkez İstasyonu» (Central Station)

Büyükşehir kült yerinde kez şimdi pozisyonları almaya başlayan ve düzenli başlıca nedeni yüksek not alır. orada olanlar tarafından dikkate Genel olarak, hiçbir şey olağanüstü kulüp, farklı değil.

Bir dahil Güzel iç, yaz terası, her zaman düşmanca personel ve yüksek kaliteli likör bozar. Kulübün büyük üne rağmen, hiç de akşam ziyaretçilerin bir çok görebilirsiniz.

"Propaganda" in China Town

ondan fazla yıl üst üste eşcinsel tarzında eğlenceli ve şık parti, yabancı olanlar dahil tüm Moskova yerinden clubbers yanı sıra sermaye misafirler, çekiyor. Ünlü Tony Key dahil olmak üzere birçok DJ'ler, kamu sorumluluk ruh hali için. Bütün bu kulüp dinlenme hayranları için iyi bir ruh hali yaratır. Olumsuz bir erkek eskort olmadan kızlar partiye almak kolay değildir varsayılabilir.

"Bizim Cafe"

kurumun noktaların biri olan tablolarla ve gece travesti gösterisi düzenledi edildiği bir sahne, - bir bar, diğer bir kez - iki oda vardır. Genellikle bir parti olarak organize programı iyi düşünülmüş ziyaretçiler, sürekli yiyecek ve içecekler için stokları vardır eğlendirmek.

"12 volt"

Bu kahve kulüp hoş uygun fiyatlarla ve sıcak, samimi bir atmosfere sahip ziyaretçilerini şaşırtıyor. Hafta sonları, orada çok kalabalık olduğunu, ancak genel durum sakin. İnsanlar dinlenmek ve rahat vakit geçirmek için geliyorlar.

Temalı kafe, bar ve Moskova eşcinsel kulüpleri: Adres

Bu liste en çok ziyaret edilen ve popüler kurumu kapsar.

  • Mono Bar - Pokrovskiy Blvd., 6/20 ..
  • "Propaganda", parti China Town her Pazar - Büyük Zlatoustinskiy şeritli 7.
  • Merkez İstasyonu - Str. Lenin Sloboda, 19, Bldg. 2.
  • Ice Club - Stoleshnikov şeritli, 7, s 2 ...
  • "Bar 911" - Glinischevsky şeritli, 11.
  • "12 V" (12 volt) - Str. Tverskaya, 12, s. 2.
  • "Bizim Cafe" - Tverskaya Caddesi, 25/9 ..

Şu anda Rus başkentinde pek eşcinsel kuruluşlar, ancak ziyaretçilerin tamamen farklı kategorilerde mevcut talep vardır. Sonuçta, arzu genellikle bakılmaksızın gelir, sosyal statü, milliyet, yaş, cinsiyet, cinsel yönelim ya da başka faktörlerin arkadaşlar edinmek ve birçok insanın tipik her şekilde eğlenmek, ve, dans, iyi vakit geçirmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.