Entelektüel gelişimiMistisizm

Güneşli kehribar. özellikler taş

sebepsiz Baltık Denizi kıyılarında Baltık altınını denir. Bu amber olarak şaşırtıcı mineral ençok paraya sahip bulunmaktadır. taş özellikleri bile uzak ataları tarafından takdir edilmiştir. Yani, bu mücevher parçası olan ölümsüzlük iksiri, kendi kişisel hekim tarafından Papa Boniface VIII teklif etti. Tanınmış Martin Luther sürekli oluşumuna karşı kendilerini korumak için cebinde kehribar giyen böbrek taşı.

Amber. Taşın Özellikleri Eğer sağlığını geliştirmeye yönelik

Modern tıbbın, reçine üretmek için kullanılan sukkinik asit. Bu malzeme, yüksek biyo-uyarıcıdır. Ayrıca, süksinik asit, anti-inflamatuar, anti-stres ve anti-toksik etkisi.

halk hekimliği davranır mineral, neredeyse tüm hastalıklar için her derde deva olarak kabul edilir. Bu mücevherin Boncuk cüruflaşan vücut temizlemek amacıyla giyilmesi tavsiye edilir. Amber (taş özellikleri sorguya değildir) tiroid fonksiyon normalleşmesine katkıda bulunur. Litoterapists göre bu taş cilt ve saç hastalıkları ortadan kaldıracaktır. Amber ayrıca işitme ve görme, ortadan kaldırılması geliştirir bronşit, astım, mide-bağırsak hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonları, depresyon ve diğer sinir hastalıklarının.

Amber (taş). Sihirli özellikleri

Eski Yunanlılar bu mineral güneşin gücünü bulunan inanıyordu. Donmuş yapraklar veya böcekler, güçlü sihirli bir araçtır burada Amber,. O iyi ve kötü de getirmek mümkün.
Amber sürekli gülümseme ve çocuğun iyi doğaya katkıda (özellikleri mükemmel bir taş muska olun). (amaç için uygun boncuklar) Genç anneler için giyilmesi tavsiye edilir nedeni budur. yastık yakınına yerleştirilen ham maden, uyuyan bir kişi kötü ruhlardan koruyabilir. Amber olacak bir cankurtaran halatı o parlak bir gelecek için bir umut kaynağı olabilir, çünkü büyük bir üzüntü yaşadı insanlar için. Evinde bulunan amber mamuller, yıldırım ve ateşten ev korumak. tarihçiler, arkeologlar, antropologlar - Görüntülenen maden geçmişin sırlarını bilmek isteyen insanlar için bir tılsım olarak seçilmelidir. Amber doğru sonuçlar oluşturan olayları tahmin yeteneğini geliştirir.

Bu mücevher Lions korur. Bu işaretin temsilcileri amber ile küpe ve yüzük seçmek için tavsiye edilir - onlar kem gözlere karşı iyi bir savunma oyuncusu haline gelecektir. Ama Lions erkekler kol düğmeleri dikkat etmelidir ve pimleri bu taşla kravat. Bu muska canlandıracak ve sezgi teşvik edecektir. İşte böyle harika bir kehribar (taş) özellikleridir.

kabul edilebilir amber ile altın mücevher fiyatı. Bu inanılmaz bir maden altı buçuk bin ruble için satın alınabilir bir bilgi. askılar fiyat üç buçuk bin Rus rublesi başlar. kehribar gümüş Mücevher daha cazip fiyatlarla satın alınabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.