HobiDikiş

Nasıl Evde Kapitoshka yapın: çocuklar ve yetişkinler için mutlu

Eğer Kapitoshka tanıyor musunuz? Bu bir tür ve Natalia Guzeeva ile geldi saf bahar yağmurları, neşeli damladır. Bu karakter ile bir karikatür hem çocuklara hem de yetişkinlere sevdim ve birçok öğretmenler genellikle kendi sınıflarına kahraman davet edilir. Ana karakter tam Kapı, arkadaşlarının adıdır eğlence, her türlü ile gelip Rebyatnya mutlu.

Bu nedenle bugün evde Kapitoshka nasıl bakmak. Şimdi bu oyuncak oldukça çok gelebilir gerçeği ile başlayalım. Ve ilk herkese muhtemelen tanıdık. Tabii ki, sevme daha fazla o hınzır çocuk, aynı zamanda kızlar, bence, onlar çok geride değiliz. Dünyada bu yaz eğlenceli su bombaları olarak bilinen ve ülkemizde bunlar tam Kapitoshka denir. Bu isim bir marka haline gelmiştir. Hatırlıyor? Ayrıca geçirerek insanlara pencereden dışarı çocuklarının atarak? Tabii ki, yapmamak daha iyi, ama sıcak bir yaz öğleden sonra, çocuklar iyi düşman doğaçlama atma, "savaş oyunları" oynayabilir "bombası". Bu durumda, evde Kapitoshka nasıl sorusu zor değildir. Sadece balonlar ve su var. Bu durumda top "gemi" dir. Biz sıkıca at kuyruğu bağlıyor, sıvı ile doldurun. "Mermi" hazır. Daha küçük çocuklar için, siz ve diğer oyuncaklarla gelebilir - motor becerilerin gelişimi için. Ancak, birçok yetişkin onunla oynamayı seviyorum. Ve bu gerçek çünkü tüm anti-stres oyuncak, herhangi bir şekilde olabilir. Gerçek bir Kapitoshka olsun. karikatür ile aynı: nazik, her zaman, dost hazır yardımcı olur. Peki, nasıl top ve un Kapitoshka yok.

  1. bir balon al. Daha sıkı.
  2. huninin içine sokulur. Değilse, plastik şişe kesip boyun top kuyruk çekebilir. Bu huniden unu dökün.
  3. İçerik top sıkıca sıkıştırılır. Bir kalem, bir kalem, bir sopa yapmak mümkündür. Önemli olan - topu kendini bozmazlar.
  4. Bizim Kapitoshka büyüklüğü farklı olabilir. Bu un miktarına bağlıdır.
  5. top bize boyut gerekli hale gelmiştir, fazla havayı serbest bırakmak ve (konuları kullanarak değil) düğüme kuyruk bağlıyor. arzu edildiği takdirde, fazla kısmı kesilebilir.
  6. Bizim Kapitoshka "yüz" yapma zamanı. Bunu yapmak için, bir işaretleyici gözler, burun, ağız çizin. Sen yün iplik "tüyleri" yapıştırabilirsiniz.
  7. Eh! Ev yapımı oyuncak trafo hazırdır.

Bir tema ile ilgili ipuçları ve varyasyonları

  1. Evde Kapitoshka yapmadan önce, bunu kime düşünüyorum. Un - Mükemmel dolgu, oyun küçük bir çocuk ise. top kırar ve bebek tat doldurmaya çalışacağız bile, korkunç hiçbir şey olmaz. Ayrıca nişasta kullanabilirsiniz. Eğer anti-stres oyuncak kendisi yapmak istiyorsanız, kum veya talk kullanabilirsiniz. Haklısınız, onları yemek olmaz?
  2. Kapitoshka güçlüydü için, birbirlerine içine ekleyerek, iki topu kullanabilirsiniz.
  3. Gözler, burun ve ağız çizmek ve içinde yapamaz uygulanması biçiminde veya bir gülen yüzü ile hazır bir topu almak.

Ama bu evde Kapitoshka yapmak son yol değildir. Bu oyuncak boyutunda hala küçük döner. Örneğin, öğretmen dersi için bir "yardımcı" ihtiyacı varsa Ama, bütün çocuklar gördüm şekilde olması gerekmektedir. Nasıl Kapitoshka bunu? Çok basit. top sadece şişirmek gerekir. kol, bacak ve bir şapka - renkli kağıt karton gözler, burun ve ağız, dışarı olun. Bu bir eğlence damla, bu yüzden sevgili çocukları dışarı çevirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.