Spor ve SağlıkKas yapmak

Kaya basını, erkeklerin kalbini fethetmek için.

Yaz. Plaja çıkmak ve başkalarına güzel vücut gösterme zamanı. tatil ve spor salonu ile ilgili Düşünceler kış bizi bırakmaz. Uzun zamandır beklenen ısı spor salonları gelişiyle oldu boş ve spor için aç durmak, kızlar ve kadınlar şeklinde kendini koymak başlıyor. o basın sallanmaya neden çok önemli olduğunu, yaz aylarında plajda görünüşlerine gurur olmaktır, kızlar vücuda veya piercing bir dövme yapmak zordur, Genellikle çünkü şeklin eksikliklerin olur ve bunun nedeni basının eksikliği olduğunu.

"Sağlıklı bir bedende sağlıklı bir zihin" böylece eski diyor Latince aforizma. Şu anda, o, daha da kritik olamazdı sağlıklı yaşam tarzlarının teşviki sadece tüm üniversite ve okul duvarlarını zapolonyayut değil, aynı zamanda günlük yaşamda bizi ziyaret ediyor. Spor merkezleri, kendi vücut bakımı için soruları çok müşteri cevap, ve daha sık onlar nasıl sormak hızla basın şişirmek. Eğer iyi bir şekil almasına yardımcı olma gerekli tüm egzersizleri açıklayan başlamadan önce, her uygulama teorik temeli olmalıdır, bazı teoriyi öğrenmek gerekir.

Aynaya bakıp ve karın kasları germek Yani, ön karın göreceksiniz vücudun parçası kaslarının üç çeşidi vardır - alt basın ve obliques üst kaslar olduğunu. En büyük sorun her kızın karşılaştığı - Bu basının alt kısmını sallanmaya nasıl. Bu nedenle, öncelikle için tasarlanmış tüm tatbikatlarına unutmamalıyız basın, egzersiz üst ve alt - karışan iki kas gruplarını. Ama, yine de, belirli egzersizleri kasların yükü dağıtmak ve sağ tarafta odaklanmanıza olanak tanır. Kaya basın ilk başta her zaman zordur.

antrenmandan doğrudan dönelim. Biz alt karın kasları için size egzersizleri anlatacağız, başlamak için. Eğer yatarak almakta pozisyonunu başlayarak, kollar vücudunuza paralel, topuk temas etmelidir. nefesinde Sonra onun topuklu zemin ulaşmadan 90 derece ve damlasına iki bacak kaldırın. etkisi daha iyi bir kaç saniye yerden 5 cm mesafede adresinden topuklar tutmak ve korumak için. Sonra tekrar, yetiştirme ve onun topuklu yere dokunmadan bacaklar düşürücü, egzersiz devam edin.

Onların dizlerinizi bükmeye, başlangıç pozisyonu sadece bacaklarını yükselterek, aynı kalır ve arkasından, onun topuklu yere dokunmadan tekrar başlangıç pozisyonuna, diz düzeltme: Bu egzersiz hala senin için zor olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdakileri deneyin. gelince üst basınında, o zaman bunun üstüne değil, alt pres gider günlük yük olarak pompa daima daha kolay ve hızlıdır. size düşünüyorsanız Yani, bacaklar yatarken, bir başlangıç pozisyon almak yine kilitli diz ve ayak kıvrık olmalıdır (eğer kanepenin ayağını yakalayabilir, koltuk ...), elleri hala (vücudunuza paralel olmalıdır egzersiz yapmak o kadar kolay, siz) başınızın arkasına ellerini tutabilir. Nefes alırken ellerinizle vücudunuzu kaldırın ve dizlerinizi vücudu ulaşmak için deneyin. Sonra yavaş yavaş unbend ve seks elleri değmeden başlangıç konumunu almalıdır. kaya basına gerekli olduğunda, eğik karın kasları eğitmek için de önemli olduğunu unutmayın. Bunu yapmak için, bir egzersiz vardır: Eğer sırt üstü yatarken, sen rahatsız eğer dizleri bükük bacaklar, kafanın arkasında eller var ya, etrafında onları yayıldı. Nefes alırken 90 derecede ellerinizle bacaklarınızı yükseltmek gerekir, ardından sağ tarafta bırakın. Bu durumda, diziyle yere dokunmak için emin olmalıdır. Bu egzersiz iki yaklaşımlar 12 kez gerçekleştirmelidir.

Sonunda bunu yapma, karın hafif masaj yapabilirsiniz tarafa doğru eğilmesi. Zaten bu tatbikata deneyime sahiptir herkes, iki yaklaşımın çift yamaçları 30 kez yapabilirsiniz. Bu sizin için etkili bir egzersiz olduğunu ve bedenini hayran, günlük egzersiz ile, bir ay içinde mümkün olacak. Yalnızca evde basın indirmek isterseniz, o zaman aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir: İlk yük basının alt kısmına yönlendirilmelidir ve sonra eğik kas tren ve sonunda üst basının egzersizleri yapmak gerekir. Bu kuralları hatırlayın: ihtiyacın şiddeti sadece tedricen arttırmak ve sonuçları anlık olmayacaktır ihtimaline karşı tetikte olunması. Ama spor dayanıklılık, irade ve azim gerektiren oynama gibi egzersizleri bir kenara bırakmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.