Spor ve SağlıkKilo kaybı

"Yeşil İnce" - çayı (yorumlar) zayıflama. Bitkisel çay kaybetmek ağırlık yardım etmek

Yaz yaklaşırken, her kadının hızla sırayla ona şekil getirmek ve birkaç ekstra kilo kaybetmek istiyor. Ama nasıl diyetleri ve egzersiz yorucu olmadan istenilen sonucu elde edebilirsiniz? Bu yazıda size güzellik ve uyum için mücadelede etkinliğini kanıtlamıştır yorum hangi bitki çayı "Yeşil İnce", öğreneceksiniz.

o çayı yiyerek kilo vermeye mümkün mü?

kilo kaybı için bitkisel çaylar etkinliği dünya çapında binlerce kadının tecrübesi, aynı zamanda araştırma beslenme uzmanları değil sadece kanıtladı. Doğal içecek toksinlerin vücut temizlemek yapabiliyor sonra, metabolizmayı hızlandırmak ve hatta bağışıklığı güçlendirmek.

Ancak, herhangi bir anlaşılmalıdır bitkisel çay özellikle diüretik etkiye sahiptir. eylem vücuttan aşırı su çekilmesi amaçlanıyor nedeni budur. Bu çay içerken ilk günlerinde hızlı kayıp ağırlığını açıklar. Ama diyet yanlışlıkla aslında dokularda biriken suyun kurtulmanın ederken, yağ kaybetmek inanıyoruz. Ve ancak zamanla bu çok daha zor başa çıkmak için, yağ kütlesi gitmeye başlar.

Çay "Yeşil İnce" - uyum sırrı

Birkaç yıl önce, "Fitero" üreticisi Rus tüketicilere benzersiz bir bitkisel içecek sundu. Phyto "Yeşil İnce" aşırı kilo ile uğraşmak ve çok kısa sürede yağ yakmak için tasarlanmıştır. Ama üründe nedir?

Ana bileşeni olan yaprak çaydır. Böylece, siyah, yeşil ve çeşitli doğal otlar ve meyveler ile tamamlanmaktadır ki, hatta kırmızı üretti. kendilerini kilo kaybına neden yoktur bırakır. Ama güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. Ama içki oynadığı anahtar rol katkı oldu. sinameki - En etkili Arasında. Bu bitkisel ürün gastrointestinal sistem çalışmalarını organize etmek ve kabızlık gibi, böyle hassas bir konuda başa çıkmak için, iştah dizginlemek yapabiliyor. Ve çay ilave melisa ve nane zengin bir lezzet vermek için. Piyasa dut içecek varyasyonları "Yeşil İnce" çeşitli karşılayabilir rağmen.

Zayıflama Çay, aşağıda sıralanmıştır yorumlar bunların, kullanışlı özellikleri bir numarası vardır. Onları, biz daha fazla konuşacağız.

çayın yararlı özellikleri

Üretici "Fitero" bitkisel içecek orta kullanımı ile vücut aşağıdaki etkisidir:

  • Hızlandırılmış metabolizması. Ve iyi bir metabolizma ürünlerinin hızlı asimilasyon sorumludur ve vücut toksinlerden birikmesine izin vermez oldu.
  • toksinlerin atılması geliştirir nedeniyle cilt, cilt, canlılığı ve canlılık daha elastik orada olur.
  • Diüretik etkisi dolayısıyla mümkün zaten çay içerek 3-4 gün birkaç kilo kaybetmek için yapım vücuttan aşırı su çekilmesi neden olur.
  • Uzun süre kilo vermeye yönelik bir kompozisyonda Senna sayesinde açlık hissi yoktu. Ama biz daha az yiyecek ekstra kilo olmayacağını biliyorum.

Hazırlık "Yeşil yorum İnce" (zayıflama çayı), oldukça tartışmalı olmak üzere, yine de yararlı bir üründür. Sonuçta, o doğal malzemelerden sadece oluşturulan ve hiçbir kimyasal katkılar içerir.

Nasıl çay yapmak için?

bitkisel içeceğin hazırlanması için kaynatmak için su, filtre edilmiş ve 3-5 dakika için soğumaya edilmesi. Bu yararlı özelliklerinin yok olmasına katkıda bulunur Uzmanlara göre, çay, kaynar su ile doldurun olamaz. Çanta yaklaşık on beş dakika infüzyon yoluyla uygulanmalıdır. O içki tamamen kalitesini açmak olduğunu bu süre içinde olduğunu kanıtladı. Bundan sonra, çay tüketilen, ancak tamamen soğuyana kadar bekleyin için tavsiye edilmez edilebilir. Buna ek olarak, şeker şeker ve diğer zararlı tatlılar biraz yemek gerekli değildir. Sonuçta, görev ekstra kilo kurtulmak ve çay sürecini zevk değil elde etmektir. Bu nedenle, iyi beslenme ve gastronomik kısıtlamaların temelleri bağlılık iptal edilmedi.

çay alım modu "Yeşil İnce"

Yeme İçme ikiden fazla kez gün olmamalı. aşırı alkol sonrasında bitkisel çay olumsuz böbrekleri etkileyebilir. Buna ek olarak, üretici kilo kaybı için yeni bir içki alımı oranını başlamadan önce 2-3 hafta süreyle bir mola yapmak önerir. Sonuçta, kilo vermek için herhangi tarifleri uyum rejimi gerektirir. Aksi takdirde, ters etki veya komplikasyon çeşitli alabilirsiniz.

Bir paket iki hafta idare sürecek bitkisel çay 2 gram, 30 poşet içermektedir. Yani içecek "Yeşil Slim" biri paket tam bir ders için yeterlidir. sadece 50 ruble, çok iyi bir satın - Ve Rus çay paketinin ortalama maliyet göz önüne aldığımızda. çeşitli türleri sonra kilo kaybı için diyet takviyeleri kimyasal bileşenler bazında birkaç kez daha pahalıdır.

Eğer çay kontraendikasyonlarını var mı?

kilo kaybı için herhangi bir araç gibi, bitkisel içecek kontrendikasyonlar bir numarası vardır. İlk olarak bileşenlerin bireysel bir hoşgörüsüzlük var. Eğer Bileşiminde bulunan diğer maddelere alerjiniz varsa nedenle, içme kaçınmaları daha iyidir. kilo kaybı için manastır çay gibi, "Yeşil İnce" Hamile ve emzikli anneler tarafından alınamaz. Ayrıca, böbrek sorunları muzdarip olanlar için uygun değildir.

"Yeşil İnce" (zayıflama çayı): Gerçek tüketicilerin değerlendirmeleri

Kendiniz değerlendirmek için yönetilen edenlerin yorumların olabilir kilo kaybı için herhangi bir ürünün etkinliğini kanıtlamak. Aynı çay, "Yeşil İnce" için de geçerli.

içki fiyatı oldukça demokratik (paket başına sadece 50 ruble) 'dir ve her müşteri için kullanılabilir. Bu nedenle, bu açıdan, besin takviyesi hiçbir olumsuz geribildirim vardır. Buna ek olarak, çay kullanıcıların kullanımından sonuçları birkaç gün sonra fark. İki haftadır tam bir kurs, uzunca bir süre geri gelmez 2-5 ekstra kilo kurtulabilirsiniz.

Ancak, haklı olarak bu bitkisel içkiye her mucizeler beklememelisiniz bazı alıcılar tarafından kaydetti. Sonuçta, doğru beslenme temellerini uymadan olmayan yağlı yiyecekler ve hatta asgari fiziksel efor sonucu hiç gerçekleşmeyebilir. "Yeşil İnce" kilo kaybı için manastır çay - Vücut başka yollarla kilo rahatlama sürecine daha çabuk uyum sağlamasına olanak veren tüm yardımları.

Ama, yine de, bitkisel içecekler popülerliğini kaybetmez ve aktif ülkemizde eczanelerin raflarında çekilme. Sonuçta, plaj sezonu için 3-4 kilo kaybetmek isteyen kadınlar için, onlar büyük bir araçtır. Ama on kilo veya daha kurtulmak isteyen bayanlar, daha verimli araçlar dikkat ve tamamen diyet yeniden tanımlamak gerekir.

beslenme göre

Uzmanlar genellikle ana diyetin arka plan üzerinde bitkisel içecekler farklı türde yapmak kilo önerilir. çay her kullanışlı özelliklere sonra birçok hastada olumlu sonuçlar teyit edilir. Ancak beslenme uzmanları bu şekilde yer almak tavsiye etmiyoruz. Sonuçta, birkaç kez daha aktif öncekinden daha çalışmak zorunda böbrekler, üzerinde herhangi bir diüretik olumsuz etkisi.

kendinize kilo vermek için herhangi tarifleri pratik başlamadan önce her zaman doktorunuza danışın. Sonuçta, tek yolu hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz ve sağlık sorunları önlemek için. Bildiğimiz gibi bir öz, nadiren olumlu etkiye yol açar.

Ideal rakam oluşturma yolunda karmaşık prosedürler için harika bir tamamlayıcı kilo kaybı alanında uzmanların bile olduğunu Hazırlık "Yeşil İnce" (zayıflama çayı), reel faiz. Ama bu sadece bir ek değil, temel ölçü olduğunu unutmayın. Yani yeme ve kilo dönemini kaybetmek aktif bir yaşam tarzı bazı kısıtlamalar için hazır olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.