TeknolojininKablo ve Uydu TV

Internet üzerinden bir telekcard'a nasıl ödeme yapılır?

Uydu, her zaman yüzlerce yerli ve yabancı kanalın görüntülenmesini mümkün kıldığı için çok popüler olmuştur. Bununla birlikte, bir telecard için nasıl ödeme yapacağını herkes bilir. Neyse ki bugün, evden ayrılmadan bu hizmetleri sunan şirketin hesabına para kazanmanın birçok yolu var.

Sitede

İnternet üzerinden ödeme, kullanıcılar için en uygun seçenektir. Bu nedenle doğru miktarda para doğrudan uydu şirketinin web sitesinde yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, kişisel hesabınızı girmek için gereken verileri bilmek yeterlidir (genellikle sözleşmede belirtilir).

Bir telekartere nasıl ödeme yapacağınızı öğrenmek için siteye gidip "Ödemeler" sekmesini burada bulmanız gerekir. Genellikle şirketler bu gibi manipülasyonlar için iki dahili hizmet kullanır (Uniteller veya Chronopay). Çoğu zaman ödemeler bir banka kartı veya popüler ödeme sistemleri aracılığıyla yapılır.

Sberbank sayesinde

İstatistiklere göre, çoğu kişi bu bankanın müşterileri. Bu nedenle, birçoğunun Tasarruf Bankası aracılığıyla bir telekartere nasıl ödeme yapacağını merak ettiği şaşırtıcı değildir. Her şey son derece basittir. Bunun için şunları yapmanız gerekir:

  • Bankanın resmi web sitesine gidin ve kişisel hesabınıza gidin.
  • Ana menüde "Ödemeler ve transferler" i seçin.
  • Bir sonraki bölümde, "Ödeme hizmetleri" ne tıklayın ve "Televizyon ve İnternet" bölümüne gidin.
  • Bir servis sağlayıcı bulun. Bunu yapmak için, "Telecard" sözcüğünü girmek için yeterli olan özel bir arama dizesi veya genel listede ada göre bir şirket bulunabilir.
  • Aynı ada sahip birkaç servis sağlayıcı arama sürecinde bulunursa, kullanıcıdan sözleşme numarasını (kişisel hesaba girilen satır) belirten özel bir form doldurması istenir.
  • Form doldurduktan sonra "Devam Et" i tıklayın. Sistemin telefona kısa bir kod göndermesi gerekecek. Giriş yaptıktan sonra, ödemenin doğru yapıldığını onaylayan bilgi ekranda görüntülenir.

Bundan sonra, her işlem için servis sağlayıcısını aramayacağınız şekilde verileri şablona kaydetmeniz önerilir. Ayrıca, gerekirse, çek yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak, bazı kullanıcılar "Otomatik ödeme" servisine bağlanır; bu sayede kart otomatik olarak modundan çıkarılacaktır.

Ayrıca bir telekarteri İnternet üzerinden ve başka şekillerde de ödeyebilirsiniz.

Ödeme servislerini kullanma

Bugün neredeyse her insanın ödeme sistemlerinden birinin çantası var ("Yandex", "Kiwi" veya WebMoney). Bu kaynaklar sayesinde Internet ve uydu şirketlerinin hizmetleri için hemen ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde bir telecard için nasıl ödeme yapılır? Çok basit:

  • "Yandex. Para" sayesinde. Bu durumda önce bir çanta oluşturup kişisel bilgilerinizi onaylamanız gerekir. Bundan sonra, herhangi bir banka kartını profile bağlayabilirsiniz. Genellikle bu işlem birkaç saniye sürer. Bir sonraki adım "Mal ve Hizmetler" bölümüne gidip "Televizyon" u orada seçmektir. Bundan sonra, hizmetleri bu sistem üzerinden ödenecek olan tüm şirketlerin listesi otomatik olarak görünür.
  • Webmoney sayesinde. Bu hizmette ayrıca kaydolmanız ve hizmetler için ödeme bölümüne gitmeniz gerekiyor. Sonra, ihtiyacınız olan şirketin adını bulmanız ve fon aktarmanız, operasyonu telefonla onaylamanız gerekir. Bu durumda, toplam ödeme tutarının yaklaşık% 0,8'ini oluşturacak olan sistemin komisyonu kaldırılacaktır.

Terminal boyunca

Bazen internet bağlantısı yok. Bu durumda telecard için nasıl ödeme yapılır? Bunu yapmak için, hücresel servisler için ödeme terminali bulunan en yakın mağazaya gidin. Genellikle bu tür makineler tüm alışveriş merkezlerine kurulur.

Para aktarmak için ekranda "Uydu TV" bölümünü bulmak, şirket bulmak ve para kazanmak yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.