Sanat ve EğlenceSanat

Kirov: sanat okulu

Çocuklar, yetenekli bir sanatçı ve Kirov şehri olma fırsatını sunar. Burada sadece bir tane sanat okulu var, ancak bu şehir aynı zamanda çocuklara sadece sanat değil, aynı zamanda müzik, dans vb. Öğretilen sanat okulları da sunabilir.

Neden sanat okuluna gidiyorsun

Gelecekteki bir çocuk hayatını güzel sanatlarla ilişkilendirmeyi ve bir kolej veya enstitüye girmeyi planlıyorsa, bu okullara kabul için bir sanat okulunun başarıyla tamamlanmasıyla ilgili bir belge zorunludur. Örneğin, St. Petersburg Art Academy'de. Giriş yapmak isteyen kişinin orta öğretime dayalı bir sanat eğitimine sahip olmadığı takdirde, repin'e giriş sınavlarına girmesine izin verilmez. Roerich Okulu ve Lyceum mezunları büyük bir avantaj sağlar. Akademide olan Johanson. Maalesef, Kirov bu üniversitelere girmeyi göze alamaz. Bu şehrin sanat okulu, öğrencilerine mükemmel eğitim verirken, Enstitüye kabul edilmektedir. Repin daha az fayda sağlar.

Sanat okulu ne öğretiyor?

ДХШ (çocuk sanat okulu), çocuğu yüksek öğrenim için hazırlamakla kalmayıp profesyonel bir sanatçı olmakla kalmayıp aynı zamanda bir takım faydalı nitelikler geliştirir. Böylece, zamanla, çocuğun renkleri, desenleri ve hatta giyim için bir tad geliştirdiği görülüyor. Çocuk, hayal gücünü geliştirir ve bu da kağıda aktarabilir. Çocuğa sanat teorisini ve tarihini araştırır ve bilgisi genişler. Ve yeteneksiz çocuklar için bile, Sanat Okulu çizme yeteneğini geliştirir. Bu ek eğitime zaman harcayan herkes bunu asla pişman etmedi.

МБОУ ДОД «ДХШ» - çocuk sanat okulu (Kirov)

Burada çocuklar için ortalama sanat eğitimi sağlanır. Genç sanatçılara suluboya, guç, pastel ve diğer malzemelerle boyamaları öğretilir. Öğretmenler her eser için meyve ve sebzelerin vazolarından, vazolarından, çiçeklerden, ahenkli süslemelerden ve daha pek çok şeyden hala bir hayat oluşturuyorlar. Çocuklar çizimin temellerini öğrenirler: kompozisyonun doğru yapımı, nesnelerin kağıt üzerinde uyumlu bir şekilde düzenlenmesi, perspektif yasaları, cisimlerin, insanların ve hayvanların yapısının incelenmesi vb. Kirov şehrinde bulunan diğer sanat okulları, bu okulun verdiği şeyleri çocuklara öğretemez.

En iyi çalışmalar fonda toplanır. Bu, müze ile karşılaştırılabilir. Çocuklar yeni bir görev yapmaya başladığında, önceki öğrencilerin en iyi eserlerini örnek olarak gösterilir. Düzenli olarak düzenlenen sergiler var. Sergi salonunda, yetenekli sanatçıların ve okul öğrencilerinin çalışmaları. Böyle bir eğitim kurumu gerçekten Kirov şehri ile gurur duyabilir. Sanat Okulu, Molodaya Gvardiya sokakta, 52 bulunur. Yetenekli ve sadece çocukları çekmek için seven DXH kapılarını sevinçle açıyor.

Kirov'da başka yerde çocuğun çizmeyi öğrenmesi mümkün olabilir

Aşağıda Kirov şehrinde bulunan sanat okullarının bir listesi bulunmaktadır. Her birinin kendi avantajları vardır. Bu nedenle, bulunduğunuz yere göre bir okul seçmelisiniz. Evden uzakta olsaydı, o zaman neden orada bir çocuğu olurdu? Uzun yol nedeniyle, çocuğunuz çizimde ek derslere katılmayı çabucak reddeder. Güzel sanatlar öğrenmek için tüm arzular yol boyunca kaybolur.

  • Çocuk Sanat Okulu № 11. Ivan Popov Caddesi, 17a.
  • "Rapsodi". Sanat okulu. Koltsov Caddesi, 8.
  • Lyangas Çocuk Sanat Okulu. Vostochnaya Caddesi 11.
  • Novovyatskaya Çocuk Sanat Okulu. Ordzhonikidze Caddesi, 15.
  • Çocuk Sanat Okulu. Yerleşim Kostino, Sadakovskaya sokak, Bamovsky pereulok, 1a.
  • Züppe, çocuk sanat okulu. Sokak Kulübü, 3.

En iyi seçenek, evinize en yakın Kirov sanat okulu kentinde olacak. Birkaç sanat okulu atlamak zorunda kalabilirsiniz, ancak çocuğun dersleri sevmesinin önemi daha iyi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.