SağlıkTıp

Insanlar bir rüya konuşmak Neden: bakalım

Somnilokviya - yani bazılarımız normalde uyku izin vermez aynı gece konuşmaları aradı. Orada bütün bunlarda uykusunda konuşurken o adam yanlış bir şey, ama aslında olumsuz noktalar var gibi görünüyor.

nedenleri nelerdir

en bu olay hala düzgün anlaşılamamıştır gerçeği ile başlayalım. Ne biliyoruz ki? Bu garip davranışlar erkeklerde değil kadınlarda tecelli bulunmuştur. Sleepwalkers genellikle uykusunda konuşabilir. O kalıtsal olabilir uyurgezerlik gerçeğine dikkat edin. Bu arada, biz bir şey hakkında hayal geceleri konuşmaya başlar ya eksik aramaların aşamasında olduğunda. Telefonda konuşabilirsiniz söylemeye, bir rüya benzeri, şarkıları kimseye herhangi talimat vermek, vb. Komik görünüyor, ancak bu tür uyku sırasında vücudun tam restorasyonu için elverişli değildir ve yakın olanlar zorlayabilir.

Neden insanlar do konuşmak rüya ve dediklerini? en çoğu zaman onlar anlaşılmaz ve hatta anlaşılmaz bir şey çıkardı gerçeği ile başlayalım. Bazen, bu arada, onların konuşma hala okunabilir olabilir. Uyuyanlar mantıksız konuşma telaffuz, ama bazen kendi ağzından ve anlamlı bir şey çıkardı olabilir.

rüyada kadar yedi yıl hemen hemen tüm çocukların diyerek unutmayın.

Neden insanlar uykumda konuşuyorsun? o birbirlerine duygu benzer değil, çok sayıda farklı aracılığıyla yaşarken nedenleri gün çok heyecanlı olmasından kaynaklanabilir ve insanlar olabilir. Evet, duygusal heyecan kesinlikle rut dışına herhangi birimiz yendi ve gerçekte ancak rüyalarında sadece garip davranmaya yapılmış olabilir.

Neden insanlar uykusunda konuşmak yok

Ayrıca, yukarıda tarif edilmiş bulunanlara, bir akıl hastalığı gibi bir neden hakkında söylemek gerek. Bu nedir? Temel olarak, ne istiyor. Ayrıca gece sohbet vb depresyon, nevroz ve gibi ruhsal bozuklukların arka planı ortaya çıkabilir.

Çoğu zaman bizim vücut sıcaklığı büyük ölçüde artar zaman uyku hali içinde olmak, konuşmaya başla. Bu doğrudur, ancak bu durumda, konuşma hemen hemen her zaman uyku yapamaz ve de sınır durumuna düş ile gerçek arasındaki.

Neden insanlar uykumda konuşuyorsun? Onlar herhangi güçlü ilaç uzun alımı sonrasında bunu yapabilirsiniz. Tüm kimyasal ürünler tıbbi sadece sağlar, ancak aynı zamanda yan etkileri, çeşitli bir çok madde içerir. İkinci şey olarak tezahür edebilir. hemen belli ilaç advisability konusunda tavsiye doktorunuza başvurmalısınız her yeni garipliği algılar Bu nedenle,.

Gece talkativeness sıklıkla uyuşturucu bağımlıları ve alkoliklerde görülür. Bu insanlar sadece konuşmak değil, ama aynı zamanda uykusunda ağlamaya. onlar hatırlayamıyorum gibi yaklaşık sabah Kural olarak.

sonuçlar

Ben aniden uykusunda konuşuyordu fark olmadığını endişe etmeli miyim? Hayır, ama bir nörolog danışmak değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.