HobiDikiş

Dişin Kardan adam: nasıl orijinal makaleleri yapılır?

Yılbaşı tatili için Yıllık ev dekorasyonu - yaratıcı bir süreçtir. Tematik olarak dekor, mağazadan alınan kullanıyor olabilir evinizi düzenlemek, ama hiçbir şey dekoratif hale geldiği kadar eğlenceli verecektir elleriyle el sanatları. İlginç ve basit bir fikir - ipliklerden yapılmış bir kardan adam. Nasıl bir dekorasyon yapmak için? Ayrıntılı bir usta-sınıfı - özellikle sizin için bu makalede.

Materyaller ve araçlar

dikkatinizi Sunulan kesmek oldukça etkileyici görünüyor, ama üretim inanılmaz kolaylıklar farklıdır. Size öğreteceğim - iplik ve boncuk dışında bir kardan adam yapmak için nasıl bilmiyorsanız, endişelenmeyin! Ve denemek gerekir. herşeyi yapacağını tam anlatıldığı gibi - Böyle zanaat bile küçük bir çocuk, en önemli şey yapmak göze. Diş ipi veya iris, balonlar, bir fincan tabağı, büyük bir iğne - Yani, PVA (beyaz veya mavi bir kardan adam için) tutkal, iplik gereken bir ajur topları oluşturun. hazırlamak ve unutma dekoratif unsurlar - boncuklar, renkli karton ve paçavra. Size ilham söyler hepsi kullanın ve sonra ipliklerden yapılmış çok güzel bir kardan adam olsun. Nasıl ilginç dekorasyon yapmak için? İlk olarak, boşlukları yaratma ilkesini master gerekir.

teknoloji ajur topları İmalat

Bir taban oluşturarak başlayın. Bunun için, ipliklerin istenilen boyut ajur formuna balonu şişirir. ön kalıp keyfi olarak bunların yön değiştirme, tutkal ile ıslatılmış sarın gerekir. iki yolu vardır. İlk durumda, iplik vdet iğne daha büyük olmalı ve PVA şişe ile delmek. Daha sonra, diş ipi veya iris germe ve şişe sarma. İkinci seçenek - bir çanak içine tutkal dökün ve ipliğin ucunu geri daldırma. Sonra, yavaşça çekin ve alanı çizer. katlarının iplikleri, bir yeterli olduğunda, bunun ucu kesilmiş ve dikkatli bir şekilde gizler. Bundan sonra bitmiş iş parçası sıcak bir yerde bir kaç saat kurumaya koymak. Biz hassas topları yapmak, ama nasıl iplik ve tutkal dışında bir kardan adam yapmak yolunu buldular mı? dekoratif bir heykelcik oluşturmak için, boyut olarak birbirlerinden farklı 2-3 boşlukları, gerekecektir. onları bir kez yapın ve kurumaya söndürmek ve sadece onlar kuru sonra, yaratıcı sürecin en ilginç kısmı geçin.

adım montaj talimat el sanatları adım: Bir iş parçacığı dışında kardan adam nasıl yapılır

topların hazır edin çok kolaydır - sadece cilt dokunun. Onlar dokunmatik kuru ve sağlam olmalıdır. sonuç elde edilir ise, düzgünce bir iğne ile balon delinme ve onları çekebilir. Sen ajur ve iplik içi boş çubuklar olmalıdır. birbirine doğru sırayla topları yerleştirin. Daha sonra aralarındaki iş parçasını tutkal için gereklidir. Bu sahne mekanına hatıra yerleşim seçin ve uygun bağlama yapmak azından tavsiye edilir. topları kardan adam üst ip takılarak asılabilir. Hayır daha az etkileyici senin kesmek gibi bakmak ve bir stand üzerine monte ediyorum olduğunu. Sabitleme tutkal elde edilen seçerek topları şekil alt-tabaka ya da üst kısmında şerit kilidi.

kardan adam süslemeleri

Emin bitmiş figür gözleri ve Rhinestones, boncuk ağız yapmak veya uygun boyutunu pugovichek için. Havuç burun, iyi şekil tutabilir renkli kağıt yapıştırılmış koni veya ışık ve yoğun dokudan inşa etmek kolaydır. kardan adamın kafada karton veya kumaştan yılbaşı kapağı bir kova üzerine konabilir. heykelcik de kolları olabilir. Çoktan ellerine dizisindekiler dışında bir kardan adam yapmak için biliyorum. kafa "gövde" olarak aynı teknik, iş parçasının en küçük boyutta iki olun. her iki tarafta (kardan adam iki oluşuyorsa veya daha düşük) orta topun bunları takın. tel veya iplik gövdesine sopa - Başka bir seçenek ellerin üretimdir. Bir kardan adam ve bir eşarp ve özel olarak dikilmiş veya ona bağlı eldiveni, bir çift dekore edebilirsiniz.

iç Konaklama

ajur topları Hack ilginç bir ek olacak Yılbaşı dekorasyon evi. Noel ağacı asmak veya herhangi bir yere koymak için hazır Kardan Adam. çok küçük bir rakam veya aksine, büyük yapmaya çalışın. Bu geminin birkaç kompozisyonunu toplayabilir, muhtemelen ipliklerden yapılmış yalnız bir kardan adam daha ilginç bakacağız. Nasıl ev için daha özgün bir dekorasyon yapmak için? bir çelenk birkaç orta ölçekli kardan adam almak ve tavandan sarkan deneyin. Odaya bu harika el sanatları dekorasyon diğer fikirleri var olması mümkündür. Sadece bu hediyeler ıslatılır ve açık alev yakınında yerleştirilemez unutmayın.

ajur topları başka ne yapılabilir?

iplik ve tutkal topları Üretimi - heyecanlı süreç ve çok basit. Kesinlikle ilk el sanatları sonra bu teknolojiye daha yapmak istiyorum. Zaten iplik ve boncuk dışında bir kardan adam yapmak için biliyorum, ve başka ne bu hassas hasat kullanabiliriz? Onların uygulamanın en basit sürümü - Basit bir Noel süslemeleri yapmak. toplar kurutulduktan sonra, farklı renkte veya renk ipliklerden yapılabilir. Sonunda sadece bir ip takın (.. vb uygun payetler, payetler, Rhinestones, yay, dekorasyonlar) onları çıkartmak zorundadır - ve süsler Noel ağacı asılabilir tamamladı.

ajur topları şekillerin çeşitli toplayabilir ki, mutlaka o ipliklerden yapılmış bir kardan adam olacak. Nasıl yeni bir karakter yapmak için? Göz, kulak, ağız tek topları ekleyerek, hayvanları tasvir deneyin: Her şey oldukça basit. Alternatif bir kardan adam Noel Baba ya Kar Beyaz için preform zadekoriruyte. İşinizde yatırım ve göze mutlaka hoş ruh, hazır el sanatları deneyin ve bir gülümseme neden olmadığını Seçenekler sonsuz sayıda olabilir ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.