OtomobilArabalar

İnceleme: "Lada Vesta" 2015

Bugün, uzun zamandır beklenen bir incelemeyi yapacağız. "Lada Vesta" - VAZ'ın yeni bir otomobili olan otomobil uzmanlarının zihniyle savaşarak otomobil yaratmaya orijinal bir yaklaşım. Halkımız her zaman Rus otomobil endüstrisinin bir başyapıtı yaratamayacağı anlaşıldı, ancak fiyatının "Lada Vesta" olduğu gibi. Elbette bazı kusurlar var, ancak bu üreticinin diğer araçlarının arka planına karşı, onurlu bir birinci olma özelliğini kazandı. Bu aracı yaratırken her açıdan yeni bir yaklaşım uygulanmıştır: tasarım, üretim ve tasarım.

Bu arabaya yatırılan iş ve önceki modellerden farkı göz önüne alındığında, tamamen objektif bir gözden geçirme yapmaya çalışacağız. Elbette "Lada Vesta", geri kalanından öne çıkacak. Ve eğer diğer araçların AvtoVAZ pozitif hakkındaki değerlendirmelerin çoğunun çağrılması mümkün değilse, o zaman bu model oluşturulurken VAZ KB ekibi tüm eksikliklerini hesaba katmış görünüyor.

dizayn

Bu görmedim! Bu araba, bitkinin arabalarının geri kalanının arka planına karşı inanılmaz orjinal ve düşünceli bir dış görünüme sahiptir. Elbette, bazı tanınabilir VAZ elemanları korunmuştur (örneğin, ön kısım çok güzel olmasına rağmen markalaştırılmıştır), ancak genel olarak tasarım, daha önce sunulan Lada Vesta kavramı aracına tamamen benzemektedir. Böylece "Vesta" profilinde güzel dövmelerin yanı sıra gergin kıç da bıraktı.

Ancak makine tekerlek kavramından farklıdır. Bu nedenle, yapılandırmaya bağlı olarak, yeni "Lada Vesta" 15-16 inçlik disklere sahip olacak. Aracın yanına genel bir bakış gözlem mesafesine bakılmaksızın göz zevk verecektir. Araca uzaktan veya uzaktan bakabilirsiniz, ancak yine de mükemmel olacak. Tasarım açısından, "Lada Vesta" sadece güzeldir.

Genel bakış: iç, dış

Dışarıda, araba onurlu görünüyor. Arabayı anlamayan bir kişi ona ilk bakışta bakarsa, bu mucizenin Rusya'da geliştirildiğini anlamaz, bu nedenle herkes, tasarımın eski Sovyet Zhiguli'ye göre AvtoVAZ'ın ürettiği ürünlerden biraz daha iyi olmasına alışkındır. Ve yivli, yakışıklı bir adamın, ön tamponun üzerinde güzel bir ızgaranın bir Rus ürünü olduğuna inanmak zor. Her ne kadar Togliatti mühendisleri yaratılmış olsa da.

İç mekan daha az şaşırtıcı değil: Hızölçer, yakıt ölçer ve diğer panel cihazları, Lada Vesta adlı bir arabayla inanılmaz derecede modern görünüyor. Salona genel bakış kısaca. Dekorasyon için basit, en iyi anlamda plastik, inanılmaz derecede minimal bir tasarım yaratmak için kullanılır. Aracın ergonomisine özel dikkat gösterilmelidir: daha önce yapılanlardan daha uzun olan bir kafa. Örneğin iklim birimini yönetmek daha da kolaylaşıyor.

işlevselliği

Bu alt bölümde - olumlu bir gözden geçirme nitelikleri. "Lada Vesta", sürücü ve yolcular için oldukça rahat.

  1. Otomobil, oldukça popüler olan Volkswagen Polo ve Ford Fiesta'daki saklama bölmesinden daha düzenli 480 litre hacimli geniş ve derin bir gövde ile karakterize.
  2. Arka koltukta binmek, 180 santimetre yükseklikte bir adam için bile rahat, önümüzde yeterli alan var, ancak bir adam arka koltukta daha yüksek yerleştirilirse, üstte yeterli yer olmayabilir. Ve bu, bir kişi arka koltuğa binerken durumlar için geçerlidir. Yolcular birkaçsa, kalabalık olur. Bununla birlikte, arka koltuklar orta yükseklikte üç kişiye uyabilir, bu da oldukça iyi.
  3. Otomobilin tekerleğindeki sansasyonlar da titriyor. Mükemmel yol incelemesi. "Lada Vesta" "lüks" te yüksek kaliteli sis lambaları ile donatılmıştır ve sürücü konforu en yüksek düzeydedir. Pahalı çeşitlemelerde, yüksekliği koltuk ayarı bile mevcut, bunun yokluğu bu üreticinin arabaları için daha önce ciddi bir sorundu. Ayrı ayrı dikkat hiç konuşulmadı, konuşmacılar.
  4. Şanzımanın gürültüsüzlüğüne dikkat etmek önemlidir. Gül bir traktör gibi hırladığı günler. Şimdi her şey modern bir yoldur.

İşte böyle, ilk bakışta önemsiz, nüanslar bu makineye bayılır.

Gördüğünüz gibi, Tolyatti'de satışları artırmak için hiçbir zaman engel olamayan küçük şeylere dikkat etmeye başladılar. Böyle bir duygu daha önce uzmanlar düzeltilmiş önce hemen hemen farkedilebilir eksiklikleri ve küçük aramaya bile çalıştım. Fakat rakipler bize sürekli olarak bize hiçbir çelişki olmadığını gösterir. Sonuçta, onları bir araya getirirseniz, korkunç bir ürün alırsınız. Ancak, bunun geçmişte olduğunu ümit ediyor. İşte yeni Lada Vesta modelinin işlevselliğinin kısa bir açıklaması.

İnceleme, farklı komple setlerin fiyatı

AvtoVAZ'ın yeni politikası sayesinde toplam sayı oniki ulaşabilmesine rağmen, üç farklı seviyede bir araba üretilmesi planlanmaktadır. Şimdi araba neredeyse bir tasarımcıyı andırmaya başladı (belli sınırlamalarla): Makinenin en gerekli bileşenlerini ve özelliklerini kendiniz seçebilirsiniz. Onların temel ekipmanı ve fiyatları:

  1. "Klasik" - temel ekipman, 514 bin ruble ödemek zorunda kalacaksınız. En ucuz versiyonda bile, Lada, çarpışma ihtimaline ilişkin elektronik uyarı sistemleri ile donatılmış olup, 5 vitesli manuel şanzımana, 106 beygir gücüne sahiptir. 25 bin ruble öderseniz, otomatik araba almanız mümkün olur. Aracın güvenlik yastığı yok.
  2. "Konfor" paketinin maliyeti 570 bin ruble, gövde renginde ve kapı kollarında boyanmış aynaların yanı sıra otopark asistanıyla ısıtma yapıyor.
  3. "Lux". En pahalı ekipman yağmur sensörü ve sis lambaları ile donatılmış olacak ve maliyeti 609 bin ruble olacak, bu da oldukça demokratik.

Dış özellikler

Araba, bir sedan ve hatchback üretilir. İlk durumda, uzunluk 4.41 metre, ikinci sırada - 4.25 metre olacak. Aracın genişliği 176,4 santimetredir ve yükseklik neredeyse 150 santimetredir.

Teknik özellikler

  1. Maksimum hız 185 km / s, yüz araba 10 saniye içinde arar.
  2. Seçenekler yardımıyla otomatik satın alma seçeneğine sahip bir manuel şanzıman.
  3. Disk ABS'de üsse fren yapıyor.

bulgular

Tabii ki, bu makine dünyadaki en iyi olarak adlandırılamaz. Biraz daha fazla fiyat için rakipleriniz ve daha layık oldukları söylenebilir. Ancak incelememizi yaptığımız yeni "Lada Vesta", yerli üreticinin önceki yaratımlarının zemininde kesinlikle ideal. Tabii ki, bütün eserler bu kadar kısa bir makalede düşünülmemelidir. Ve bütün incelemeyi özetleyerek güvenle söyleyebiliriz: "Lada Vesta" optimum fiyat ve kalite oranı olan bir makinadır. Ve övünemez, sevinemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.