Ev ve AileBayram

4 Şubat - Kansere karşı mücadele günü. faaliyetleri o gün neler?

Kanser - Modern insanlığın en tehlikeli hastalıklardan biri. Her gün binlerce kişi bu hastalıktan ölür. Bu hastalık değişen ve gelişmektedir. kanser öncesi çoğunlukla yaşlı önüne geçti. Günümüzde bu hastalıktan gençlerin çok sayıda muzdarip. O bile çocukları yedek vermedi.

Neden tehlikeli kanser?

Dünya bulma amaçlı tıbbi araştırma çeşitli düzenledi kanserin tedavisini. Zaten önemli başarılar var. Ancak dek tam zafer hala uzak. Kanser - Tek hastalık değildir. Bu adı altında tedaviye farklı yaklaşımlar gerektiren tanı çok sayıda gizler. tüm kanser tiplerinde temeli - tüm organları nüfuz ve onları yok edebilir anormal hücre tümörü.

Bu hastalık çok sinsidir. Bu belirtilerin şeklinde kendini göstermeden uzun süre vücutta gelişebilir. Bu yüzden sık sık hastalık çok geç tespit ve artık mümkün değildir başa.

Efsaneler ve gerçeği

Tehlike ve aldatma kanseri birçok mitlere sebebiyet verir. Örneğin, nüfusun belli bir kesimi arasında hastalık tedavi edilemez olduğunu bir algı var, eğitimsiz ve bu nedenle bir doktora gerek yok. Kanser yardım halk ilaçları veya besin takviyeleri bir efsane de vardır. Bu nedenle, modern tıp eğitiminin başlıca görevlerinden biri - kanser tedavisi alanında durumun yanlış anlayışı ile mücadele. kendi sağlıkları için endişe Halk mitlere inanç ve eksikliği geç tanı yol açar. Bu büyük ölçüde hayatta kalma şansını azaltır.

hastalık direnmeye Öğrenme

4 Şubat - Kansere karşı mücadele günü. 2005 yılında hastalığın yayılmasını mücadele adanmış uluslararası bir örgütün girişimiyle kurulmuştur. Birçok ülkede bir günde, kanserle savaşta amaçlayan önlemlerdir. Hayırsever fonlar tıbbi araştırmalar için fon paylarını tutun. Uzmanlaşmış merkezleri dersler, toplantılar ve diğer etkinlikler organize, vatandaşların eğitim hedef olarak ortaya koymaktadır.

Ancak, tüm bu sadece oluyor 4 Şubat tarihinde. Kanser Günü - henüz başka nedeni onların sağlığı hakkında düşünmek. Ancak, bu tarihten adanmış olaylar, yeterince uzun bir dönemi kapsar. Örneğin, bazı kanser klinikleri herkesin en modern ücretsiz olarak test edilebilir sırasında eylemler yapmaları tıbbi ekipman.

Eğitim ve bilgi

uzmanları ile çok sayıda konferans ve tartışmaların konusu hastalığın erken teşhistir. Doktorlar belirtileri dikkatine getirilmesi açıklanmaktadır. Birçok uzman zorunlu yıllık akciğer grafisinde konusunda ısrar ediyor. Kütle tanı, bilim adamlarına göre, önemli ölçüde akciğerler ve mediastinum neoplastik hastalıklar ölüm oranını azaltabilir. Doktorlar ve gönüllüler 4 Şubat tarihinde çeşitli eğitim faaliyetleri düzenlemek. Kanser Günü - her erkek kendine dikkat ve refahı dinlemelisin bir zaman.

tedavi edilebilir Kanserlerin

, Aşılması gereken ana mit - yüzde yüz ilgili bir efsane ölümcül. Günümüzde kanser kişilik bir tanı yıllar yaşayabilir. Ama bu yalnızca tümörün erken teşhis ve tedavi doğru mümkündür. Hastalığın bir aşamasında kaydedilen zaman bazı kanser türleri bile, tamamen tedavi edilebilir. Bu lemfomaları ve lösemileri, belirli türde, hem de çok sayıda diğer türler bulunmaktadır.

Birçok uluslararası örgüt tıbbi araştırma ve 4 Şubat'ta onkoloji merkezlerinin bakım harcamaları artırmak için hükümetlerin yönelmektedir. Kanser Günü - Gönüllüler kemoterapi gören çocuklar için kan toplamak bir zaman. Bir bilgi kampanyası gelişeceğini tarafından Bu eylemler eşlik eder. Tümör hastalıklarının nüfusun geniş çevrelerin fikir açabilirsiniz gerçekler vardır. Tıp hızla gelişen ve yeni bir ilaç bulunabilir her an, güçlü bir terapötik etkiye sahip olduğunu.

Nasıl ve neden ihtiyaç tedavi edilecek?

Dünya Kanser Günü (4 Şubat) - Kanser hastalarına moral desteği vermek için bir fırsattır. Bazı insanlar, özellikle gençler, kendi teşhisini öğrenmek, tedaviyi reddetme. O bunu yapamaz neden onlara açıklamak gereklidir. her zaman bir şans vardır. Hatta en şiddetli vakalarda en az bahar, yaz veya deniz görmek için, tedavi edilmesi gerekir. Herkes en azından biraz daha uzun yaşamak durumunda gerçekleştirilebilir biraz hayali vardır. Herkesin istiyor. Kanser hastalarının tedavisi için - hayat böyledir.

Dünya Kanser Günü (4 Şubat) - Başkalarının talihsizlikler kar şarlatanlar hakkında insanlara anlatmak için bir fırsat. Biyoenerji, eller şifa üzerine koyarak, her türlü bitki - tüm bunlar tek bir şey istiyorum: para. Tavsiye ilaçların bazıları vücudun genel güçlendirilmesi için de kullanılabilir. (Örneğin ağızdan alınan kırlangıçotu suyu gibi) Diğerleri sadece zarar getirecektir. sakin ve net bu konuda konuşmak gerekiyor, güçlü argümanlar vermek arzu edilir.

sağlıklı bir yaşam tarzı kez

4 Şubat - Kansere karşı mücadele günü. O gün çeşitli kategorilere ayrılabilir ülkenin en büyük kanser merkezinde gerçekleşen olaylar:

  • teşhis;
  • eğitim;
  • finans ve ekonomi.

Hepsi çok ihtiyaç vardır. herkesi geçmek özgür olabilir Tanı testleri, modern tıbbın olanakları güven telkin. Eğitim konferanslar ve tartışmalar bilgisi olan insanlar sağlar. Mali ve ekonomik forumlar ve kongreler tıbbi araştırma maddi ve teknik altyapı oluşturmayı amaçladık.

Ne zaman bile sağlıklı bir yaşam tarzı hakkında insanlarla konuşmak, ama 4 Şubat tarihinde? Dünya Kanser Günü - iyi bir bahane vazgeçmek kötü alışkanlıklar. Sigara içme - akciğerlerde ana "başlatıcı" Kanser. Ve, yağlı, baharatlı ve tuzlu gıdalar bolluğu gastrointestinal sistem tümörlerine yol açabilir. hastalık için en büyük faktörlerden biri - obezite. Bu günde, birçok televizyon kanalları sağlık, kanser süreçleri ve diyetler erken tanısı konusunda reklam ve bilgi-analitik programlarını görebilirsiniz.

Dünya Kanser Günü (4 Şubat) - bu onun geleceği konusunda ciddi düşünmek için bir fırsattır ve biz doğru yaşıyoruz olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.