Sanat ve EğlenceFilmler

Hudyakov Konstantin Vasilevich: biyografi ve fotoğraf

Bizim bugünkü kahraman - Hudyakov Konstantin Vasilevich. yönü ve dramatik sanat - O iki alanda kendini gerçekleştirmek başardı. hayatı ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi makalede sunulmuştur. Size tüm keyifli okumalar dileriz!

Biyografi Aile ve çocukluk

Hudyakov Konstantin Vasilevich (resme bakın. Üstü) 1938 (13 Ekim) doğdu. Onun evine Moskova olduğunu. Ne yazık ki, bizim kahraman babası hakkında bilinmemektedir. oğlu çok küçükken adam ailesini terk etti. Ama Konstantin'in annesi ona sevgisini ve bakımını verdi. Mesleğin ne tür bir kadın vardı? Neredeyse 30 yıl göz kliniğinde departmanı başkanı olarak, tıp fakültesinden mezun oldu.

Kostya Ros aktif ve meraklı bir çocuk. Makine ve sinema tüm formlarıyla - Çocukluğundan beri, o iki tutkum vardı. Okulda, o iyi öğrendi. Birkaç kez daire genç teknoloji ve tiyatro stüdyosu katılıyor bir hafta.

öğrenci

Nerede mezuniyet sonrası o Hudyakov Konstantin Vasilevich girmiş? Biyografi o VGIK ait aktörün fakültesini tercih olduğunu gösterir. ilk denemede Yetenekli adam kurs Pyzhova ve Bibikov alındı edildi.

Boş konferanslar ve atölye olarak, bizim kahraman airbrush çalıştı. Sonra slaytlar ve projektörler vardı. Zamanla, Kostya bilgisayarı (ilk modeli) hakim.

film ile aşinalık

diploma VGIK aldıktan sonra o Merkez Televizyonu bir aktör haline geldi. Ne zaman geniş ekranlar ilk Hudyakov Konstantin Vasilevich çıktı? O 1961 yılında geri gerçekleşti. Hevesli aktör aile komedisi "Yetişkin çocuklar" bir bölüm yer aldı. V. Azarov Yönetmen onunla işbirliği ile memnun etti. O esneklik, mizah ve sorumluluk ince duygusu olarak Khudyakov böyle kalitelerde kaydetti.

Devam oyunculuk kariyeri

1962 'den 1964 döneminde, Kostya çeşitli filmlerde rol aldı. Sadece görüntülerdir Ya deneyin yoktu. O bir teğmen, Narodnaya Volya, genç bilim adamları ve Amerikalı idi.

En iyi filmi arasında aynı ürün E. Kazakevich üzerinde oluşturulan, (1962) Khudyakov "Vahşi doğada iki" psikolojik drama seçkin rol olabilir çalışır.

1965 yılında "Mosfilm" izleyiciye filmi hikaye "Tayga iniş" sunuldu. Hudyakov Konstantin Vasilevich bir destek oyuncu aldı. O başarıyla bir gencin Vitali, inşaatçılar katılımcıları takımlarından biri suretinde alıştım.

onun diğer filmi eserlerini numaralandırma:

  • sosyal dram "Love Davetsiz" (1964) - Peter;
  • casus filmi "Kara İş" (1965) - Kurye-karaborsacı Toll Potapov;
  • komedi (1965) "portföyü ile cehennem" - Gazeteci Pushnitsyn;
  • tarihsel dram "Sophie Perovskaya" (1967) - Plehanov.

Oyunculuk kariyeri az ve kahramanımız daha az ilgi oldu. O yeni tutkusu geliştirdi - yönetmenlik. Bu aşağıda daha ayrıntılı olarak tartışılmıştır.

Khudyakov Konstantin Vasilievich - direktör

kahramanımızın başlamak için bu alanda profesyonel eğitimi almaya karar verdi. Bunu yapmak için, ben Merkez Televizyonu yönetmenlik kursa kaydoldum. Öğretmenlerin kendi doğal yetenek ve büyük yaratıcı bir bakış açısı kaydetti.

Bir yönetmen olarak Khudyakov 1969 yılında sinemalarda televizyon draması "Kadın Oyuncu", onun ilk yaptı. ünlü aktörler yönettiği o yıllarda aralarında Boris Tenin, yer almış Volkov Nikolai ve Lidia Sukharevskaya.

Konstantin seyircinin ilgi ve sevgisini kazanmıştır birkaç dramalar koymak ( "Bu uzun hayat kısa", "duvara Güneş", "Gelin" ve diğerleri).

1978 yılında büyük filme döndü. aktör olarak değil ve yönetmen olarak bu kez. İlk "yaratılış" dram oldu "Ivantsov, Petrov, Sidorov." atışların ise bölüm resmini aldı: Larisa Malevannaya, Galibin Alexander Filatov Leonid ve Mikhail Gluzsky. onlar tarafından oluşturulan görüntüler parlak ve ruhu doluydu. Hatta hayatın en uç anlarda onlar cesareti alamadım ve cesaretsizlik de vermezler.

dram "Başarı" (1984) yayımlanmasından sonra, profesyoneller ve eleştirmenler kahramanımız olgun usta ve virtüözü içinde ayırt. Onun resminde ise Khudyakov konuşabilmesinin ve birikmiş duyguları dışarı atmak başardı. çekim pijama "Başarı" kısmı aldı Zbruev Alexander Udovichenko Larisa, Lev Durov, Alisa Freundlich ve diğer sanatçılar. yönetmen Sovyetler Birliği'nde perestroyka dönemini tahmin başardı.

beceri Konstantin anlamlı her yeni film ile artmıştır. 2002 1985 döneminde, o birkaç fotoğraf aldı. Onlar vardı ve şort ve melodram ve filmler, oynar ve dram.

1985 yılında yönetmen seyirciye harika bir hediye yapmıştır - "Başka bir kadın, başka bir adam" Aşk bir kaset O zaman melodram türünün en bugün olduğu gibi o kadar popüler olmadığını söylemek gerekir. Khudyakov ama filmin insanların büyük sayıda görünüyordu. Ve hepsi sevdim. Bu kaset bu güne kadar alaka kaybetmez. Faith Glagoleva ve Igoryu Kostolevskomu - Ana roller hudyakovskim favori aktörleri gitti. Onlar parlak bir şekilde görevleri ile başa. Glagoleva Vera komik ya saçma için ekranın korkmuyor. Aynı zamanda aşağılanmış bir oyuncu görmüş ve yüzünü asla kaybetmek asla. Kostolevsky başarıyla evlilikte mutluluğu karşılaşmaz bir cerrah içinde reenkarne. Ve eczacının rolü haklı olarak akıllı oynadı Igor Kvasha. Bu karakter ana karakterler tekrar bir araya yardımcı olur.

"Üst Makas Üzerine" Chamber dram düzensiz ve tutarsız dönüşmüştür. Ana Aktör yönetmeni Khudyakov Yevgeny Mironov onayladı. düşünülemez biniyorlar ilişkin daha doğru bir yol. Ama başrol için uygun bir oyuncu bulmak için, o kadar kolay değildi. Adayların onlarca gördükten sonra, yönetmen Alisa Freundlich seçti. Bu hareket ikilisi çok söz verdi. Yani bu resim sevme değil, sadece eleştirmenler ve seyirci var. Belki de insanlar bir şeyler ya da sadece hafife odacık dram anlamıyorum.

2012 yılında, kardeşler Tolstopyatov hakkında gerçek bir hikaye dayanmaktadır gösterisi "Bir kez Rostov", galası. Bu resim, ünlü Rus ve Ukrayna aktör Bogdan Stupka son filmi eserleri oldu. Bizim aktör dostu şartlarda onunla birlikteydi. O B. Stupka dul başsağlığı ilk biriydi.

Khudyakov yönetmenin çalışmalarını sürdürmektedir. melodram "Yeni Hayat" - 2013 yılında, seyirciye bir sonraki oluşturulmasını sundu. TV dizisi ana rolleri Sergei Puskepalis ve Bardukov Aleksey aldı.

2017 için bu A. Tolstoy tarafından aynı isimli ürününe dayalı dramı "Çarmıha Gidiş Yolu", dışarı planlanıyor. filme dahil olacak: Julia Snigir, Trubiner Paul Chipovskaya Anna ve diğer sanatçılar.

dostluk

kimin biyografi ülkemizde binlerce insanın çıkarları müdürü - Hudyakov Konstantin. Onun şöhret ve tanınma için uzun bir yol kat etti söylemeliyim.

Genellikle yönetmenler aktörler arasında hiçbir sık. Ama kahramanımız istisna değildir. Khudyakov filmlerinde rol aldı oyuncular arasında çok iyi arkadaşlarım var. Bunlar şu veya bu filmde birbirlerine, görüş ziyarete gidin.

rüya

Yönetim ve aktörler - bizim gibi insanlardır. Kendi hayallerim var. Ve onlar hayatta planlarımızı uygulamak için her şeyi yapıyoruz. Hudyakov Konstantin Vasilevich (aktör ve yönetmen) rüyasında ne hakkında? O Bergman gibi, küçük bir tiyatro açmak istiyor. Şirket 20-25 sanatçıların oluşmalıdır. Bu komutla, herhangi bir oyun koymak veya mini süreci kameraya olabilir.

Kişisel yaşam

Lisans veya bir aile babası - Ayrıca Hudyakov Konstantin Vasilevich nedir? Eşi ve elindeki çocuklar? Cevap: Kahramanımız kendisi örnek bir aile babası bulur. Ne yazık ki, karısının ad, yaş ve meslek açıklanmadı.

Konstantin oğlu Pavel Khudyakov ona Torununu ve torunu Mark Tonya verdi (film yapımcısı ve klip yönetmeni).

Sonuç olarak

Şimdi o Hudyakov Konstantin Vasilevich doğdu ve eğitim gördü nerede olduğunu biliyorum. O çalışkanlık ve özveri, herhangi bir iş için her zaman sorumlu bir yaklaşım olarak böyle niteliklere sahiptir. Biz bu şaşırtıcı bir insanın yaratıcı refah ve büyük bir aile mutluluk diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.