Ev ve AileÇocuklar

Bebek sabunu - Onun hakkında neler biliyoruz

tıp uzmanları herhangi sabun olumsuz çocuğun cildi etkilediğini ifade etmişlerdir zaman, yedi yaşından küçük çocuklar için tasarlanmış özel bir çocuk, oluşturuldu. Yaşına kadar çocuğun cilt ve özellikle alkali yıkıcı etkisine maruz inanılmaktadır. Bebek sabunu ana görevi yerine getirdi: onlarca yıl boyunca, güvenilir çocuğun hassas cildi korur.

Bebek cildi kesinlikle alkaliler ile herhangi bir madde ile temas halinde kontrendike. Sonuçta, bebek cildi çok hassastır ve lye kolayca sırayla iltihaplı hastalıkların gelişimini tetikleyecek üzerinde koruyucu bir film, yok edebilir. Bu nedenle, sabunu, sadece bir enflamasyon veya alerjiye neden olmayan doğal maddeler, yapılır. Bu nedenle, erken yaşlardan itibaren kullanabilirsiniz.

yapar bebek sabunu olan en en bakalım. yüzde yüz düz olan bu değerli ürünün bileşimi. Onlar bebeğin derisi üzerinde alerjik reaksiyonlara neden olabilir çünkü, sen, bir parfüm katkı bulamazlar. lanolin, bitkisel yağlar, gliserin - Bileşimi, yumuşatıcılar açısından zengindir. papatya, arka arkaya, kadife çiçeği, kırlangıçotu, adaçayı ve sarı kantaron - Bazı durumlarda, onlar otlar arasında suları tamamlayabilir.

Böyle bir ihtiyaç varsa (örneğin, artan duyarlılık ) Bir alkali içeren maddelere bebek sabunu çocuk bezleri ve raspashonok yıkamak için kullanılabilir. ana avantajlarından biri, kolay bir şekilde tümüyle yıkanabilir olmasıdır.

Şimdi satışa geleneksel götürü bebek sabunu, aynı zamanda sıvı sadece görebilirsiniz. Daha da uygun bir yumru daha bir bebek için olduğu unutulmamalıdır. Bu olmasından kaynaklanmaktadır sıvı sabun Bu bunun ana odak asidik bir ortam üzerinde, çok az bir alkali içeren (pH miktarı 5.5 ila 7 birimi kadardır.) Daha yumuşak yumru. Daha dengeyi korumak için gerekli bebek cildi olan sebze ve bitkisel suları içerikleri. Bu sabun dağıtıcıyı sahiptir ve bu nedenle çok ekonomiktir.

Bebek sabunu bir yetişkin kullanımına onlar eğer tavsiye edilebilir cilt çok hassastır. Ne zaman sabun vazelin içerir o cildin kurumasını korumak edebiliyor. Özellikle yararlı dökülmeye eğilimlidir cilt için sabundur. Bebek sabunu alerji muzdarip insanlar için çok uygundur. Onlar sadece banyo için değil kullanılabilir, ama aynı zamanda alt ve yatak çarşafları yıkamak için.

Her geçen gün daha da doğal ürünler bebekler için özel olarak tasarlanmış, piyasadaki görünür. Çocuklar için en iyi ürünleri ve alerjiye sebep olmamaları, bunlar çocuk kimyasallar ve parfüm katkı maddelerinin cilde zararlı yok, toksik olmayan. Çocukların el yapımı sabunlar kullanarak, tamamen cildinizin sağlıklı çocuk tutabilir.

Çocukların cilt yetişkinlerden daha toksik maddelerin etkilerine karşı daha savunmasızdır. Henüz bağışıklık ve sinir sistemini kurdu değil. Bu nedenle, sadece yüksek kaliteli, çevre dostu sabun kullanın bebeğin cilt sorunlarını önlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.