Ev ve AileÇocuklar

"Nerf" - Şirketin Hasbro gelen silahlar

şirket Hasbro - oyuncak silah yapımcısı "Nerf" değişir. Tabancalar, makineli tüfekler, makineli tüfekler ve diğer silahlar hep erkekler arasında büyük heyecan neden olmuştur. Her biri ellerinde bu işten en az şey tutmak istedim. milyonlarca şirket "Hasbro" erkek rüya sayesinde gerçek oldu. oyuncak markası patlatıcıları gelişiyle birlikte "Nerf" çocukların zamanlarının eğlenebilir ve veliler çocuklarının güvenliği hakkında endişe gerek yok. O oyundan sonra, çocuk cilde ıslak olacaktır hariç su jeti, çocuğa herhangi bir zarar vermez. herhangi oyunda güvenli olacak şekilde Ve oklar veya balistik topları diğer oyuncaklar "Nerf" şeklinde kabukları yapılır.


şirketi Hasbro dan Oyuncak silahlar çocuklara stratejik becerilerini geliştirmek. Silah-blaster "Nerf" hareketsiz oturmak değil. Oynarken casuslar doğruluk ve çeviklik üzerinde arkadaşlarınızla rekabet ve sürekli savaş açtı gidin: Bu oyuncaklarla ben kesinti olmadan eğlenmek istiyorum.

Ne malzemeler "Nerf" çocukların oyuncakları yapılır?

temel malzemenin sert plastik gibi hareket zamanda. Bu en hararetli savaşlarda çok önemli oyuncak silah sesi yapar. Bireysel elemanlar ses ve ışık efektleri yanıp sönen ile donatılmıştır. Bu gerçek çekim taklit ediyor ve oyunu daha ilginç hale getirir. kabukları köpük kauçuktan yapılır. Bir patlatıcı "Nerf" ateş zaman Yumuşak topakları maksadı vardı kime birine herhangi bir zarar vermez. Diğer seçenekler kabukları ve daha roketler şeklinde verilmektedir enayi dart ucunda bulunmaktadır. Ne olursa olsun güvenli kabuk, genellikle ambalaj üzerinde veya talimatlarda detaylı olarak işaretler güvenlik önlemleri gözlemlemek. Tabancalar "Nerf" tavsiye edilmez kafasında ateş ve özellikle gözlerinde.

"Nerf" tabanca. ana avantajları

Şirket "Hasbro" oyuncak silahlar büyük boyut ve parlak renkler üretmektedir. Gerçek bir silah elinde olduğu gibi Boyutu sayesinde hissediyor. Çocuklarınız oyunun atmosfere atılmak gidebilirler. Bunlar, uygulamada, suçlu, zombi ya da yabancı bir avı düzenlemek için, savaşta stratejik becerilerini uygulamak olabilir. Her çocuk sevgili karikatür bir süper kahraman gibi hissedebilirsiniz. Silah "Nerf" çocukların hayal gücünü yakalar tüm yürütecektir.

Yaşla ilgili kısıtlamaların

Bazı setleri karmaşık kontrolünü ve özel güvenlik önlemleri var. Oyuncak Silahlar "Nerf" genç çok farklı olacaktır. Bu nedenle, bir Nerf bebek kiti satın almadan önce değer ambalaj üzerinde ve veri kendisi (materyal ve işlevi) yaş sınırı gören. Ama, çoğunlukla, Hasbro gelen oyuncaklar 6 ila 16 yaşındaki çocuklar ve gençler için tasarlanmıştır. Küçük bir çocuk koparıp onları yutmak veya kendilerine zarar ki küçük ayrıntılar bir yeri vardır gibi, 3 yaş altı çocuklara oyuncak tabanca vermek tavsiye edilmez.

Tabancalar "Nerf": fotoğraf. İlk 3 sevilen dizisi

Nerf Zombi Strike Bomba İmha. dizi 8 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Bu oyuncak silah 23 metrelik bir mesafede ateşler. En popüler blaster - "SledzhFayr". Parlak, büyük boyutlara sahip, gövdeler için bir dükkan vardır. Hızlı şarj ve herhangi çocuğu şaşırtacak bu silahın gücü. serisi tatar, tabanca, makineli tüfek ve hatta bir testere ile setleri oluşur!


Nerf Super sağanak. Bunlar su tabancaları "Nerf" mükemmel çocuklar savaşta oynamak için. Hiç kimse kuru çıkıyor! Pek mümkün olduğunca çabuk hareket etmeliyiz, savaşta ıslanmak. doğruluk ve çeviklik test, ne yapabildiğini göster bana!

Super sağanak Shotwave - serisi su blaster "Nerf" nin en popüler. Bu bir pompa hareket olması ve çıkarılabilir bir klips bulunur. blaster su 296 mL'ye tamamlamak için, 7.5 metre mesafeye kadar çeker. Suyun Uzun akışı kolayca rakibin alacağı. Sen 6 yaşındaki çocukları satın alabilirsiniz.

Blasters Nerf N-Strike - en yoğun serisi silahlar geliştirilmiş ve yangın oranı hızlandırılır. Blasters aynı anda birkaç füze ateş edebilir! serisinden en küçük blaster - "Elit Triad", ve en büyük - "Kaunterstrayk" veya "Rampage" dir. Ama hassas silah "Nerf" satırı için (böyle devam tabancalar, patlayıcılar ve. P.) boyutunu etkilemez. Yangın kalite ve aralık aynıdır. Üstün motor 30 metreye kadar bir mesafe kadar az hedeflere içine düşmesini sağlar. Nerf ile N-Strike mücadele sıcak olduğunu!

Nerf bir dizi ne kadar?

"Nerf" ürünler hemen her online mağaza oyuncak satılmaktadır. fiyat 500 5000 ruble arasında değişir. Bu materyal, boyut, özellikler ve blaster diğer özellikleri bağlıdır.

Depolama ve uygulama için öneriler

oyuncak mümkün olduğunca uzun sürer için, önce talimatları okumalısınız. Sert yüzeylerin (asfalt, taş) üzerinde atıyor - silah oyunu "Nerf" izin verilmeyen ana şey. Bu nedenle, tüm fonksiyonlar çatlak veya bazı ayrıntıları düşecek, çizik ve çatlaklar vardır oyuncağa zarar görebilir. kum veya bataklıkları veya 10 kattan düşen herhangi aşmak tabanca ve bir oyuncak, kalaşnikof silah, - Ürünler "Nerf". Bir çok nemli bir yerde oyuncak saklamayın. Nem blaster dahili bileşenlerine zarar verebilir. Böylece göre "bilinmeyen" nedeni ses ve yanıp sönen ışık efektleri bozulur.

ilginç

"Hasbro" 1928'den beri çocukları memnun ediyor. şirket blaster, aynı zamanda hamuru ve daha fazlası ile topları, bebek, kitleri sadece üretir. Nerf hattı 1969 yılında ortaya çıktı ve bu süre içinde çok popüler hale geldi. Bir çizgi yaratma fikri Parker Brothers ekibine aittir.

Bugüne kadar, hatta turnuvalar paintball gibi oyuncak silahların katılımıyla düzenlenen, ancak oyuncak "Nerf" vücutta çürükler bırakmayacak. Hatta savaşın kaybedenleri zarar görmeden çıkacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.