SağlıkMüstahzarlar

İlaç "ksidifon": kullanım talimatları ve açıklama

uygulama Hazırlanması "ksidifon" komutu bir ilaç grubu ile ilgilidir, kullanımı vücuttaki kalsiyum ve fosfor metabolizmasının düzenlenmesi ile ilgilidir. Bu ilacın düzenli alımı etkili bir yol osteoporoz gelişme olasılığını azaltmak ve tekrarlayan taş oluşumunu önlemek için izin verir. Ayrıca, ilaç "ksidifon" (bu teyit kullanım talimatları) idrar içinde ihtiva sözde "kalsiyum tuzu" agregasyonu ve kristal büyümesini önler ve yumuşak dokuların üstün bir profılaktik anormal kireçlenme olarak hareket eder. Buna ek olarak, bu hazırlık ağır metal kaldırma işlemini hızlandırır ve ılımlı bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir.

daha sonra, içmek için bir% 2 karışımının hazırlanması için amaçlanan bir renksiz% 20 solüsyon olarak altı yüz elli ruble - altı yüz fiyat olan mevcut ilaç "ksidifon",.

Bir ana bileşen olarak bu ajanın bir bileşim 1-hidroksietiliden asit Yirmi gram monopotasyum tuzu dihidrat içerir. Ek maddelerin görevinde sodyum hidroksit ve arıtılmış su hareket ederler.

bir değişik hastalıklar ve böbrek ürolitiazisli kalsiyum metabolizmasının düzenlenmesinde sorumlu anlamına gelir yönetme "ksidifon" talimatı, yetişkin hastalara hem de çocukları önerir. Buna ek olarak, bu ilaç hiperparatiroidizm, giperavitaminoze D ve altında olmalıdır almak interstisyel nefrit. osteoporoz tedavisi, hem de osteopeni gelişmesini önlemek için ve aynı zamanda çözelti "ksidifon" bağlantıları gösterilmektedir. Yorumlar da iyi sonuçlar ve (hormona bağlı olmak üzere astım gibi hastalıkların kompleks tedavide uygulama göstermektedir astım).

aracı üreticisi hipokalsemi veya hiperduyarlılığmdan bileşiminde gösterilen bileşenlerin herhangi birine acı o insanlar yasaklar atın. Ayrıca, ilaç "ksidifon" bir çocuk taşıyan kadınlar için kullanım talimatlarına ve emziren genç anneler kullanılmasını önermez. Aşırı dikkatli bir şekilde, kronik enterokolit ve indirgenmiş böbrek fonksiyonu olan kişiler olan hastalar için bu ilacı reçete. Bu ikinci durumda, üretici dozaj rejimini ve dozunu ayarlamak için zorunlu bir düzeni önerir.

çözüm "ksidifon" nin alımı ile ilişkili advers reaksiyonlar ve olası yan etkileri ile ilgili olarak, ilk şey, gastrointestinal bozuklukların oldukça yüksek risk hakkında burada söylenecek. Buna ek olarak, uzmanlara göre, metabolik bozukluklar ve bulantı işaretlenebilir. insanların bazı gruplar da deride kızarıklık, anjioödem, ürtiker, pruritus, yaşayabilirsiniz için deride kızarıklık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.