Uzmana sorun

Nasıl renklerin satışını artırmak için: çiçekçi dükkanı için 6 ipucu

Eğer çiçek işletmesine sahip olursa, ana kaygılarından birisi satış büyümesinde artış ve potansiyel müşteriler için aramasıdır. bir kar elde etmek için, satın almak için müşteriler motive anlamak zorundayız.

İnsanlar çeşitli vesilelerle için çiçek almak: Birisi sadece tatillerde çiçek toplayan. olanlar var kimin için çiçek hediye - şükran ifadesi ve adrese bir iltifat olarak ortak bir oluşum. hediye olarak ve kendi zevki için hem çiçek kompozisyon, güzel sepet dekore veya saksı satın müşteriler vardır. Sen dikkate alın ve depoya girmesini müşterilerinin her zevke yerine getirmelidir.

"Kulaktan kulağa" Sırları

Nasıl çiçek satışı artırmak için? en iyi reklam - müşterilerden olumlu geribildirim. Artı, bunun için ödemek için gerekli olmadığını gerçektir. gayretle çalışın. renk kalitesi her zaman yüksek bir düzeyde olmuştur emin olun. Sonra müşterilerin sizi ulaşmak için.

Hala oturma. Şehrin Düğün ajansı (her zaman ünlü doğum günleri, yıldönümleri ve şirket toplantıları yoktur) şirketler ve işletmelere hizmet sunun.

ikincisi çiçek kendi tedarikçileri olsa bile, aklınızdaki edelim. durumlar farklıdır. Belki işbirliği için onları daha elverişli şartlar sunmak mümkün olacak.

Yakın olmayan mekân unutma - palavra, senin salon hakkında bilgi kartvizit bırakın özel koşullar sunmaktadır.

Çiçek Düzenleme pahalı görünmelidir

birçok müşteri daha az harcama ve güzel bir buket almak umuduyla çiçekçide gelip gerçeği unutmayın. çeşitli seçenekler sunar. Alışveriş hacmi ucuz buketleri takdir edecektir. seçenekleri bu kombinasyonlar ve çok hacimli ve pahalı bakacağız görsel bir renk az sayıda oluşur, ancak düzenlemeler bulunmaktadır.

Bonus ve indirimler

Özel teklifler ve yeni müşteriler çekecek ve adlandırma satışını hızlandırmak için çiçek belirli türleri için indirimler, pazarlama bu özel anda size faydalıdır. bahaneler icat (düğün buketleri için salon açılmasını, günlük Mağaza doğum, indirim, öpücük Günü vb özel buketler) her zaman ve ne zaman tarih bonus uçları işaretleyin. Bu potansiyel müşterilere çözümlerin benimsenmesini hızlandırmak yardımcı olacaktır.

İdeal İstemci - düzenli müşteri

İdeal - Alıcı düzenli müşteri yapmak. Burada da onun küçük hileler vardır. Tabii ki, ana şey - bu tavır. Herhangi bir alıcı kibar ve personelinin ihtiyaçlarına duyarlı takdir edecektir. Basit anlayış ve insan ilişkilerine dair unutmayın. Daha gülümsüyor şey hakkında konuşmaları.

adam kendisi yerleştirmek için tavsiye vermek, fırsat değildir. Ve bir dahaki sefere bunu sana dönecek olasılığı birçok kez artacaktır.

Kart sadakat - Bir diğer önemli aracı çiçeklerin satışını artırmak için nasıl bir konudur. El dışarı broşürleri için yayaları - ve insanlar olsun know hakkında senin çiçek mağazası. Ama zaten sonraki demet bir satın alma düzenli müşteri indirim kartı haline getirenlere verilen satışlarda gerçek etkisini ve büyümeyi, istersen. O tutmak ve çiçek dükkanı hatırlamak ve bir dahaki sefere burada çiçeklerden gelmek olasıdır olacaktır.

Ve unutmayın: memnun bir müşteri kalıcı müşteri haline getirilirken aynı zamanda arkadaşlara tavsiye eder.

bitmiş buketleri hatırla

Bir adam çiçekler için size geldi, ama ne istediğini bilmiyor musunuz? Her zaman farklı fiyat kategorilerinde kabin hazır buketleri birkaç var.

Hazır floristik kompozisyon dikkat çekmek ve müşteri karar için izin vermek, tadı ile kurdu. Senden bir buket çiçek satın alır ve yakındaki bir dükkana gitmeyecek.

Yüksek kaliteli - başarının anahtarı!

Müşterilerin değil hizmetin sadece kalite takdir unutulmamalıdır. Onlar için 2-3 gün içinde solup yok alışılmadık, güzel bir buket, satın almak önemlidir. Ne yazık ki, çiçekler - özel bir kırılgan mallar. Nedenle, başarısız olmayacak ve en iyi fiyat için en iyi kaliteyi sunacak güvenilir tedarikçiler olması önemlidir. kabzımal zincirinde on irtibat şirketleri vermeyin. Yıllardır piyasada faaliyet ve o doğrudan üreticilerden renklerin Rusya'ya teslim meşgul olduğu büyük bir şirket, arayın.

Bugüne kadar sadece Rusya'da birkaç vardır. Ama en etkili, belki de (7flowers.ru site) » "7 renktir. küçük toptancılar ağı ile daha doğrudan daha iyi çalışmasını Pratik gösterilmektedir.

orijinal kaynaktaki Lojistik ağı, fiyat ve mal kalitesi her zaman yüksek olacaktır. Buna ek olarak, aralık daha zengindir. Alıcıların büyük çoğunluğu hiç duymadım bazıları çiçekler, bile vardır. Arz onun müşterileri münhasır türlü renkleri, sen irade çekmek daha dikkat etmek onun iç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.