SağlıkMüstahzarlar

Kuşburnu şurubu - bileşim ve kullanım talimatları

"Kuşburnu şurubu" - doğal bir yumuşak cholagogue. Bu dokuların doğal rejenerasyonunu teşvik eder. Yavaşça antiscorbutic restoratif etkisi ve belirgin hale getirir. Çeşitli zararlı etkilere karşı vücudun direncini uyarır. İyi choleretic etkiye sahiptir, mükemmel karaciğer metabolizmasını artırır. Bu hepatit kolelitiyazise, kolesistit, sıyrıklar, yatak yaraları, ülser, kolanjit, çatlak, trofik ülser, ülseratif kolit, alkollü veya ilaç zehirlenmesi için de kullanılır.

gül kalça şurubu oldukça özgü bir koku ile bir kalın kahverengi homojen bir sıvıdır. askorbik asit, şeker, sitrik asit gibi oluşan kırmızı dağ kül, alıç, siyah chokeberry, kızılcık, çilek özler Bazen ekleyin. Depolama en az bir çökeltime sırasında,.

Kuşburnu şurubu mükemmel yararlı vitaminler ile vücut zenginleştiren vücudun savunma, artışlar çok yüksek fiziksel ve zihinsel stres dayanıklılık artar, vücutta dengeli bir metabolizmasını destekler. Bu etkiden, meyve sürü, şurup neden olduğu rutin (vitamin: vitamin P), askorbik asit, flavonoidler, tanik asitler, karotenoidler, pektik asitleri.

"Kuşburnu şurubu" - multivitamin hazırlanması. Safra kesesinde yaşlı ve çocuklarda tedavi ve hipovitaminosis önlenmesi (özellikle, C ve E) ve durgunluk için çocuk ve yetişkinlerde uygulayın. Hatta bu şurubu - stomatit ve diğer ağız hastalıklarının tedavisi için büyük yardım. aç karnına içilir şurubu ile çay, gastrit şiddetli ağrıyı azaltır. O gaz giderici büzücü ve müshil, idrar söktürücü ve uyarıcı yanı sıra (şişkinlik mücadele yardımcı olur).

Bir profilaktik tedbir 1/2 çay kaşığı olarak "kuşburnu şurubu" çocukları atayın. , Yetişkin kaşıkla - 1 tatlı kaşığı günde 2-3 kez, aynı zamanda yüksek su anlamına gelir de. Tedavi amacıyla sadece reçete kullanılır.

Olası yan etkiler

Sen alerjik reaksiyon karşılaşabilirsiniz. Bazı durumlarda, orada hazımsızlık semptomları (ishal). Büyük dekompresyon olabileceğini söyledi talimat dozajlarda aşan ve Hipervitaminozu ile kendini uzun süreli kullanım ile.

Bu şurup, diyabet hastası olan (nedeniyle ürünün şeker içeriği yüksek) dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Çocuklarda dikkatle olmalıdır madde kullanımı - nedeniyle bileşimde etil alkol varlığından kaynaklanmaktadır.

Şu anda, vahşi okuyan tıp araştırmacıları kanser oluşumunu azaltmak için güçlü bir araç olarak yükseldi. Bilim adamları kalça ters veya vücutta kanser hücrelerinin gelişimini durdurabilirsiniz olmadığını anlamaya çalışıyoruz.

Mevcut 100 "vahşi şurup gül" ve amber glass, başlıklı polimer ile bir vida boynu şişeleri 50 g kapaklar, plastik kapaklar, plastik veya alüminyum vidalı kapaklar. talimatların karşılık gelen sayıda şişeler çoklu ambalajlarda ve yerleştirilir.

Atlı raf ömrü ilacın - 2 yıldır. Paketin üzerinde belirtilen süre sonunda tesis kullanmak gerekli değildir.

Kontrendikasyonlar

almaya Kontrendike "Şurup , hamilelik sırasında vahşi gül" maddeler, emzirme, bronşiyal astım, gastrit, peptik ülser, tromboflebit bireysel duyarlılık.

Eczaneler reçetesiz şurubu kuşburnu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.