SağlıkMüstahzarlar

Menopoz hazırlıklar

menopoza girmek kadınlar, vücudu destekleyecek doruk sırasında özel ilaç almaya, ya da daha iyi doğal süreçler müdahale edip etmemeyi seçimi haline gelmiştir.

Modern tıp, ancak şiddetle bu zor dönemde vücudu desteklemek ilaç almak tavsiye edilir. Ve ilaçla kadın çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu ilaçlar, kullanılabilir hale geniş bir fiyat aralığı vardır ve herhangi bir eczanede satılan, bu yüzden adil seks her gelemez var. Genç uzun kalmak isteyen bir kadın, bu ilaçları kullanmak için gerekli olmalıdır.

Menopoz için en iyi çare - bitki özlerinin dayalı müstahzarlar fito çağırdı. bitkilerden elde edilen ve bu doğal maddeler, kadınlık hormonu için bir ikame olarak hareket ederler. hormonal maddeler olmadığı için menopoz döneminde Fitoöstrojenler tamamen güvenlidir, zaten istikrarsız hormonları ihlal etmeyen ve doğal özellikleri bile onu geliştirmek. Uygun metabolizmayı saklanan böyle formülasyonlar, hormonal dengeli ve dolayısıyla resepsiyonunda üzerinde, hangi temelde ve kadınları etkiler, o kadar ağır ve menopoz semptomlarını olur. fitoöstrojenler ile menopoz hazırlıklar önemli ölçüde onların alımı bir kadının duygusal durumu iyileştiren en, hiçbir depresyon, apati, sinirlilik, orada ek olarak, cilt yaşlanmasının sürecini uzatabilir. Bu tür ilaçların bir ayırt edici özelliği taşıdıkları kolay olmasıdır. Bunun tek istisnası, herhangi bileşeninin bireysel bir tahammülsüzlük olur.

Menopoz hazırlıklar farklı bileşenler içerir, nedenle toplanan şikayetler bir ilaç, her özel durumda en etkili reçete dayalı bir jinekolog, danıştıktan sonra seçim için daha iyidir. Ana odak hazırlık sorun üzerinde karmaşık bir etkiye izin birkaç farklı fito içerdiğini sağlamaktır. İkinci nokta - alımı süresi. doruk dalgalar halinde gerçekleşir gibi, uzun süreli kullanım için ayarlamak en iyisidir ve bu nedenle uzun süreli güvenli ilaçlara bağladı. menopoz en ünlü ürünler - Bir "Remens", "Ki-Klim", "Estrovel", "Klimadinon".

"Remens" - hormon dengesinin ayarlanmasında - asıl amaç ilaç. Nedeniyle etkilerine, Remens birbirine hipotalamus, hipofiz ve yumurtalıkların çalışmasını normalleştirir. Tedaviden sonra dişi üreme işlevinin bir yok olma ile bağlantılı rahatsızlığı yok. Kalbin normal çalışması, kan dolaşımını artırır. ilaç tabletleri ve damla mevcuttur. Tedavi süresi - en az altı aydır.

"Ki-Klim" - kimin eylem climacteric nevroz ortadan kaldırma amaçlı bir ilaçtır. Bitkisel aracı tsimitsifugi fitoöstrojen içerir. Sen tercihen yemek sırasında veya hemen sonrasında, günde iki kez bir tablet almalıdır. Doktorunuza danıştıktan sonra altı ay, olası uzatma - Tedavinin gidişatı.

"Estrovel" - harika bir alternatif hormon preparatları. Hormonal denge üzerinde etkisini, o, acı semptomlarını kandaki kolesterol miktarını azaltmak iyileştirilmesi - fitoöstrojen ek olarak, bu araç menopoz döneminde kadın vücudu destekleyen amino asitler ve vitaminler içerir. Önümüzdeki iki ay içinde bir tablet almak gerekir.

"Klimadinon" - yumurtalıkların değişikliklere üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir protivoklimakterichesky ilaç, kendi östrojen üretimini destekler. Bu rahatlatır menopoz semptomlarını. Tablet ve damlalar olarak kullanılabilir. Tedavi süresi - üç aydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.