OtomobilArabalar

Güvenilirlikte Değerlendirme otomobil markaları. Kalite, güvenilirlik ve araç fiyatları

Puanlama araba markaları farklı kaynaklardan güvenilirliği kendi şekilde tanımlamaz. Eh, söylemeliyim - bugün oldukça sıcak bir konudur. Tabii ki, arabalarla ilgilenen bu insanlar arasında. Eh, ne olursa olsun, o sahiplerinin değerlendirme odaklanmak en iyisi olduğunu olabilir. Yana bu en güvenilir bilgi olduğunu ve güvenilirlik açısından otomobil markalarından bir derecelendirme gezinmek için gerekli.

istatistik derleme ilkeleri

Yani, her şeyden önce, hazırlanan nasıl böyle listeleri hakkında birkaç söz söylemek gerekir. Genellikle birkaç kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak o zaman güvenilirlik araba için derecelendirme notları, mantıksal okur ve en önemlisi, yetkili alır olacak. dikkate alınması gereken tüm - makinelerinin çalışma birimleri, güvenilirlik, araç içi konfor seviyesi, bagaj taşıma, araba, tasarım, dış izlenim ve çok daha fazlası. Ancak genel olarak, bu dört kritere göze çarpıyor. İlk - bir şikayet sahipleri. İkinci - güvenilirlik ve kalite. Üçüncü - maliyet ve mülkiyet. Ve son olarak, dördüncü - hangi hizmet kalitesi bayi ölçüde. hesabın tüm bu faktörler dikkate alırsak, bu güvenilirlik için yetkili üst araba markaları yapmak, hem de en yüksek kalitede makineler üretir hangi grupta bulacaksınız.

Alman istatistik

Eh, derecelendirme başında Alman arabalar. Bu şaşırtıcı değildir. "Mercedes-Benz", "Audi", "BMW" ve "Volkswagen" - yani işaretler kalite ve güvenilirlik için üretilmiştir edildiği emir. dikkate makineleri, sedan, station vagon ve orta sınıfın hatchback'leri (Alman otomobil konuşma, ifade "orta sınıf" kullanılmamalıdır, rağmen), aynı zamanda spor arabalar, SUV ve minivan sadece almak. istatistik yapma ve sıralama, hesaba çıkarları ve farklı insanlar ve sürücülerin taleplerini almak önemlidir. Yani makinelerin en geniş yelpazesi sunmaktadır hangi grup belirleyecektir.

en güvenilir araç "Almanlar" arasında - su götürmez bir şekilde "Mercedes" dir. Bir montaj konuşamıyor Hakkında - o her zaman mükemmel olmuştur ve üreticilerin ilkelerine sadık devam ediyor. "Audi" - bir plan sadece mükemmel bir model üreten bir marka. Özellikle son zamanlarda. Üreticiler konfor ve güvenlik seviyesini artmış, hem de onların motorları, süspansiyon ve şanzıman geliştirdik. Belki de bu Audi artan talebe ve birçok modellerinde kaynaklanmaktadır. Ve tabii ki, düzgün, "BMW" ve "Volkswagen". Bavyeralılar otomobillerin iyi, uzun süre çalışanların yapmaya devam ve "Volkswagen" geleneğini değiştirmek ve modeller giderek daha fazla alıcı çekmek tüm iyi özelliklerini verir vermez.

Japonca ve Korece

kalite ve Kore ve Japon endişe ait araçların güvenilirliği, etkileyici. Örneğin, insanların büyük bir sayı gerçekten üreten işareti iddia iyi bir arabaya, "Lexus" dir. En iyi izlenim bıraktı modeli Lexus RX. Biraz daha az popüler ve dolayısıyla güvenilir olan bu sedan ortaya Lexus IS.

Toyota, Honda, Huynday - bu markalar da en çok satan otomobiller listesine girdi. olan fiyatlar göze hoş olan Koreli otomobil, nedeniyle maliyet ve kalite başarılı kombinasyona popülerlik kazanmıştır. Tabii ki, yukarıda, daha yüksek bir maliyetle tüm "Toyota." Şehir hatchbacksın bu endişe çok çabuk satın aldı. "Honda" dan Wen ile aynı şekilde, onun rakibi altındaki pozisyonuna ayakta. ilk üç "Asyalılar" bütçe Huynday kapatır.

"İngiliz" ve "Amerikan"

Mükemmel yorum "toplamak" ve İngiliz endişe "Jaguar". Ama onun modeli Jaguar XF hiç ürettiler herkesin en çok satan oldu. Birkaç yıl önce, otomobil üretimi oldukça mütevazı pozisyonunu işgal gerçeğine rağmen, şimdi her şey farklıydı. Birçok kişi tarafından orada, marka iyi sıralamasında kendine sağlam bir yer almıştır ve bu gerçeğin onaylanır - Endişe uzmanları iş oto sanayiye yaklaşımını değiştirmiş ve sonuç!

Güvenilir Böyle markaları "Chevrolet" (ABD üretici) olarak, aynı zamanda listede yer. Bu araçların yedek parçaları sadece teknik muayene olarak, ucuz. Evet, ve bu onu nadirdir, söylenmesi gerekir, ayırır. Bu Amerikan "Ford" benzer - Bu markanın modelleri de sıklıkla yollarda görülebilir. Genel olarak, "Chevrolet" Ford o - üreticileri istikrarlı arabalar üreten. Ve tam da bu kalitede, onlar çok dünya çapında sürücüler arasında takdir edilmektedir.

Rus üretimi

Eh, birkaç söz söylemek zarar veremezler ve ülkemizde fabrikalarda üretilen arabalar hakkında. yabancı markalar dikkate alırsak Tabii ki, bu zor olacaktır. yılın ve Rus araba seçmek Ancak, o zaman "Lada Priora" veya "Lada Kalina" olması muhtemeldir. Bu makineler, sağlam özellikle son sürümlerini monte ediliyor. Buna ek olarak, çelik üreticileri performanslarını iyileştirmek ve yeni ekipman, aydınlatma armatürleri, yükseltilmiş motor ile donatılacak. Birçok model 200 km / sa, hatta daha fazla sıkmak edebiliyoruz. Yeni motorlar çok sık bozuk olmayan ve kesinlikle Rus otomobil endüstrisinin destekçileri teşvik ediyor. Belki de bu nedenle, "Lada" en güvenilir Rus araç olarak kabul edilmektedir.

2015 Sıralaması

Eh, nihayet en üst kalitede ve güvenilir araba girilen diğer markalara ve numaralandırmak istiyorum. Onlar çok az değil söylemeliyim. derece dahil örneğin marka Infiniti, Suzuki ve Porsche. Tabii ki, bu arabalar gibi popüler değil, ancak sahipleri söylemek bu makinelerin durumunda başarısızlık - nadir. Mitsubishi, Isuzu ve Skoda için de birçok oy sayıldı vardır. her markanın kendi müşteri vardır için genel olarak, dikkat çekicidir. İşte bütün tat, hem de kişinin mali kapasitesine bağlı olduğunu. Genelde, en popüler olduğu ortaya çıktı Alman otomobil, Japonca ve Korece ait ve arabalar. Sokaklarda, en sık gördükleri için kesinlikle, "Mercedes", "Audi", "Toyota" ve "Honda" şaşırtıcı bir şey konuşmak gerekirse. fiyatlar hakkında arada,. Onlar yüksek değildir. Örneğin, b / iyi durumda bir araba 150-300.000 ruble alınabilir. Zaten 15-20 yıl hizmet etmiştir ve hala iyi tirajlı aynı miktarda dayanabilir. Yeni bir araba, tabii ki, daha mal olacak. Yeni devletin aynı popüler "Toyota Corolla" yaklaşık 800 bin ruble mal olacak. Genel olarak, ne seçmek - Kişi bağlıdır. fiyatların çok çeşitli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.