Sanat ve EğlenceTV

Iris Khusainova: biyografi ve eserleri

Bugün size kim Iris Khusainova göstereceğiz. Biyografi aşağıda ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Biz TV sunucusu, sinema ve tiyatro aktris, ünlü moda tasarımcısı ve bir moda tasarımcısı bahsediyoruz.

biyografi

Tataristan'ın başkenti - Iris Khusainova Kazan şehrinde, 16 Ekim'de, 1987 yılında doğdu. Daha sonra ailesi ile kısaca Murmansk yaşadı. hayran vokal vardı. 1993 yılında bizim kahraman - "Rusya'nın Gençlerin çalışmaları" denilen yarışmasının galibi. O vatanlarına geri döndüler. 1995 yılında "Our gün" vokal grubunun bir üyesi oldu. Bu takım ile başarılı sayısız Rus ve cumhuriyetçi yarışmalar çerçevesinde gerçekleştirdi. daveti Morozov (besteci) Moskova yolunda yolculuk yer, hem de CD "Our günü" kayıt aldı.

Müzik ve Sahne Şovları

Iris Khusainova 2003 yılından beri başarıyla solo kariyerinde başlattı. 2004 yılında, ilkbaharda, Moskova'da düzenlenen Tüm Rusya yarışması aşamasında en finalist oldu. 2005 yılından beri çeşitli tiyatro yapımları katıldı. Aralarında "Kırmızı Başlıklı" "Kay ve Gerda." "- Yalta - Transit Moskova" O bölgesel festivalin birincisi oldu. Ben yarışmanın uluslararası fazına bir davet aldı. Olay Yalta düzenlendi. 2006 yılında Tiyatro Sanatları Rus Akademisi öğrencisi oldu. Pop departmanı seçti. O tabii M. B. Borisova üzerinde çalışmıştır. Hemen Akademiden çalışmalarını birleştirmek öğrendim.

Diğer faaliyetler

Iris Khusainova bir vokalistiydi Stasa Mihaylova idi. O TV dizisi, filmlerde rol aldı ve aynı zamanda televizyon projesinde yer almıştır. Bu yarışma sahne adı Boris Brunow Grand Prix kazanan oldu. Ben çalışmayı tamamladı. Zamanla o birçok müzikal performansları rolü arkasında olmuştu. Bunlar arasında, "Ben sahnede tek başına dışarı çıkmak", "Batı Yakasının Hikayesi". "Eurovision 2009" dir televizyonda çalışmaları başlatıldığını serbest bırakılmasından sonra. Ben M. B. Borisova'nın co-host oldu "Rus loto", çarptı. O proje "Multlichnosti" katıldı. O tiyatro V. N. Vinokura çalıştı. 2011 bizim kahraman gerçek bir başarı getirdi. O Odessa gerçekleşir festivali "Büyük Fark" Büyük Ödülü alır. Programın bir oyuncu - bizim kahraman, o andan itibaren. O Madonna, şarkıcı Maxim, Lima Vajkule, Leonid Agutin, Nyusha Anita Tsoi'nin, Anzheliku Varum bir parodi yoluyla kitlelere tanındı. 2013 yılında, bizim kahraman, kendi markası IRIDA Husainova altındadır giyim bir ilk koleksiyonunu hazırlıyor. Yakında o Kazan ve Moskova'da bir showroom açıyor. Bu dükkanın Düzenli müşteriler iş, televizyon ve film göster olurlar. Bizim kahraman 2014 yılında programı "Rus loto" çerçevesinde kalıcı bir co-host Mihaila Borisova olarak hizmet vermektedir. Şimdi ona taşlama gösterir ile BDT ülkeleri ve Rusya'da duruyor. Proje dünyadan izleyicilerle popülerlik kazandı. Aynı zamanda aktif olarak televizyon dizileri ve filmlerde oyunculuk, giysilerden oluşan bir koleksiyon hazırlıyor.

başarılar

Iris Khusainova kariyeri o federal televizyonda büyük televizyon bir dizi projeye katılmak için zaman geçtiğinden O zamandan beri 2009 yılında başladı. Bunlar arasında "Parodays", "Full House", "Altın gramofon" ve bir "İnsanlar Cuma." 2007 yılından 2009 yılına o Andrei Komkova ve Konstantin Serov yönettiği TV dizisi "Aşk Ateşi" rol aldı. 2008 yılında filmi "Deli Melek" Aleksandra Suhareva Alexander Zelenková Anton Lutsenko rol aldı. Bizim kahraman ana başarıları hakkında konuşan kendi markasıyla IRIDA Husainova hakkında unutamam. Burada ana odak kadınlar için giyim üzerindedir. Koleksiyonları tasarımcının el yazısı, kumaş kalitesi, yaratıcı renk paleti, moda trendleri ve özgün tarzı havasını birleştirir. Şimdi kim bu Irida Khusainova biliyorum. Fotoğraflar bu makalede görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.