SağlıkMüstahzarlar

Kullanımı analoglar ve yorumlara talimatları: Tabletler "sodyum Fuzidin"

Hazırlama "sodyum Fuzidin" - kaplı tabletler. Bu doğrudan bağırsak içine hap içeriğini getirmek için izin verir. Orada kapsülün parçalanma meydana gelir ve ilaç çalışma başlayacak. ilacın aktif maddesi fusidik asittir. ilacın yaygın kullanımı tedavisi, cerrahi, kulak burun boğaz, jinekoloji ve kozmetolojide olup. tıp çok popülerlik yok. Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Madde detay ilaçta bu konuda size söyleyecektir.

"Sodyum Fuzidin": Açıklama

vücuda girdikten sonra aktif ilaç maddesi antimikrobik etkiye sahiptir. Tabletleri ve bakteriostatik etkiye sahiptir. Fusidik asit, bir çok organizmadan ile reaksiyona girer. İlaç hızla kan içinde dağıtılır. Yumuşak doku ve kıkırdak, akciğerler ve karaciğer bulunur.

stafilokok, meningokok, belsoğukluğu ve diğer bakteri kolonileri karşı etkili ilaç. Tabletler pnömokokları ve streptokok ile temas halinde daha küçük işlenebilirliği var. İkincisi, sırasıyla, genellikle antibiyotik penisilin yüksek bir direnci koruması. Böyle bir durumda, ve "sodyum Fuzidin" atanır. İlaç mantar ve virüslere karşı etkili olan, Gram-negatif bakteriler ile başa çıkamaz. Bu nedenle, ilaç geniş spektrumlu antibiyotik atfedilemez.

kullanım ve kısıtlamalar endikasyonları

Bazı durumlarda, doktorlar ilacı "sodyum Fuzidin" reçete? Eğitim zorunlu tedavisine başlamadan önce duyarlılık için test önerir. Ancak bu durumda reçete tedavinin doğruluğu emin olabilirsiniz. İlaç pnömoni, bel soğukluğu, apseler, flegmon, deri ve yumuşak doku enfeksiyon hastalıkları tedavi etmek için kullanılır.

İlacın kontrendikasyonlar aşırı hassasiyet olur. Eğer fusidik asit temelinde ilaç almak zorunda kaldı ve bu alerji eşlik etti daha önce ise, ilaç kullanımı yasaktır. bekleyen annelerin "Fuzidin sodyum" antibiyotikler reçete değil. bazı durumlarda, kullanım izinleri böyle terapi için talimatlar, jinekologlar ilaç olumsuz çocuğun refahını etkileyebilecek emin rağmen. Çoğu zaman, kadınların bu tür tedaviden sonra icteric çocukları doğarlar. aktif madde esas olarak safra atılır. Bu nedenle, sindirim sistemi hastalıkları için başvuran dikkatli olmak gerekir.

"Sodyum Fuzidin" Kullanım için talimatlar, devre

Bir ilaç bir yemekten sonra ağızdan alınan. Haplar öncesi kırma gerektirmez. Çocuğunuzu bir antibiyotik vermek Ama eğer bu tür tedavi kabul edilebilir. tıp 1,5 gram günlük dozda 16 yaşındaki erişkin hasta ve çocuk atanır. Bu hacim üç aşamaya bölünmelidir. aralarındaki aralık 8 saat olmalıdır.

125 ve 250 mg tabletler: Farklı dozlarda ilaç "sodyum Fuzidin" üretilen unutmayın. alınan haplar aktif maddenin miktarına bağlıdır. bileşimin kullanım süresi bireysel belirlenir. Tedavinin ortalama süresi - birinden iki hafta. Daha az yaygın olarak 21 gün süreyle antibiyotik reçete. Çocuklar ilaç yaş ve vücut ağırlığına göre, hekim tarafından bireysel olarak atandı.

preparty hakkında daha fazla bilgi için

Biz tarif edilen ürünün etkisini güçlendirmek gibi diğer antimikrobiyal bileşikler ile "Fuzidin sodyum" kullanımı önerilmez. Sadece şiddetli hastalığında doktorlar ek kullanım tetrasiklinler ve penisilinler hastaları öneriyoruz.

yan etkileri azaltmak için, bir antibiyotik, bir sıvı gıda veya süt kullanılır. İlaç immünomodülatörler, vitamin kompleksleri ile birleştirilebilir. Genellikle tedavi sırasında antifungal bileşimlerin kullanılmasını gerektirmektedir. Tüm ilaçlar doktorunuz tarafından reçete edilmesi gerektiğini hatırlattı edilir.

Nerede olumsuz yorumlar vardır?

Düşük popülerliğe rağmen, sodyum Fuzidin 'yorumları çok iltifat değil" bir ilacı vardır. Kural olarak, bir doktor randevusuz antibiyotik kullanan kişilere bırakılır. o eylemin geniş bir yelpaze için geçerli değildir çünkü ilaç sadece etkisiz olabilir. Bu tür kompozisyonlar bir ön analiz sonrası sadece tavsiye alın.

Olumsuz yorumlar tedavisi sırasında sindirim bozuklukları bildirilmiştir. Gerçekten de, yumuşak dışkı, ishal dahil edilmez. Ama bütün bu tedavinin kesilmesini gerektirmez geçici bir olgudur. tedaviyi durdurun ve derhal tıbbi yardım isteyin zaman alerji gereklidir. Doktorlar genellikle kontrendikasyonlar göz ardı edilerek oluşturulur söylerler. cilt Bildirim yan etki tahriş, Kaşıntı. Daha az şişlik meydana gelir.

pozitif görünümler

uygun bir şekilde "Fuzidin sodyum" pozitif geri besleme ile kanıtlandığı gibi (tablet) iyi tolere (profesyonel talimatlarına uygun olarak) kullanıldığında. Tüketiciler bu ilaç hastalığı ile baş onlara yardımcı söylüyorlar. Geniş spektrumlu antibiyotikler güçsüz olsa da. Gerçekten de, ikinci yöntem çoğu zaman önce tanısı olmayan reçete edilir. Hatta bir doktor ilaç olumlu etkiyi üretecek tam olarak emin olamaz. Hazırlama "sodyum Fuzidin" sonra aktif madde mevcut mikroorganizmaların duyarlılığını belirlemek reçete.

hasta ve ürünün değerini bahsedin. 125 mg 20 tablet başına 400 ruble bir fiyata olabilen bir eczaneden ilaç satın alın. 20 adet 500 ruble: Daha yüksek bir doz daha pahalıdır. Biz üç tablet en az 7 gün için gerekli ilaç son tipini alarak düşünürsek, o zaman hastanın böyle bir kurs birden fazla paketi gerektireceğini sonucuna varılabilir. Bu bile kısa bir tedavi rejimi size bir miktar daha az olmayan bin ruble mal olacak demektir. Herkes pahalı tedaviyi gelemez.

yerine ilaç

Nedeniyle ilaçların yüksek maliyeti nedeniyle tüketiciler daha ucuz meslektaşları almaya çalışıyoruz. Sadece yapamaz derler. Sonuçta, başka ilaç etkisiz olabilir. Bu tedavi ile hastalar bazen yarardan çok zarar alırlar.

Yine de, biz de yapısal yerine geçen ilacın bahsetmek gerekir. Bunlar aşağıdaki ticari adlarla hazırlıklar şunlardır: "Fuzidant", "Fuziderm", "Fucidinum", "Futsitalmik" vb. Bir çok ilaç bir merhem, krem şeklinde mevcuttur. Göz damlası şeklinde olabilir fusidik asit al.

Diğer yerine ilaç kalan antibiyotikleri içerir. böylece penisilinler, tetrasiklin, makrolid, sülfonamidler ve: Bu ilaçların çeşitli olabilir. Onlar sadece doktorunuza danıştıktan sonra almalıdır.

Sonuç olarak

makale az bilinen bahsetmiştim, ama aynı zamanda yeterince etkili ilaç "sodyum Fuzidin" nde. Analoglar, kullanım talimatları ve ana yanıtları dikkatinize sunulmuştur. Birçok tüketici bir doktoru görmek için sırada beklemek istemeyen, kendi başlarına antibiyotik almaya tereddüt ediyor. Bu terapi işe yaramaz, ama aynı zamanda tehlikeli sadece olabileceğini hatırlayın. bir antibiyotik, yanlış ya da uygun olmayan bir doz olarak alınır ise, mikroorganizmalar direnci vardır. Bu ilaçla başkaca muamele istenen etkiyi getirmez.

Eğer sağlık sorunları varsa, doktora gitmek emin olun. "Sodyum Fuzidin" duyarlılık üzerine önce kaplanması'gerçekleştirilmeden alınmamalıdır. Tüm iyi, hasta alamadım!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.