HobiDikiş

Culottes. Desen ve terzilik teknolojisi

Culottes - Gizli sadece harekette ortaya çıkıyor ki tek şeyle kadınlık ve pratiklik mükemmel kombinasyonu. Aslında çok olduğu geniş pantolon, kalçalarına mükemmel oturup o görünüşte bir etek gibi görünüyor böylece pantolon bacaklar alevlendi. Bu dokuların çeşitli dikilebilir. Kış yün yumuşak malzemeden, gabardin ve sözde "kostüm" serisi için idealdir. Yaz için bu çok feminen gelip kesin çünkü, şifon, patiska, ipek ve diğer hafif akan kumaşlar olabilir culottes. Desen böyle şeylerin bile dikiş yeni olanlar için zor olmayacaktır basit pantolon dayanmaktadır.

giymek kadarıyla

kumaşın rengine bağlı olarak, böyle bir şey yürümek ve bir ziyaret için yürüyüş veya çalışmak için, bir iş toplantısı için uygundur. Birleştirin etek-pantolon kesinlikle herhangi bir kısa kesilmiş üst olabilir. Bu kazak, bluz, T-shirt her türlü olabilir ve hatta başında olabilir. Soğuk havalarda, üst kısa monte ceket veya takılabilir bir örgü kazak.

Nasıl kalıptır

Culottes - şey yapımında çok basittir. Daha önce bahsedildiği gibi, bir şablon basit bir pantolon boyutuna göre alınan olarak. bel ve kalça: tanımlamak için, tür ölçümleri kaldırmak için gereklidir. Gelişmekte başka bir yolu yoktur. Bunu kullanmak varsa, çok büyük culottes alabilirsiniz. inme favori kot ayrıntılarını özetliyor bu durumda Desen bağımsız yapılır. bacaklar en alevlendi yaptıklarını çünkü Sonraki sadece, kalça ve bel doğru uyum uyacaktır. Özetlenmiştir pantolon kumaşı, ve gelecekteki ürünlerin genişletilebilirlik aynı derecede olması gerektiğini dikkat etmek önemlidir. Böylece, kot içeride dışarıda, bir bacak diğerine vdevayut ve kağıt veya film yapım onları yatırdı. yavaş yavaş pantolon dönerek ayrı ayrı yan iç dilimleme ön ve arka ağ-yapıların parçaları çevreleyen başlayın. Ana hatları çizilen sonra, simülasyon başlar. Her şeyden önce pantolon bacaklarının gerekli genişliği yaparak davranış kalça hattından sonra ürünün alt, işaret etmektedir. Sonuç hazır bir kalıptır. Yubkashorty aynı prensip üzerine kurulmuştur. Bu aşamada da ürünün toka düşünmek gerekir. Bu tüm pantolonlar gibi standart bir sinek ise, bunun için ek çizgiler çizmek gerekir. Gizli fermuar tarafı ile aynı model ise, dikiş payı eklerken bunu dikkate gerekmektedir.

dikiş süreci

Peki, nasıl culottes dikilir? Desen şimdi, kumaş taşımak ürünün kenarlarını ve altını işleme göz önünde tutmak ve kemer veya boruların içini unutma gerekir hazırdır. eziyet ilk iki arka yarısı, daha sonra Önde. Gerekirse, pantolonunun dışarı verme, fermuar dikmek. Bu aşamada tüm model hatları ve cepleri yapmak gereklidir. Daha sonra, yan ve iç dikişler çevirin. Onlar hattını kaldırım ve makineyi sürfile tedavi edilen, birleştirir. kayışın sonra hangi bağlı olarak boru dikmek ya da modeli Etek. Desen boru önceki şablonları üzerine inşa. Aslında, bu bant pantolonun üst, yaklaşık 7-10 cm, eşyanın üst kısmını kapatan, dikili olduğu ve iç kenarlarına tutturulmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.