ÇirkinlikInşaat

Nasıl özel evlerin cephelerinin için malzeme seçin. Cephe bitirir

Özel evlerin cephelerinin için malzeme seçimi, sadece duvarları süsleyen değil, aynı zamanda pratik bir amaca hizmet bu tür kaplamalar tercih gereklidir. Bu dekoratif kaplama yoluyla binanın performansını artırmak olmasından kaynaklanmaktadır. binayı yalıtmak için bir ihtiyaç varsa, biz uygun niteliklere sahip sıva uygulayabilir. örneğin olabilir baz olan duvarlar ve bir cephe kaplaması termal yalıtım özellikleri, blok ev ver.

siding montaj teknolojisi

cephe siding bugün çok yaygındır. Bu malzemenin yüklemesinde Çalışma çıta montaj sistemi ile başlamalıdır. Temelinde ahşap ya da çelik profillerin olabilir. İlk seçenek daha ucuz olacaktır. çerçeve elemanları 50 sm bir basamak ile duvar doldurmalıdır. Bu stabilite garanti edecek kasalar tek parçalı bir bileşen kullanmak için, bu durumda tercih edilir. Bu teknoloji duvar yalıtımı elde etmek için bir gereksinim vardır durumunda kullanılır, ancak, malzemenin yüzeyi üzerine doğrudan monte edilebilir.

siding cephe Binaların sabitleme kayışları inşaatın çevresine başlayan başlar. su terazisinin vasıtasıyla olmalıdır doğru bir şekilde kurulması kontrol edin. Dikey olarak yerleştirilmiş dayanaklar latasına kumaşın tespit başlamadan önce profil alanı sabit olmalıdır.

vidasını bir delikli kenar ürünlerinde ısırır - paneli monte edilir ve onun kale kez. Bir armatür bir kare ızgarası için gereklidir. Ancak bundan sonra aynı teknolojiye sabitlenmesini üreten bir sonraki paneli yükleyebilir. bağlantı kayışlar vasıtasıyla, ağların birarada birleştirilmesi suretiyle gerekli Bitiş çalışması. Bu eleman eklemleri gizlemek olacaktır.

dış cephe kaplaması montajı için araç ve gereçler

siding yüklemek için, sadece gerekli olan tüm gelişmiş araçlar satın almak gerekmez:

  • duvarcı düzeyi, her ev işçisinin cephanelik olduğu;
  • pas kurulumu için ahşap bloklar;
  • vida;
  • siding.

taşı döşeme önce duvarları hazırlanması

Yapay dekoratif taş bir dekorasyon olarak harika görünüyor, ancak eserlerinde belli kurallara uyulmasını gerektirir. Buna göre, duvarların düzgün olmayan olmamalı ve varyasyonlar 1 m2 başına 2 cm'den büyük değildir. yüzeyi deforme olmamalıdır ya da adım büzülmeye, yüksek mukavemete sahip olması gerekmektedir. Duvar Eski boya izleri silinir edilecek. Mürekkep lekesi ve yağ izleri itibaren kurtulmak için tavsiye edilir.

Eğer tarif seçmek için karar verirseniz özel evlerin cephelerinin için malzeme, o zaman en kolay yolu taş yüzeyine çalışmak olacağını dikkate değer. Bu taban hemen her hazırlık gerekmez edilir. Beton çok gözenekli Ama eğer, bu astarlanmalıdır. Böyle bir duvarın öncesinde düzensizliklerini ortadan kaldırmak için temiz olmak. önce alçı ile kaplı dış yüzeyi ise taş döşeme bileşim mukavemet temin kadar beklemek zorundadır. Bu yaklaşık bir ay sürer. Eğer düzgün yüzeyli çalışmak zorunda, o zaman bir çentik koymak gerekir.

taş cephe giydirme Özellikleri

Gerekirse Taş kesilmiş olabilir. Böylece taşlama kullanmak gereklidir. Yapıştırıcı bileşimi, ya da özel bir çimento ve kum hazırlanabilir. Mala astarlama elemanının arka yüzeyi üzerine karışımın koymak ve çözelti dağıtmak gereklidir. Taş yapılan bir kaç bileşimi duvara basın için gereklidir kez. Fazla tutkal ile kurtulmak gerekir.

gösterme

Suni dekoratif taş tamamen müstahkem sonra, sen grouting başlayabilir. Bunu yapmak için, özel bir çözüm satın alıp bir paket, kesmek zorunda bölgelerinden biri olan koydu gerekir. Bu cihaz, düzgün ürünler arasında yapı koymak sağlar. Karışım, ön yüzey kaplamaları üzerinde olmamalıdır. bileşim, biraz ele sonra, özel bir çelik ya da plastik bir spatula ile düz olabilir. cephe bitirme Böyle bir taş çok prezentabl bakar ve esas yapımında malzemelerin ömrünü uzatabilirsiniz.

cepheler için paneller

binalar ve yapılar bugün duvarlarının dış yüzeyini bitirmek için malzemeler her türlü yapılabilir panelini oluşturulur. sizin için en uygun olan seçeneği seçmek için, böyle bir bitiş tüm özelliklerini dikkate değer.

Cephe Çelik paneller, kural olarak, raylar üzerine monte edilir. Onlar mükemmel yüzeyi korumak, ancak ısıyı korumak için mümkün değildir. Ancak, duvar ve sandık oluk arasında oluşmuş bir ısıtıcı yükleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Diğer eksiklik nedeniyle çıta sisteminin varlığına fiyat artışları, elemanları bitirme malzemelere ek olarak satın almak zorunda olmasıdır.

cephe dekorasyon için bu şartlarda sen ahşap paneller tercih edebilirsiniz. Onlar binanın içinde biriken ısıyı tutma mükemmel bir iş yapmak, ancak yangın güvenliği farklı değil. Nem ayrıca şişebilir panelin etkisi altında, çok faydalı değildir ve daha sonra - çatlak.

PVC paneller - Özel evlerin cephelerinin için en yaygın malzeme. Dıştan bakıldığında, farklı doğal dokular simülasyon olabilir. Onlar kilitlerini sahip olduğumuzdan böyle panelleri kurulması.

Seramik karoların Özellikleri montajı

cephe bağlı duvarlar kalite aşınma direnci fayansı. Başlangıçta bu yüzey hazırlamak zorundadır. Bu amaçla o hizalayın ve güçlendirmek için gereklidir. Çok pürüzsüz bir yüzeye sahip başlamayın. Yapışmanın en iyi kaliteyi sağlayacak kesiler yapmak gereklidir. Yapışkan bileşiminin uygulama dişi ile bir spatula ile yapılmalıdır. Bir kiremit olacak hangi boyutları bağlı olarak, uygun çentik boyutu ile mala seçin.

amacıyla duvar düzeni yapmak için gerekli klinker elemanlarının yerini düzgünlüğü sağlamak. Bir kalem veya işaretleyici yanı sıra kordon veya dizisindeki kullanılması önerilir. karo konumu doğruluğu izlenir ve iş sırasında edilecek. Bunu yapmak için, seviye kullanın. Dikişleri tekdüzelik gözlemlemek önemlidir. Son aşamada, bir lastik spatula kullanılarak, mala karışımın uygulama yapmak için gereklidir.

Dekoratif sıva sürmasi

Özel evlerin cephelerinin için diğer bir oldukça yaygın malzeme - uygulamadan önce dekoratif sıva duvar hazırlanacak. düzensizlikler yüzey boya astar ile tedavi edildikten sonra, kurtulmak için tavsiye edilir edin. yaklaşık 6 saat sonra sıva uygulaması üzerinde çalışmaya başlamak mümkündür.

Bunu yapmak için, bir rende veya bir spatula, bir karıştırıcı meme ve kap ile bir matkap hazırlar. Başlangıçta, karışım kendisini hazırlamak. Eğer, kendi özelliklerini kaybeder materyal geliştirmek için zaman yoksa, çünkü hemen büyük miktarda kapatmaya gerek yoktur. Troweled Karışım fraksiyonunun bir kompozisyonu aşmayacağı bir tabaka olması gerekmektedir. Kapak küçük alanlarda 1-1.5 m2 alanı aşmamalıdır. Eğer yüzey yapısı düşünüyorsanız, bu tür çalışmalar bir sonraki sahnede başlayabilir.

ondakinden nitelikler seçtiğiniz cepheler için ne olursa olsun malzeme, onu bölgenizdeki doğasında dış şoklara dayanma edip, merak değer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.