Gıda ve içecekAna yemek

İçecek "Jüpiter": Ürün bileşimi

yirmiden fazla yıl önce doğduğu herkes, doksanlı ünlü içeceği "Jüpiter" hatırlıyorum. Ne alışılmadık olduğunu ve birini oluşturan öğelerin? Daha ayrıntılı inceleyelim.

avantajları

Ne bir zevk raflarda müşterilerine bu yeni ürünü aldı! sadece bir miktar su eklemek gerekir tozun küçük bir çanta, Dvadtsatigrammovy. Geçmişte, hiçbir bayram onsuz yer almadı. zamanla yerine sıkıcı sürahi meyve içecekleri dökmek başladı "Jüpiter". Anında içecek derhal yetişkinler hem de çocuklar tat geldi. sulu kiraz, ananas, portakal, çilek ve diğer meyva davetkar aroması birçok sert tarafından hatırlanır. Buna ek olarak, her zaman içki fiyat çekti. harika bir torba üzerine birkaç sent her öğrenciye bulabiliriz. Bir litre suyun bir buçuk içinde eriterek, tüm tarifsiz tadı memnun.

Çocuklar parlak ambalaj ve her zaman en saf haliyle denemek mümkün değildir tropikal meyve aromaları varlığı, ilgi vardır.

Ama bugün, o çıkıyor, bu içecek raflardan gitmiş değildir. O, tabii ki, geçmişte olduğu kadar popüler, ama yine de hala birçok kişi tarafından sevilen değildir.

"Jüpiter" (içki): Bileşimi

Her alıcı şu ya da bu ürünü hazırlanan hangi bilmek istiyor. Daha önce, kullanıcıların bir çantadan toz bileşiminin fazla düşünmedi. Bugün, tüketici daha uyanık ve alışık olduklarından katkılar merak etti.

Birincisi, içki "Jüpiter" in ne olduğunu - şekerdir. Bilindiği gibi, küçük dozlarda, herhangi bir tehlike arz etmez. Bundan başka - sitrik asit. Bu yaygın bir koruyucu ve asit düzenleyici olarak kullanılmaktadır. Ürünün bir kısmı yapay tatlandırıcılar yapmak. Örneğin, sodyum siklamat. O onlarca normal şekerden daha tatlı zamanların birkaç olup, ortaya çıktı. Ya da, örneğin, aspartam. O şekerden iki yüz kat daha tatlı olduğu ortaya çıkıyor! onun bozunma ürünleri insan vücudu üzerinde olumsuz bir etkiye sahip çünkü Ama bu, düşük kalorili ve hatta tehlikeli büyük dozlarda, içinde.

Listede Sonraki - maltodekstrin. Bu madde başka bir koyulaştırıcı olarak adlandırılır. Bu içecek tutarlılık daha yoğun olması için yardımcı olur. Ana bileşeni - nişasta. Bununla birlikte, çok daha fazla çözünür ve vücut tarafından emilir.

Ayrıca bu gibi tozların bileşimi içinde gerekli bulunmaktadır silikon dioksit. Bu kimyasal element ürün, serbest akışlı olması ve uzun süreli depolama sırasında kabuklaşmayan yapmak için yardımcı olur.

Üründe kullanılan aroma maddelerine, gerçek değil. Bunlar kimyasal yolla elde edilen doğal olanlar, özdeştir.

Yararlanabilir veya zarar?

Bu soru bir içki vardır etiket yapısını okumak herkesin içinde doğar "Jüpiter". Bu üretici hayır "Julita" ve dürüst kullanılan tüm maddeler işaret dikkati çekiyor. kaydetti dezavantajları itibaren olmayan doğal aromalar ve renklendiriciler olabilir. Ve aslında bu içki o kadar çekici yapmak. Birçok kişi onun kullanım dili renkli olur sonra dikkat edin. Bir damla masaya düştü eğer, sadece temizlik maddelerinin yardımı ile yıkamak zor olabilir. Aynı şey bizim mide duvarları ile gerçekleşir. Bunlar dil olarak aynı renkte boyanır. Bu nedenle, mide-bağırsak hastalıkları muzdarip içecekler bu tür kullanım için tavsiye edilmez.

Buna ek olarak, yardımcı elemanlar güvensiz olarak ürünü tutmak için.

Eğer organizma için nadiren sonuçları kullanmak Ama eğer değildir. Ve tabii ki, her durumda o 'doksanlı olduğu gibi, onların alkollü içecekler aşağı yıkamak için gerekli değildir. " Karaciğer ve mide üzerinde bir çift yük olacaktır.

Sonuç

eskisi kadar popüler değil günümüzde "Jüpiter" iç. Ancak, birçok Çocukluğu hakkında ponostalgirovat götürün.

doğal değildir, bu yüzden suiistimal edilmemesi gerektiğini unutmayın. Onun parlak renk hala alıcılar çekiyor ve unutulmaz meyveli geçmişte anımsatan tadı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.