OtomobilMotosiklet

Honda DN-01: yenilikçi şanzıman ile güçlü ve güvenilir bir bisiklet

konsept bisiklet Honda DN-01 Tokyo Motor Show'da bir motosikleti gösterdikten sonra, 2005 yılında oluşturulan, bir kavram olarak kalacaktır Nosyonunu. Güvensizlik onun kullanımı yoluyla vaat yüksek performanslı motosiklet neden sürekli değişken şanzıman ve gerekiyordu biriminin temel birimlerin üretiminde yenilikçi teknolojilerin bu dizideki spor bisiklet entegre olmak.

zamanda rağmen bir boru gibi görünüyordu, ama şirket Honda uzmanlar, uzun ve sıkı bir çalışmayla, gol geldiniz. Onlar sunulan daha önceki kavramdan söz çirkin performans ve stil yansıyan seri üretim için eşsiz bir çalışma modeli DN-01, geliştirmeyi başardık.

Honda neredeyse kurulduğu günden beri sürekli gündemde DN 01, ve şu ana kadar ilgi çekmektedir. Eğer V-iki silindirli motorun kapasitesi, hem de katı onyedi inç jantlar ve abartısız bir uzatılmış gövde yakından bakarsak, o zaman tam bir motosiklet flaunts. Eğer dikkate CAT ve yapışma yokluğunu, hem de operasyonun olağanüstü kolaylığı alırsak Ancak, bu ve diğer bazı özellikleri olduğunu, Honda DN-1 bazı sıradışı varyant ağır scooter atfedilebilir.

Ancak, Honda DN-01 - devrimci Türünün, iki tekerlekli taşıt. motosiklet varlığının tarihinde ilk kez en gelişmiş, tamamen otomatik uygulanmıştır şanzıman.

Şimdi, tam otomatik vites kutusu sayesinde, motosiklet sürücüsü artık sırayla hataları en aza indiren bir vites değişikliği için avunmak gereklidir.

Bir spor bisiklet direksiyonuna uzun mesafelerde Gezileri sadece güvenli değil, aynı zamanda sürüş keyfi getiren. Bu motosiklet modeli olan başka bir bisiklet yapılandırması daha konforlu bir sürüş için daha uygun olduğu düşünülmektedir.

anında yol koşullarında en ufak değişikliklere bisiklet uyum sağlama kabiliyeti, yenilikçi güç aktarım Honda mühendisleri neredeyse 20 yıl sürdü hangi yaratılması ile mümkün olmuştur.

Çok zaman geliştirilen iletim iyileştirilmesi için harcanmıştır. HFT (İnsan Dostu Şanzıman) olarak belirlendi teknolojisi, "dostluk köprüsü" bir tür haline gelmiştir, onların doğasında düzgünlük ve kullanım kolaylığı ile, geleneksel onlar için şanzımanlar ve scooter ile yüksek performanslı motosikletler arasındaki farklılıkların üstesinden gelmiştir.

Böylece, Honda DN-01 yenilikçi bir otomatik şanzıman ile, bisiklet, aynı güç ve ivme, hem de bir manuel şanzıman ile bir motosiklet sağlar yeni nesil bir spor motosikletin yönetimi, sadece eğlenceli.

iletim yeni nesil yönetimini hissedecek düzgünlüğü ve dayanılmaz güç sağlayan, onun için her şeyi yapacağız çünkü ben bu tasarım Pilot basitçe motosiklet sürecini görmezden izin verdiğini söylemeliyim uçağın iki tekerlek üzerinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.