OtomobilMotosiklet

, Yüklenmesidir - bisikletle Xenon farları

Bilindiği gibi, far böyle bir araba veya motosiklet gibi motorlu araçlarda, bir ışık kaynağıdır. ışık, oluklu bir cam tipi, cam ve kasanın kaynağı: Hemen hemen her önce önerilen far aracı geleneksel bir tasarımdır. Bu yolu aydınlatmak için tüm cihazdır.

bir motosiklet Ortak far

Bir motosiklet ışık kaynağı gibi bu araçlarda Xenon farlar yapabilir. Oldukça yaygın Bugün bir akkor lamba, metal hidrür lamba, LED olabilir, oldukça ilginç lazer ışıkları. Bu arada, bu lambanın ikinci tip şirketi BMW için avantaj teşkil etmektedir. Yakın gelecekte hepsi ekipman tür cihazları donatmak planlıyoruz. xenon farlar gelince, onlar her yerde uygulanır standart haline gelmiştir. motosiklet xenon Bugün özellikle yaygındır.

xenon farlar

bir motosiklet ve bir araba için Xenon her iki seçenek için ortak olan bir özelliği vardır - yay ışıkları ve bir şişeye yer almaktadır. Burada, ksenon adı verilen özel gazla doldurulur, aslında, açıklanan farlar adını verdi. Bu cihaz, özelliği en yakın ile gün ışığına bir ışık sağlamaktadır.

Diğer şeylerin yanında, bu tür cihazlar İkinci Dünya Savaşı öncesinde icat edilmiştir. Onlar geçen yüzyılın başlarında 90-ler başladı arabalar ve motosikletler üzerinde yaygın olarak kullanılan unutulmamalıdır.

ksenon başka özelliği onun dayanıklılığıdır - uzun, bu lambanın analog aksine.

Bisiklet üzerinde Xenon

Put ksenon oldukça umut verici bir fikirdir. Teknoloji hızla geliştiği günümüzde ve daha büyük bir verimlilik vardır edilir. Böylece, yüklü bugüne kadar üst seviye araçlarda, ışıklar led, ama onlar bile yavaş yavaş xenon yerini edilmektedir. Bu nedenle, bir motosiklet xenon montajı bugün oldukça talep prosedüründe olduğunu. ışıklar bu tür avantajları oldukça yüksek parlaklık, düşük güç tüketimi, uzun süreli çalışma vardır.

Bu ayrı sınıflara yayarlar sis lambaları denilen edilemez. Onlar da ksenon kullanımı nispeten basit gibi. doğru çalışma durumunda, bunlar yolda mükemmel görünürlük sağlayacaktır.

Lambaların Ayrı sınıflar

Bireysel sınıflar ışıkları çalışan floresan tipi soğanları. Avrupa'ya ilişkin olarak, burada onlar uzun süre kullanılır, ancak BDT ülkelerinde, son zamanlarda piyasaya çıktı. Bugüne kadar, hepsi belgelerde kayıtlıdır.

Neden farlar bu tür ihtiyacım var? Onlar gündüz araba veya motosiklet görünürlüğünü maksimize etmek için gereklidir. Oldukça sık bu tür malzeme sözde boyutlar ile karıştırılmamalıdır, ancak yapıyor değmez.

Birçok şirket bu ışıkları ve tedarik modeli sadece onları çevirmek için alınan uzun süre araba üretmek. motosiklet üreticileri gelince, onlar sadece daha yaygın kullanmaya başlamıştır. Hepimizin birçok bisikletçileri tekerlek motosiklet kadar ışıklar yüklemek ister biliyorum çünkü o, oldukça garip. Bütün bunlar onların araçlarına dikkat çekmek için yapılır. Bu ışıklar korumalı ve onların zaman kapalı olması gerektiğini hatırlamak önemlidir.

xenon montajı

Bir motosiklet xenon üzerinde yükleme merak far bu tip olmasını istediğiniz birçok insan verilir. onlar açıkça beklentilerini karşılamak çünkü o, garip değildir. Farlar gibi yol ve sürücünün kişisel güvenliğinin aydınlatma geliştirmek. Xenon Motosiklet mükemmel herhangi bir zamanda diğer sürücüler tarafından görülen.

Xenon motosiklet HID yüklemesini farkların büyük bir numarası vardır. Örneğin, Eğer aracınızda bu Xenon eksik olursa yükleyemezsiniz. Bazı kitleri motosiklet için geçerli olmadığını, dahası, bilerek ve onları tavsiye edilmez yüklemeden değer.

Çünkü söz konusu nedenlerden, kullanıcı ince blokları Ateşleme olan bu tür kitleri seçmelidir. Yani böyle bir ya da diğer motosiklet yüklü olması içindir.

bisiklette Xenon farları, fiyat oldukça küçük (2 000 ruble aralığında. sette Başına), faaliyet alanında daha fazla popülerlik kazanıyor haklı iken.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.