OtomobilMotosiklet

Yamasaki Scorpion - Güzel bir kabuk içinde nedoskuter

Hmm ... Çinli sportbike ... Nerede Yamasaki Akrep hakkında konuşmak başlamak için? Belki herkes bir anne olduğu gerçeği ile. Ve ateşin olarak bu annelerin çoğu cehenneme çocuklarının taşıyan arabasına olarak dikkate özellikle büyük motosiklet korkar. tehdidin derecesini olduğundan fazla olmaz, ama herkesin o bisikleti kabul olacağını düşünüyorum - bu ulaşım tehlikeli bir şeklidir. Ve bir sportbıke daha tehlikeli ne olabilir? Bu doğru - Çince sportbıke.

Çinli üreticilerin geleneksel olarak çok düşük bir fiyat niş işgal sağlamış olmalarıdır. Çalışma ve kaliteli parçalar pahalıdır - Burada performansı ne tür konuşabiliriz? Bütün büyük ölçüde basitleştirilmiş, bu birim fotoğrafta bir mucize gibi saçma görünüyor. Bir sportbıke, bu arada, çok, kaliteden talep ediyor az değil gerçeklerinizi düşmek veya çatlak hareketi sürecinde, şiddet bu Devreler küçük baş çatlak sonra büyük olasılıkla ise, çünkü.

Çok birimine doğrudan geçin. Sadece Carlson gibi - Bu bir mucize, motosiklet zaten biraz motorda 50 küpleri vardır isim gurur duyar. Aslında, bir spor maske ile bir scooter olduğunu. Ama düşünüyorum - bu en Çinli akıllı ve fiili bir scooter ilk tahmin Yamasaki Scorpion, koymak güzeldir fairing? Hayır. kaporta kendi ağırlığa sahip olduğundan, hangi 50 küp motorlu zor başa çıkmak için. Bu nedenle, yüksek hızlı karakteristikleri burada vahşi gidiyor - Saatte 90'a kadar kilometre. Orada aynı fiyat grubunda bulunan bir "nekrutye" scooter, ve onlar kolayca burnunu silebilir. Bir iddialı bir görünüm yarış vardır. Böyle görsel güçlü olarak, ama gerçekten ... Bir darbe bu bisikletle bazı gerçeklerinizi scooter kaybettikten sonra ego olsun düşünün - Yamasaki Akrep hormonların pereevshego yunuslama en çok benzeyen Ancak, yapılacak o kadar kesinlikle önerilmez. Yurtdışında bile bir şaka (resimde sağda), 'it yah var -. Ve sonra ben hızlı koşmak "

Bu makine özellikle para olanlar arasında çok popüler ve değildir ve popontovatsya istiyor. Bu insanlar söyleyerek söylentiler yayılmaya seviyorum: "Ben vaftiz kardeşi gördüm kardeşimin kocası . Bu güzelliği zatyunit ve şimdi o rüzgar gibi uçuyor" Elbette Yamasaki Akrep mümkün ve hatta gerekli zatyunit. Ama geri en güzel spor kaporta dönelim. O sadece bu bisiklet için yasaklayıcı ağırlığında, ancak, bir motosikletin fiyatı bakılırsa, ve kesinlikle hiçbir şey değer. Bu, bu parçanın performansı endüstri standartlarını karşılayan hiçbir yüksek kaliteli malzemeler olmadığı anlamına gelir. bu şey yüksek hızda rüzgar basıncına dayanabilecek olup olmayacağını düşünün? Ya da en azından maksimum işletim motorun sıcaklığını tahammül? Ben aşırı sıcaklık koşullarında çalışan malzemelerde, fizik yasalarına göre, açıklamaya gerek düşünmek, gücü düşer.

Yamasaki Akrep yorum komik toplar - özel bilgi neredeyse yoktur. Ve onlar yeterli inceleme yazabilirsiniz insanları teknolojiyi anlamak çünkü tüm bu satın almaz. Ve bu "buy-ee etmeyin!" Çölde bir sesi gibi vardır. o olsa da, çünkü spor bisiklet gibi Yamasaki Scorpion böyle değerlendirmeleri ve nedoskuter aldık.

Genelde, böyle bir şey satın almak ve çok dikkatli götürmek olabilir. Ancak bunun neredeyse tek kullanım - bu ihtişamı kızlar kamufle amacıyla ülke kulübe bir yolculuk.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.