OtomobilMotosiklet

Neden motosiklet prefabrik modellerini toplamak

modelleme Standı - hobilerinden en yaygın çeşit birini. Başka bir hobi ile birleştirilmiştir - toplama. Genel bir kural olarak, teknolojinin çeşitli küçük kopyalarını yapmaya başladı herkes, iki veya üç nüsha durdurmak ve bunları toplayan etmez. Orada koleksiyonunda olmayan sette çeşit daima olduğunu ve çok ilginç.

Daha yakın zamanlarda, sadece on yıl önce, modellerin yapıştırılması için kitlerinin lider üreticileri, ürünün yeni bir tür büyüyen tüketici ilgi dikkat çekti. motosiklet Prefabrik modelleri çok popüler hale gelmiş ve teklif edilen yapıların çeşitliliği ve ölçek çok büyük. tasarım fikirleri geliştirilmesi tarihsel açıdan ilgi olanlar, her zaman değil o zaman bile sadece müzelerde görülebilir ve alınabilir bugün iki tekerlekli makinelerde, dikkat edin. Modern motosikletlerin Hayranları genellikle son yıllarda üretilen motosiklet modellerini olsun. Aynı derecede önemli gerçeği kollektör kaderini tayin edecek bir işareti olduğunu ya da ailesini şu ya da bu markayı bıraktı. Belki böyle bir Java veya böyle CheZete babasına veya dede sürdü.

Motosiklet yaygın İkinci Dünya Savaşı sırasında kullanıldı. Onların üretim şimdiye kadar görülmemiş ölçekte büyüdü. Harley Tsyundappy BMW ve motosiklet diğer modeller savaşan ülkenin yollarında gitti. "Demir Atlar" süvarileri yerini almıştır yaptığında, ve birçok diğer durumlarda kargo, keşif, kurye teslimatı taşımak için kullanıldı. Bu Motosiklet sivil meslektaşlarının kadar etkileyici görünüyorsun, ama bu "tecrübeli" Birçok koleksiyoncular tarihsel özgünlük onların koleksiyonlarının kopyalarını vermek için kapsamını görmüyorum. En küçük ayrıntıları ve tasarım öğeleri, araç alanında onarılır söyledi saldırı altında gelir edilebilir, bu yollar, su birikintileri ve çamur tozlu boyunca yarıştı.

Başka bir şey, bir prototip olarak motosiklet koleksiyon modelleri yarış ve spor tasarımlar zaman. İşte önemlidir: Birçok reklam logolar, parlak renklendirme, miting veya yarış, büyük ve net odaların katılımcıların karakteristik. Tarihsel güvenilirlik de bu kollektör için bir ön koşuldur. Genelde kendisi "pilot" yer aldığını ve hangi zaman ve ortalama hız değerleri bu motosiklet yarış oldu hangi yıl bilir.

Başka bir barış ve yüceltilmiş özel bir şey zamanlarında yollarda sürdü motosiklet toplanan modelleri söyledi. Sadece tanıdık bir çocukluk silueti ile rafta görmek çok güzel. Ağır kullanım herhangi büyük "vylizannosti" veya izleri gerektirmez. Ancak, bazı yağlı ve bazı sıyrıklar çok kullanışlı olabilir. Bunlar makine işçiler çok çalıştı ve arkalarında barındıran hiçbir iz sanki ve sağlıklı hepsi aynı olmadığını onları hırpalanmış var. Aslında bu ve basit oyuncak motosikletler farklı model, hatta çok hassas yaptı.

Ölçek iki tekerlekli "demir atları" için benimsenen geleneksel olarak otomobil veya uçakların, altı ya da on ikiye genellikle bir daha büyüktür alınan paftalar. istisnalar tavada katılmak amaçlanmıştır motosiklet, bu modelleri ve diğer ekipmanların modelleri ile birleştirilir. Bu gibi durumlarda, ölçek, örneğin 1:72 için, nispeten küçük olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.