SağlıkAlternatif tıp

"Holosas", kuru üzüm, senna "- vücut temizliği için İçecek tarifi.

örneğin "holosas", saman ve kuru üzüm ile bir içecek gibi bir araç kullanarak ağırlık sıfırlama yöntemlerini ele olmazdı kilo adanmış İnternet forum, bulmak zor. Genel olarak konuşacak olursak, ancak bu kokteyl resepsiyonu çok az etkisi vardır vücut yağ, yine de zayıflama etkisi bu içeceğin tarafından üretilen gövdenin kapsamlı ve yoğun arıtma ile elde edilir. bu da metabolizmasını artırır Bağırsak temizliğine, idrar ve safra kesesi, karaciğer ve böbrekler, yol alma aracı. Bu nedenle, kilo vermek karmaşık bir egzersiz, diyet ve "holosas" saman ve kuru üzüm birleştirerek, oldukça mümkündür. Yorumlar "tecrübeli" saflaştırma işlemi sırasında hafiflik ve özgürlük hissi tanıklık. kendileri pohudevschih olumlu tepkiler vardır.

Bize bu kokteyl nelerin daha ayrıntılı olarak analiz edelim; bileşen beden "holosas", kuru üzüm, kuru ot her biri üzerinde yer alır eylem; içecek tarifi ve uygulanması için bir yöntem.

"Holosas"

"Holosas" (aka "karotolin" ve "şurup kuşburnu") uzun yaygın halk Medica kullanılmıştır. Kuşburnu, yatıştırıcı, anti-enflamatuar etki üzerindeki vitamin ile doldurur, bağışıklık geliştirir, basıncını azaltır, güçlendirir, kan damarları, kan pıhtılaşması riskini azaltır, kan seyreltir.

Ancak, içecek en büyük zorluk "holosas" karaciğer toksinlerden boşaltım olup, safra kanalı saflaştırılması, karaciğer hücrelerinin aktivasyonu ve burada kan dolaşım normalleştirme.

kuru üzüm

Kuru üzüm, yumuşatmak ve yeteneği ek olarak bağırsakları arındırmak, böyle müshil özellikleri yanı sıra bağırsak ülser için yeteneği gibi daha birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Ama temizlik amacıyla içecek bileşen ( "holosas" sinameki, üzüm), bu vitamin ve minerallerin eşsiz bileşimi kaynaklanmaktadır. potasyum, sodyum, magnezyum, fosfor, kalsiyum, bor, ve demir çok sayıda - bu liste olarak "kaynaklar" tam değildir.

kuru üzüm bir özelliği taze üzüm vitaminlerin% 70 tutma yeteneğidir. Özellikle B vitaminleri (B1, B2, B5) açısından zengindir. üzüm yeterli bir protein, yağ, glikoz ve fruktoz miktarının yanı sıra, belden lipolizi teşvik maddeler içerir.

Bu tür bir kit, bir çok besin ve elemanlarında vücudun ihtiyacını kapatma yeteneğine sahiptir, bu nedenle bir içecek temizlenmesi için ideal olan tarifi ( "holosas", kuru üzüm, senna), aşağıya bakınız olan. Şaşmamak doktorlar genellikle sporcuların diyette kuru üzüm dahil etmek önerilir.

sinameki

senna ait Antraglikozidy parlak laksatif etkisi yoktur. Eylem mekanizmasının temelinde, sindirim yolu reseptörlerinin tahriş olan, hareketliliği arttı ve departmanında salgılanmasını azalmış kalın bağırsağa.

Resepsiyon çimlerin üzerinde bir müshil etkisi yumuşak ve narin olduğu için, uyuşturucu, onun kompozisyon sinameki yaprağı içinde olan, hatta pediatri kullanılır. uygulama için önemli endikasyonlar, kronik olan atonik kabızlık, hemoroit oluşumu ve anal fissür. Böylece bağırsakları normalleşmesi, sinameki bir kaynatma, vücuttan toksinlerin toksinleri kaldırmak bir dışkı kümesi ve sandalye normalleştirmek için doğal bir şekilde gelen bağırsakları serbest bırakmak için yardımcı olur. sinameki da endişe ve safra kesesi özelliklerini temizlenmesi - bu ışık koleretik etkisi ile donatılmıştır. Herhangi sonuç purgation yol açar - beden, sağlıklı bir cilt, canlılık boyunca Hafiflik. "Holosas" sinameki birlikte üzüm kısa sürede bu sonuca yol açabilir.

Kontrendikasyonlar

Nasıl çekici görünmek ya da biz içki görüşüyorlar, ne yazık ki, bu kontrendikasyonları vardır. Öncelikle, kokteyl içme kesinlikle Safra kesesinde olanlar yasaktır onun cholagogue özellikleri gelişimini tetikleyebilir beri, en az bir taş vardır safra kolik safra kanallarının ve tıkanma. içeceğin kullanımına kontrendikasyon olarak safra salgısını artmıştır. "Holosas", saman ve kuru üzüm, ve diyabet muzdarip veya bozulmuş karbonhidrat toleransı olanlarla içki kullanmak yasaktır. Bunun nedeni - glikoz ve fruktoz büyük miktarlarda içeren kuru üzüm. Ayrıca, gastrointestinal sistem çalışmaları ile sorunları olan herkes saflaştırılması kontrendikedir. "Holosas" sinameki, hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmak için uygun hala kuru üzüm, bu yüzden dikkatli olun.

vücut temizlemek için bir içecek hazırlama makinesi için reçete

Yani vücudunuzu temizlemek ve ona kilo yardım etmeye karar verdim ve bunun için "holosas", kuru üzüm, sinameki satın alındı. kilo kaybı için bir içecek hazırlamak için tarifi çok basit:

  • , Kaynamış su ostuzhennoy litre dökün, 50 gram ~ senna yaprak al beyaz üzüm bir bardak içine dökün.
  • Biz ateşe verildi ve bir taşım kaynatın. su kabarcığı başladığında, plakadan karışımını ayırmak ve soğumaya verin.
  • Daha sonra filtre edilir ve bir üç litrelik kavanoz içinde elde edilen suyu dökün. Bu dolum 140-160 mi şurubu "holosas" eklenmesi ve üç litre su kaynatılmış soğutulmuş. Buzdolabında koyun ve bizim kokteyl orada tutun.

Dozlama

içki "holosas" nin mümkün olduğunca içmeye hemen acele etmeyin + kuru üzüm + Senna, onun tarifi dozun yavaş bir artış sağlar.

Vücut stres test önlemek için, bir saflaştırma işlemine başlamadan 1/3 fincan bir doz gerekir. Sonra, doz günde artmış ve bir bardak getirilir. Ya 22:00 sonra yatmadan önce ihtiyaç yiyin biraz ısıtılır. Böylece sabah bağırsaklar çok iyi temizlenmiş. içki Üç litre iki hafta sürer. Böyle temizlik yılda iki kez önerilir.

Resepsiyon kokteyl özellikle ilk günlerinde, tuvalete oldukça sık sık ziyaret içerir gibi, iş veya çalışma dışı dönemde temizlik gerçekleştirmeye yönelik tavsiye edilir. karın bölgesinde bazı rahatsızlık olabilir, rahatsızlık etkileyebilir. Ama bu zorunlu değildir ve organizmanın bireysel özelliklerine bağlıdır.

kilo kaybı amacıyla içki hoşgeldin planlıyor Herkes bu etki de doğru beslenme ve egzersiz örgütlenmesini içeren entegre bir yaklaşım gerektirir elde etmek hatırlamaktır.

Sen iyi hissetmek ve iyi bakmak istiyorum? Sen O'nun reçete korumaya değer olduğunu"., Sinameki kuru üzüm "holosas" içki ve yılda iki kez uygulanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.