Ev ve AileAksesuarlar

Kırmızı şarap Gözlük - kendi bilgi

gözlük tüm çeşitliliği - bu gelir artırmak için cam üreticileri için sadece bir arzu değil. Aslında her şarap için tamamen açılmak sağlayacak kendi cam, ihtiyacı olduğu. O elmas ayarı gibi. Camın doğru formu kafasının eğimi ve konfor algılandığını sağ reseptörleri dil, gönderilen bir yudum şarap bağlıdır. Camdan tadı ve aroması bağlıdır. Bilindiği üzere, köküne yakın arazi dili, acılık hissi sorumludur. Tatlı için dil üzerindeki alıcıları reaksiyona girmektedir. Ekşi yan kısımları hissetti. cam aynı zamanda şarap, oksijen ile temas halinde bir cam içine düştüğü sürü hissetmek için gereklidir. Sonuç olarak, üst kısmında toplanan uçucu maddeler, şekli lezzet hissi sorumludur.

İyi gözlük kırmızı şarap kristal veya ince camdan yapılmış yanı sıra beyaz için. Bir kural vardır - daha değerli şarap, ince cam duvar olmalıdır. resimsiz bile sadece şeffaf duvarlar tamamen yıllanmış şarap derin rengini takdir edelim. kenarında bir kalınlaşma olmalıdır. bacakların yüksekliği palmiye genişliğinden daha az olmalıdır. Bu şarap bardağı sıcak elleri ile ısıtılması değil emin olmak için önemlidir.

Gerçek şarap garsonu şarap farklı türleri için gözlük çeşitli kullanır.

Her evde kadehler Ne kümesi olmalıdır?
örneğin 250-300 ml "Bordeaux" hacim olarak, örneğin kırmızı şarap Evrensel camları,. gibi şaraplar için bu düzenleme, Sauvignon, Cabernet ve Merlot. Pinot Noir, Barolo ve Barbaresco şarapları için "Burgundy" uygun türü. Bir konik üst bir lale Şekli asil lezzet ortaya çıkaracaktır.

Gözlük beyaz şarap her zaman kırmızı için daha küçük hacimli ve daha genişletilmiş. Her türlü yönlü ve uygun oluşturun. Şarap elle ısıtıldı değildir, böylece bacak uzatılmış olmalıdır. Böyle bir şarap soğutulmuş servis edilir ve oda sıcaklığında uzun olmayabilir.

Şampanya ve köpüklü şaraplar "flyut" gözlük uygun türü. Bu, uzun bir biçimi ve dar bir boyun vardır. Bütün bunlar maksimum koruma perlyazha için gereklidir. boşluğun dibinde iyi bardaklarda kabarcıklar güzel akışları oluşturmak zorundadır.

gözlük geri kalanı profilli ve bazı için kullanılan şarap türleri.

Uzmanları hiçbir doğru gözlük var olduğu için şarap satın almak için değil tavsiye ediyoruz. Ama, kırmızı şarap ve beyaz yukarıdaki gözlük koleksiyonu atıfta tam hemen her kırmızı, beyaz veya köpüklü şarabın tadını çıkarabilir. Onları satın yeterlidir. Kadehler, hem de moda tabi başka öğeler. Örneğin, tipleri hangi klasikleri bugün, yarın alakasız hale gelebilir. en iyi bilinen üreticilerin Riedel ve Spiegelau bacakları olmadan koleksiyonlarını piyasaya ve önemli ve aristokrat konvansiyonlar değildir taraftarlarını, bulduk. Ama yıllardır, yüksek ayakları üzerinde kristal yapılır kırmızı şarap ve beyaz tür camlar, bilenler masalarda hakim olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.