TeknolojininBağlantı

Hizmet "İnternet Portföy" ( "Tele2") tarife tanımı, bağlantı ve geribildirim

İnternet - modern yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Ve çok değil sadece bilgisayarlarda, tüm aletlere kullanabilirsiniz. Örneğin, mobil internet aboneleri arasında çok büyük bir taleptir. Ama bu konuda ileride fazladan ödeme için değil, doğru tarife seçmek olmalıdır. Örneğin, bazı aboneler "İnternetin Portföy" ( "Tele2") tavsiye edilir. Servis çok iyi olup olmadığı? Nasıl gerekirse kendisine takılmasını ve çıkarılmasını? Bütün bu makalede ele alınacak.

Açıklama tarife

( "Tele2") "İnternetin portföy" - mobil World Wide Web erişimi sağlayan hizmetlerin özel bir paket, tahmin etmek zor değildir. Ama sadece kendisinden eğer öyleyse iyi? Ve hangi şartlar altında çalışıyor?

"Tele2" Pakette - bu karlı mobil internet için ikinci büyük tekliftir. Yüksek hızda müşterilerine trafik 15 GB sunuyor. herhangi bir kısıtlama olmaksızın operatör kendisi göre. Ancak şimdi saniyede 64 kilobit bağlantısını düşecek bu eşiğe ulaştıktan sonra.

Aslında, birçok bu öneriyi sınırsız internete bağlanabilir söylüyorlar. Ve bu gerçeği pek memnun ediyor. Evet, trafik 15 GB - o kadar çok değil, ama bir mobil işletme ve sosyal ağlar için telefon, hem de internette sörf kullanırsanız, o zaman bu kadar yeter. progruzki film servisi "İnternetin portföy" ( "Tele2") oldukça iyi olmadığı zaman. Bütün bunlar, çünkü hızına kısıtlama olmaksızın düşük trafik abonelere göre.

maliyeti

Belirli bir hizmetin bağlantısı için fiyat etiketi, hem de abonelik ücreti bugünün alıcıların rol oynamaya. Kimse altı fırsatları için fazladan ödeme istiyor. Bu anlamda, "İnternetin Portföyünü" ( "Tele2") gözden oldukça iyidir.

Birincisi, ücretsiz, herhangi bir olası yöntem için seçeneği bağlayın. Ama onlar hakkında daha sonra. İkincisi, aylık ücret karşılığında sınırsız internet erişimi irade be sadece 350 ruble bir ay. Çok pahalı değil, ama tam olarak ucuz. Birçok aboneler bu hizmeti almak o fırsatları için normal bir maliyet olduğunu iddia ederler. Iddia etmek zordur. Gerçekten de, ayda 350 ruble için, herhangi bir şey olduğu kadar bir mobil cihazda İnternet'i kullanabilirsiniz. Ve trafiğin 15 GB olarak hız herhangi bir sınırlama ile, söylenen edilecektir.

uymak zorunda kalacak tek durum - bağlayan bilanço numaraları yeterli paranın kullanılabilir olduğunu. Aksi takdirde, ( "Tele2") kendi tarifesinde "İnternetin portföyü" dahil etmek mümkün olacak, ama bunları kullanmak için - hayır. Aynı negatif dengesi için de geçerlidir. hatta mobil internete ödenen erişimi olan, yani durumda, hizmetlerini kullanamaz.

operatör aracılığıyla bağlantı

Nasıl "İnternetin Portföyünü" bağlamak için? "Tele2" Herkes ilgilenen olması muhtemel çeşitli seçenekler sunar. tek yapabileceği ilk şey - hücresel operatöre aramak. Bu seferde unutulmamalıdır bazı arayanlar özellikle bu kararı saygı göstermiyorlar. Operatör artık çok zordur tüm sonra, üstesinden gelmeye.

Ancak bu durum gerçekleşiyor. Cep telefonunuzdan, 611 çevirmek ve cevap bekleyin. Daha sonra, kullanma niyetini açıkladı "Çanta internet." Onayla senin eylemler, söyle senin pasaport bilgilerini gerekirse. Bunlar tanımlama için ihtiyaç vardır. Ve yine, sorgu sonucu için bekleyebilir.

Benim "Tele2"

mobil operatör resmi web sitesinin kullanımı bu veya diğer hizmetleri kullanmaya başlamak için gibi, aşağıdaki çözüme dikkat değer. Belki de bu önerinin bir bilgisayar ile bağlı olacak müşteriler için önemlidir. Bunu nasıl yaparsınız?

Başlamak "Tele2" nin resmi web sitesine gidin. "Benim" Tele2 yoluyla yetkilendirilmesi için var olacaktır "Bu aboneler tüm hizmetleri yönetmesine olanak tanır sitede bulunan eşsiz hesabıdır. Şimdi de bakmak" İnternet" internet 'tarifesi' portföy. O zaman daha fazla ayrıntı ve içeren bir sayfa açılacaktır, bunun üzerine tıklayın hizmet olanakları. Bu seçeneği etkinleştirmek açıklamasının sonunda "bağlamak" düğmesini bir kez tıklayın.

You telefon SMS-bildirim alır. onun kodunda eylemi onaylamak için gönderilecektir. onun hesabına, uygun alana girin ve ardından bağlantı harcanan kabul edilir.

istekleri göndermek

Nasıl başka bir şekilde "Tele2" den "İnternetin Portföyünü" bağlamak için? Sadece sunabilir son şey - Sözde USSD-isteği kullanmaktır. Ve dürüst olmak gerekirse, bu yaklaşım En çok abone teşvik etti.

bağlantı seçenekleri sorumlu özel bir ekip toplamak için - Bütün bu kişiden gereklidir. Olgumuzun o is * 155 * 201 #. Şimdi, kısa sürede her şey hazır olur olmaz, mobil cihaz üzerinde buton "Çağrı" tıklayabilirsiniz. işleme komuta edecek. Bir süre sonra, sonuç bir mesaj alacaktır. "İnternetin portföyü" nin her koşulda ( "Tele2") Tabi cep bağlı olacaktır.

Hizmet Reddi

Ancak, birkaç tane veya başka bir paket bağlamak için biliyorum. Bazen devre dışı bırakmak için anlamak gerekir "Çanta internet." bağlantısı ile olduğu gibi "Tele2" teklifi, ilke olarak, aynı seçenekler. Bunlar:

  • operatöre kadar;
  • "Benim" Tele2 "kullanımı;
  • USSD-isteği.

İlk durumda bir canlı çalışanı ulaşması ve ses-robotla konuşmak değil yeterlidir. Sen 611 dial ve bir yanıt bekleyin. Onlar "İnternetin portföyü" tarifesi kullanımını durdurmak istiyoruz bildirildi - ve tüm sorunlar çözülür.

"Tele2" yerinde "Hesabım" da fikirlerini gerçekleştirmek için yardımcı olur. Yetkilendirme "devre dışı bırak" düğmesine karşılık gelen paket ve basın bulmak. gizli kodu vasıtasıyla işlemi onaylayın. Bitti.

Bu durumda USSD-isteği büyük talep olduğunu. Sadece * 155 * 200 # tuşlamak ve biraz beklemeniz gerekebilir.

görüş aboneler

insanlar Tele2 " 'den' hizmet abonelerin internet Portfolio hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bağlamak gerekir? Gerçekten de, zor tanımlamak için kullanılır. aktif mobil internet kullanımı olanlar, bu paket tam olarak sığmayan unutmayın. Bu hız sınırları olmayan çok az trafik sunar. ortalama alıcı, tam tersine, ısrar ediyor "İnternetin Portföy" - en iyi ve en avantajlı teklif.

Lütfen dikkat: "Tele2" in kapsamı her yerde çalışmaz. Ve alanda henüz 3G-Internet olmayabilir muhtemeldir. Bu durumda, "İnternetin Portföy" Size kullanılamaz. Şu anda bazı kullanıcıları hayal kırıklığına.

Genel olarak, iyi bir pakette söylüyor. O karlı, ama yine de ancak çoğu durumda, her zaman değil, kararlı bir şekilde çalışır. Telefonunuzda film izlemek istemiyorsanız, siz "Tele2" tarafından "İnternetin Portföyünü" kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.