BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ne aylık ücret olduğunu ve oyunlar geliştirmeye nasıl yardımcı

Başka bir ürün bir talep olması gibi, bilgisayar oyunları kalitelerine karşı gelen ödeme gerektirir. Bir abonelik ücreti, seçilen proje spesifik gelişme bir tür verir - İstenen oyunun edinimi mevcut türlerinden biri.

Gelişmekte olan eğlence çoğu tamamen bir başlangıç, gelişme ve sonu ile hikayeleri bitti. Bazıları oyun zevk uzatmak bir çok oyunculu ile donatılmıştır, ancak, er ya da geç kazanılmış sürücü raf, toz ve iyi zamanlara gider. Bu plan uyarınca, adapte oluşturulan ve yüzlerce projenin sattım ama abonelik ücreti olarak parasal destek geliştiricileri bu tip kullanıcının özel taahhütlere empoze ek olarak, ona bazı çok ilginç ihtimallerin hibe edilir.

üretici ve tüketici arasındaki ilişkinin bir ilk örnek bir abonelik ücreti WoW. Diğer MMORPG gibi, Blizzard firması tarafından oluşturulan WoW oyun evreni, hatta bir ya da iki ay oyuncu vb tüm başarıları elde etmek tüm köşe ve yarıkları keşfetmek mümkün olmayacaktır o kadar büyüktür ki Buna ek olarak, oyunun gelişimi aktiftir.

Dünya sürekli değişiyor ve üzeredir civarında, yeni içerik alakalı yamaların görünümüne eklenir. Yani aylık ücret ve geliştirme dinamik arsa bütün iniş çıkışlarına katılan oyuncular anlamıyla seçilmiş dünyada yaşamak verir sağlar. Ve hatta ekipman, güçlü silahlar ve yeni patronlar, yerlerle ve atamaları eklenmesinden sonra aşağıdaki testleri karşılamak için kullanıcının güçlü yeteneği daha iyi bir dizi olsun.

Yanı sıra beklenen çıktı eklemeler, aylık ücret kısmen on sunucuları muhafaza etmek için kullanılır. Bunlar oyuncuların yüzlerce eşzamanlı ve konforlu dernek için gereklidir. Diğer şeylerin yanı sıra, aylık ücret etkin oyuncuları belirli sayısını hesaplamak için izin verir. Böylece daha fazla kullanıcının dikkatini çekmek için reklam afiş ve diğer iletişim araçları bir dizi kullanılabilir aldı.

Abonelik ücreti - Bu geliştiriciler belirsiz geleceği hakkında endişe ve sakin bir şekilde oyunun mevcut bileşenlerin iyileştirilmesi ve planlanan detaylar eklenmesiyle anlaşma yok en istikrarlı modellerden biridir. uzun vadeli projeler, çeşitli nedenlerle, genellikle çarmıhta koyar (veya kuvvetle bir şirket oluşturmak konumunu zayıflattı) inanılmaz düşük satış ile bir araya geldi birçok durumlar vardır. Tabii ki, hatta MMORPG abonelik ücreti ile başarılı olmayabilir, ama bazı düzenli oyuncular her zaman her yeni döngü ile geri ödenecektir. Öyle, küçük olsa da, ancak bir artı, daha küçük kayıplarla bile kötü bir başlangıç hayatta sağlayacaktır.

Bazı durumlarda, aylık ücret gruba oyuncular böler. Oyun tamamen ödenmiş ve kısmen özgür modeline değiştirdiğinde bu sık sık olur. karın kısmını kaybetmek istemeyen, yaratıcıları oyuncu ikramiye çeşitli erişim gibi aylık ücret bıraktı. Örneğin, tecrübe artan miktarda savaş ya da düşmanca konumlarda bulunan ayırma elemanlarının sayısında satın aldı. kullanıcı, gerçek zamanlı oyun amaçlarına ulaşmak için daha az harcama, yatırım.

Biz oyun endüstrisi belirli niş için davranış türünü belirlemek sıkı kategoriye ayrılır olarak aylık ücret tercih proje sayıları, aynı düzeyde kalacağını kesin olarak söyleyebiliriz. Sadece çıkması ve bu tür Titan gibi önemli projelerin geliştirilmesi, oluşturulan temellerini sallamak olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.