TeknolojininBağlantı

Moskova, "Tele2": operatörü hakkında yapılan yorumlar

Bir hücresel haberleşme bağlama, modern insanın hayatında önemli bir rol oynar. Bu konuda ve hiçbir istisna var Moskva. "Tele2" yorumları müşteri sayısız alır. Operatör uzun şehrin sakinlerine hizmet veren sonra. Ve bu aktif tanıtımı. Ben videoyu inanayım? Ya da kumanda tarafına atlamak için daha iyidir? Genel izlenim bakılırsa, bu şirket türünün en iyi değil. Ama belirli bir şehir örneği üzerinde dikkate alınması gerekmektedir. Bizim durumumuzda öyle Moskova. "Tele2" müşterilerden geribildirim kez muğlak onların söz alır. Ve bu şirketin kalitesi ile zor olacaktır karar verir. Ama biz çalışacağız.

bağlantılı olarak yeni bir kelime

"Tele2" - Bu sadece birçok Rus bölgelerde çalışmalarına başlamıştır cep telefonu operatörü vardır. Uygulamada görüldüğü gibi, bu fenomen en iyi yolu bizim tarafımızdan sunulan hizmetlerin kalitesini etkiler değildir. Yine: Bu Peter ya da Moskova. "Tele2" yorum başkentte çok iyi almaz. Bu durum yeni bir kitleye iter.

Ama burada asıl nokta - Moskova bölgesinde uzun yıllar bir şirket olmasıdır. Ve nerede olmasa başkentte, başarılı işe başlamak için? Ancak, tüketici görüşüne göre, bu fikir başarısız sefil. Sonuçta, Moskova'da kendisi operatör "Tele2" in uzun süredir mevcut olmuştur. Yani, benim işim bu alanda geliştirmekti. Pratik o olmadığını gösterir.

reklâm

Bununla birlikte, firmanın tüm olumsuz yönleri dikkatlice saklamaya çalışıyor. Genellikle "Tele2" de ortaya çıkıyor. Moskova'da abonelerin Yorumlar oldukça sık bu alanda sık sık Şirketi promosyonlar çeşitli yürüten belirtmeye gerek yok. Ve genel olarak, bu yeni müşteriler çekmek için pazarlama çeşitli araçlar kullanır.

Ve işe yarıyor. sermaye belli bir cep telefonu operatörü vardır, ama yine de sürekli promosyonlar iletken eğer Sonuçta, bu iyi kabul edilir. Bu görüş birçok kişi tarafından paylaşılır. Ama uygulamada gösterdiği gibi, hayal kırıklığı, tüketiciler arasında ikamet yeri büyüyor - Moskova.

"Tele2" çoğu zaman olumsuz yorumlar alır. gerçek bir aldatmaca - Örneğin, ilk bağlantıdan sonra kaç gün sonra reklam olduğunu yazın. Aslında şirket sunduğu, gerçek oranlarına karşılık gelmez. tarife ve ödeme Önemli koşulları görünümünden gizlenir. Veya küçük baskı afiş yazılmış. Böylece, onları okumak için zor oldu. Birkaç ek tarife sormaya şirket web sitesine gidecek standında cazip teklifi gördük. Çoğu zaman, gördükten reklam kullanıcıya hemen sonra operatörün İrtibat Bürosu gönderilen ve hizmetlerine bağlıdır.

iş salonları

Belki burada birkaç anlarından biri "Tele2" aboneleri yorumları Moskova ve bölge pozitif alır - Organizasyon salonları işidir. Onların sayısı da burada atfedilebilir.

Bütün şehri (ve bölge) üzerinden çok iletişim ofisleri "Tele2" dir aslında. Burada ve geleneksel ayırma ve hızlı ve kolay bir sağlanan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz hangi tipik çadır. Yani, bağlantı yeri arayın sana sorun vermeyecektir.

Artı Moskova aboneleri ve diğer şehirlerin modu "Tele2" yorumları yarardan çok aldı. Sonuçta, 23 saate kadar çalışanlar var saat departmanı etrafında, ve. Ama bir kural olarak, onlar 8:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır. Bu tip bir program tüm tüketiciler için salon operatöre bir itiraz konforlu ve rahat hale getirir.

örgütün çalışmalarına

Eğer bir "Tele2" bilmelisiniz iletişim operatörünün kalitesi konularında eski defterleri önce personel yorumları (Moskova ve bölge) bırakılır. Sonuçta, sadece tüketicilerin organizasyon hakkında düşünüyorum. İtibar da şirket çalışanlarının görünümünü etkiler.

Ne yazık ki, bu durumda durum rekabeti daha iyidir. İdare merkezi çalışanları genellikle garip soru sormak memnuniyetsizlik büyük akış şikayetçi. Ve diğer bölümlerinde, çalışanların çoğunluğunun göre, sürekli seçmek için plan hiçbir fikrim yok insanların kalabalıklar birikir. Açıkçası, "Tele2" in çalışma koşulları Moskova'da gerçekten iyi değil.

Söylemeye gerek yok, o maaş burada gecikme ve hafta sonları ve tatil neredeyse başarmak değil? Belki de, bu noktalar da unutulmamalı. Bu durum tüketicilere kuşkusuz iyidir. Sonuçta onlar yardım için ofis irtibata geçebilirsiniz herhangi bir zamanda vardır. Ama bu personel için var - gerçekten. Yani "Tele2" (Moskova ve Moskova bölge) istihdam açısından değerlendirme çoğunlukla negatif aldı.

Müşteri Hizmetleri

Ayrıca Lame ve müşteri hizmetleri. potansiyel ve mevcut de. Bu genellikle hizmetlerin tüketiciler kendilerine söylenir. Özellikle Moskova ve bölgeye gelir. Bu alanda kullanıcılar "Tele2" dev at akışı. Ve arızaları veya sorunları durumunda size herkese hitap gerekiyor.

Bu bağlamda, bürolar defalarca fark edilmiş, tüketicilere bir kaba ve dikkatsiz tutum yoktur. Bu faktör ölçüde özellikle Moskova gibi büyük bir şehirde, operatörün üne zayıflatmaktadır. "Tele2" değerlendirmeleri çok hizmet açısından alır çok iyi değil. Müşteriler üzerinde dışarı gözyaşı gerekli değildir.

Hala operatörün tarife geçiş yararlanmak başaranların ile Daha da kötüsü şeyler. destek personeli, çok sayıda şikayetlere göre, ve hiç bunun gibi çalışır. Eğer bir robot sesini "atar" operatörü ile iletişim kurmaya çalıştığınızda. Ve hiçbir mantıklı cevap, elbette, alamadım. Biz canlı bir operatöre geçmeyi başaran, o zaman yaptığı konuşmada, yine, kaba işitme riski vardır. Bu kötü değil. Ahlaksızca Moskova yanıtları operatörü "Tele2" bile temel sorular müşterilerine yanıt veremiyor bir şirket olarak aldı. Muhtemelen zaten ne alan şirket hakkında bir izlenim anlıyoruz.

iletişim İşler

Moskova yorumlar İletişim "Tele2" şirket ofisleri çalışmalarından ziyade, daha da kötü. Sonuçta, Rusya'da büyük ve gelişmiş şehir ile ilgileniyor. burada eğer durumlarda, bağlantı mükemmel çalışması gerekir?

Nedense, operatör "Tele2" öyle düşünmüyor. o şehirde Orada uzun zaman geçirdiği gerçeğine rağmen, ağın kalitesi genel olarak organizasyon Moskova bölgesinde ortaya nasıl o zamandan bu yana artmadı. o gelebilir gibi üzücü olurdu, ancak tüketicilerin memnun kalır.

Çoğu zaman ağın kayboluşu vardır. Biz söyleyebiliriz: "Bu Moskova!" "Tele2" yorum alanında değil, müşteri hizmetleri sayısında en iyi kazanır. Yani büyük şehirlerde, mobil iletişim kötüsü çalıştığını düşünmüyorum. Tam tersine, daha iyi çalışmalıdır.

Buna ek olarak, kötü hava, Moskova ve Moskova sinyalinde müşterilerine göre "Tele2" bile tamamen kaybolur. Ve hava düzelene sonra kurtarır. Çoğu müşteri göre, bu olguya operatör sadece kendi varlığını başlamıştır küçük kasabalarda, gözlerini kapatabilir. Ama bu böyle değildir. Bu durum, "Tele2" adresinde bulunan bağlantı Moskova'da sadece korkunç. Neyse, bu tüketicilerin böyle der.

İnternet fırsatları

Internet gelince, bu konu ayrı bir tartışma gerektirir. Bunu "Tele2" çoğu aboneleri için hasta söyleyebiliriz. Neredeyse tüm operatörler sermaye ve 3G küçük kasaba ve 4G-interneti hem bağlanmayı deneyin sır değil. Prensip olarak, "Tele2" de bunu yapmak için çalışıyor. Ama bu eylem tamamen başarılı değildir.

Moskova ve Moskova banliyölerinde size abonelere göre yüksek kaliteli 2G-bağlantıya sahip olabilecekler. 3G-internet yanısıra bir bütün olarak ağıyla, sayısız kesinti vardır. Ve yenilik, 4G, başkentte ve varolmayan. Ama bu özellik Tula mevcuttur. Tüketiciler şok - Moskova'da interneti sağlama konforu hakkında rahatsız değilken operatörü güdümlü ne olacak? Bu güne kadar çok mutlu değil bir sır.

maliyeti

"Tele2" tarifelerinde (Moskova ve Moskova bölge) yorumlar da iyi değildir. Özellikle uzun süre kullanılabilecek bir kalıcı planı, seçmenin bir soru olduğunda. Sonuçta, Moskova - fırsatlar şehir. Ve burada sürekli mobil iletişim kurmayı var.

Birçok tüketici yerel hizmet açısından "Tele2" tarifeler (Moskova ve Moskova bölgesi) tepkileri rekabet daha iyi kazanç sağlayan vurgulamak. Tüm vakalarda, ama çoğunlukla. Rusya'da iletişim için bir plan seçmek gerekir Ama eğer bir problem var.

Genel olarak, abonelere göre, "Tele2" - İkinci en pahalı tarifeler firması. Moskova'da ilk etapta, çoğu şehirlerde olduğu gibi, "Beeline" var. Ancak, bugün şirketimizin hizmet kabul etmek isteyen tüketiciler vardır. Hatta rağmen onu çok kötü görüşleri hakkında böyle.

Özetlersek

Gördüğünüz gibi Eh, Moskova ve bölgedeki operatör "Tele2" aboneleri yorumları iyisi olamaz. Bu alandaki resim yaklaşık bizim operatör Var olan en Rus şehirlerde aynıdır.

Bu onun hizmetlerini vazgeçmek gerekli olduğu anlamına gelmez. doğru "Tele2" bağlanmak için karar vermek için, isteyip Moskova veya bölgede kendileri için test sim kartı satın. Örneğin, "Siyah" oranı. 99 ruble bir ay, operatörün tüm özellikleri denemek ve sonra nihai bir karar vermek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.