Uzmana sorun

Hizmet firmaları Ters: dış kaynak nedir

Birçok dış kaynak nedir merak ediyorum. terimi birçok tanımı vardır. İngilizce'den edebi çeviri gerekli ihtiyaçlarını karşılamak için dış kaynaklara çeken anlamına geliyorsa. Uygulamada, bu tanım üçüncü taraf iş gerekli hizmetlerin veya bazı transfer etmek için uzun vadeli siparişlerin yerleştirilmesi için kullanılan üretim fonksiyonlarını diğer şirketlere.

Orada bazı benzerlik ve bazı durumlarda dış kaynak ve taşeronluk uyumluluğu. İlk faaliyetlerin merkezinde çekirdek sözleşmelerde de sahip, müşteri yüklenici ile uzun vadeli istikrarlı bir iş ilişkisi vardır. Bu durumda, müşterinin müteahhitlik firmasının çıkarları paylaşmak için değil belirlenir ödeme, karşılığında üretim ve işleme tesisleri veya fikri ve teknik potansiyele ayarlar kâr, ve hizmetlerin cari maliyet. fason bilerek, o fason kerelik emir çerçevesinde sınırlı iletişim ima aslında aktivitenin bu tip özel bir durumudur görebilirsiniz.

entellektüel hizmet ve dış kaynak endüstrisinin sağlanması: Tüm dış kaynak pazarı iki segmente ayrılabilir. İlk tip IT-dış kaynak bulunmaktadır. Bu ofis ekipmanı, veri işleme, programlama gibi bakım işleri Bir yandan Endüstriyel dış kaynak donanımı, ara çeşitli bileşenlerin üretimini kapsar, diğer taraftan - destek operasyonları ve fonksiyonları icra de dahildir bu tip o üretimini (depolama, envanter, bakım, onarım, reklam, temizlik, vs.) sağlanması için lojistik dış kaynak.

Bu hizmetlerin gelişmesine katkıda faktörlerden biri son derece etkili modern iletişim ortamı (ulaştırma, haberleşme ve bilgisayarlaşma) mevcudiyetidir. Bu hizmet sektöründe ve imalat işletmelerinin uzmanlık düzeyi yüksek birlikte bilgi, materyal ve finansal akışların güvenli ve hızlı alışverişini sağlar.

dış kaynak maliyet tasarrufu lehine en önemli argüman, hem de yüksek kalite ve sağlanan hizmetlerin güvenilirliği garanti. Bu yüklenici genellikle dar ihtisas sahibidir ve en modern ekipman kullanılarak, en iyi uzmanlarını odaklanır olması nedeniyle, ileri teknoloji kullanan nedeniyle, çeşitli müşterilerle çalışan hizmet deneyimi biriken olduğunu.

Böyle dış kaynak, birçok şirket bu tür organizasyonlara kendisine dönüyor bilerek. Sonuçta, birçok müşterilere hizmet uzmanı bu tür hizmetlerin ekonomisini optimize eder ve onun dağıtır havai masrafları o hizmetler için fiyatları düşürür ve aynı zamanda onların kalitesini artırmak olarak. Bu düşünceyle, müşteriler hizmet satın, karmaşık ekipman ve uzman eğitimli personel bakımıyla ilgili masrafları etmez.

makul fiyatlarla hizmet elde etmek mümkündür, çünkü yükleniciye Torna ve yani dış kaynak bilerek müşteri şirket ek bir masraf ödemeden, gelişim maliyetini düşürebilir. dış kaynak sözleşme imzalanması, müşteri kendileri için bir garanti sağlayan profesyonel yüksek düzeyde gerçekleştirilen gerekli hizmetlerini alma hakkına sahiptir sorumluluk yürütme kalitesi için yüklenicinin. dış kaynak şirketin tüzel ve tazminat talep edilebilir bazı varlıkları çünkü bu mümkündür. Buna ek olarak, bu faaliyet sigortalı ve İşveren sigorta şirketi ile sorumluluğunu paylaşır edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.