Uzmana sorun

Kiraları düşürmek için örnek mektup - oda veya kazanma kaybetme riski?

İş - risktir. Çoğu durumda girişimcilik öncül kira ticari veya endüstriyel kullanım dayanmaktadır. Ama bir noktada, fiyat bir yük haline gelir - derler ve üzücü atmak ve sürüncemede mümkün olmadığından. Özellikle sürekli iyiye ülkedeki ekonomik durumun değiştirilmesi değil.

her kiracıyı akla gelen ilk şey - kiralama tesislerinde faiz oranını azaltmak için. Gerçekten de, bazı durumlarda, bu tür önlemlerin mali durumu kurtarabilir, ama en önemli şey - ev sahibine ikna edebilmek için.

kira oranlarının azaltılması için mücadele yöntemleri

Her şeyden önce, işveren onun mülküne ilgili yerlerin sahibi boş olduğunu düşünmemeliyiz. Bir kira azaltmak için ev sahibinin mektupları görmezden asla - müzakerenin bu yöntem sözlü konuşma çok daha etkili olabilir.

Sözleşme Şartları

Biraz şüphe yok ki sözleşme yakında işlemi ödemek için yetersizlik koşullarını değiştirebilir ve neden olabilir biraz düşündüm imzalanması sırasında tüm kiracılar. Yine de, tüm sözleşme yine kiralayan etkileyecek koşullar sağlanmıştır olabilir tekrar okumak.

Değişim Sözleşme para biriminin

sözleşme döviz eşdeğer içinde uzun süre ve ödeme şartları imzalanan ise, bu durumda, kiracı ruble oranı gitmek için her türlü çabayı göstermelidir.

Örnek Mektup şöyle görünecek bu durumda kira düşürmek için:

" ... zamanında, Şirketlerimizin uzun yıllardır çalışıyoruz ve bu sözleşme koşullarını ihlal asla kira ödemek. Ancak, ekonomik durum hemen hemen her gün, dramatik kur artışları değiştirmiş ve sözleşme yapılması sırasında% ___ de değişim hızına göre etmiştir. Içerikleri mağaza kârsız hale gelir.

Yukarıdaki dayanarak, 3.2.8 kira işaret ... Lütfen (ruble için yani değişim sözleşme para birimi) aşağıdaki şekilde olacaktır ... "

Alternatif kiralama seçenekleri

ilçesinde tesislerinde hangi değeri hakkında bilgi toplayın. Muhtemelen bu tür sizin kira ve daha düşük maliyetlerle olan bir oda olarak birkaç seçenek bulmak. Bu iş sözleşmesi uzun bir süre uzatılır ve dolayısıyla ödeme her yıl artıyor durumlarda özellikle doğrudur.

aşağıdaki gibi bu durumda kira azalma talep eden örnek bir mektup kadar yapılabilir:

" ... Uzun işbirliği için teşekkür ederim ama aşağı kiraları inceleyin. Yakındaki alışveriş merkezinde aynı bölgede benzer alanlarda bir fiyata aynı koşullarda% 20 daha düşük olacaktır. çıkış etrafında Patensi aynıdır .... "

açık artırma

çok daha kolay bir kira ödeme artışı önlemek asla unutma. Büyük olasılıkla, kiralayan kira oranı 1 yılda, her çeyrek veya altı ayda bir revize etme hakkına sahiptir altında sözleşme koşulu ile belirlenebilir. Böyle bir durumda Kiracı, sessiz kalmayın, ve ev sahibi, yükseltmek, kendi "ağlamaklı" yazmak için bir öneri yapabilir güncel.

aşağıdaki gibi bu durumda alt kiraların Örnek Mektup görünebilir:

" ... alım gücüne güç ekonomik ülkedeki durumun ve azalma nedeniyle% 10 oranında kira azaltmak istiyoruz. Buna karşılık, tam ve zamanında sözleşme tüm şartlarına uymak sürdürme sözü ...".

İdeal olarak, harflerin örnekleri kira oda sahibinin artış isteğinde belirtmek hakkına sahiptir olandan biraz daha büyük bir yüzdesini belirlemek için iyidir azaltmak için arsa sahibine.

önleyici tedbirler

Yalnızca kira sözleşmesi imzalamayı yapacaksanız, o zaman yakında kira azaltmak için yazı örneği olmayacak, biz sahibi oda istediğini öğreniyoruz.

Çoğu zaman, o birkaç ay için kiralamak istiyor. Bu durumda, sırasında, örneğin, 2 yaşında, o yeniden değerlendirmeye alınmayacaktır garantileri elde etmek. Belki bina sahipleri sürekli 2-3 yıl veya daha fazla uzak konumu yerden gidecek olmadığını ona sağlamak, dolayısıyla yeni kiracılar aramaya istemiyor.

zamanla örnek bir mektup kendi tutmak için ev sahibi ile pazarlık, kira düşürmek için veya tamir gerektirmesine, ancak ücretler tarafından tazmin olmamaya şekilde oda, iyi formda değilse. Tabii ki, bu durumda nedeniyle binanın sahibi bile kongresinde sahibini naemschika edecek vazgeçilemez geliştirmek tesisleri, alacak olması nedeniyle, örneğin, sözleşme fiyatı revize olmayacak bir denetimden geçmesi.

kiracı, kiraya verene zorlu olmalı ve sert müzakereleri yürütmek. Böylece, park veya internet eksikliği - büyük eksi. pencereleri komşu binanın duvarına bulunuyorsa, o da kira maliyetini belirleyen bir azalma faktörü olarak görülebilir. bu nedenle Biz makalede verdik hangi alt kiraya mektuplar, örnekler arendatelyu, Makul ve açıkça ifade gereksinimleri olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.