SağlıkTıp

O bir onarım Tansiyon yürütmek mümkün mü?

Herkes kan basıncını bilir - bu bizim kardiyovasküler sistem performansının ana göstergelerden biridir. Hipertansiyon (yüksek kan basıncı) birçok etkiler. Hatta doktorlar her aile tonometer olması gerektiğini artık eminiz. Özellikle tersine ağır fiziksel emek veya yapan yaşlı insanların ihtiyacı olan, fiziksel aktivite eksikliği muzdarip. Elektronik tansiyon monitörlerin tamiri çok nadiren gereklidir yanında en uygun, elektronik cihazlardır.

Ne kötü şans ve tonometresi kırdı olur?

tonometer aniden kötü bir düşüş veya ekranda sayılar ve semboller tamamen görüntülenen veya her zaman enstrüman aynı değeri gösterir değilken, merak etmeyin sonra çalışmayı durdurdu varsa! Tansiyon onarım yapmak servis merkezi, İletişim, usta onarım ve kurulum makinenizi olacaktır.

Mekanik ve elektronik kan basıncı ölçüm arasındaki farklar

cihazları basınç ölçümü , mekanik, yarı otomatik ve elektronik otomatiktir. Her biri kendine göre avantajları ve dezavantajları vardır.

Örneğin, (yorumlara) en yüksek mekanik doğruluk ve düşük fiyatı var, ama kendi başlarına bunları kullanmak için beceri gerekir.

Tüm kırılması endişe bireysel bileşenlerin hatası. sfigmomanometrelerin tamiri Bu çalışma bileşenleri değiştirmektir. Bunu yapmak için, tıbbi ekipman saklamak ve onun yerine başarısız düğüm satın almanız gerekir. Cihaz ağzı içine hava pompalamıyor Örneğin, büyük olasılıkla armut geri tepme valfı ayrılır. Ayrı kazanmak ve mantıklı değil vanayı değiştirmek ve onlar birleştirilmiştir çünkü tüpler ile tüm montaj.

Elektronik Tansiyon hem kol ağzı bir üfleyici ile manuel olarak şişirildiği burada, tam otomatik ve yarı-otomatik olarak geçer. Bu tür bir cihazın fiyat okumalarında aritmi mümkün hata mevcudiyetinde yanı sıra, mekanik 2-3 kat daha yüksektir. kırılmalar elektronik ekranların arızalara, devre dışı bırakma veya "dondurma" ekran, hava manşeti, (başka bir cihazla karşılaştırıldığında) yanlış okumalar şişirme ile ilgili sorunlar söz ortaya konulabilir. satışında her bir cihaz beri Onarım tonometer genellikle bir servis merkezinde gerçekleştirilmektedir garanti kartı. Evde üniteyi tamir etmeye çalışırsanız, bu geçersiz hale gelir. Kendini, manşeti veya armut değiştirebilir başka ve satın sahip pilleri. Onların değiştirme garantisi.

Küresel markalar ve teçhizatın kalitesi

otomatik ve yarı-otomatik başlıca üreticileri kan basıncı ölçüm: Omron (Japonya), ve, Nissei, MICROLIFE, Bristol, Medisana (Almanya), Bremed, Gama Maniquick, Beurer.

Modern otomatik tonometreler mükemmel derece doğru basınç ölçümünün sorunu çözmek. Servis merkezleri örneğin "Omron" Vorotnikovsky şeritli Moskova'da düzenlenen tonometrelerine garanti dışı garanti onarımı gibi, hemen her şehri faaliyet gösteriyor.

Tüm bu cihazlar, bilek ve omuz düzenlemede oluşturulabilir. bilek arterlerde basınç gerçekte olduğundan biraz daha düşüktür Uzmanlar, manşet üst kolunda giyilen edildiği araçların okumalarında daha fazla güven.

herhangi bir cihaz kullanmadan önce talimatları dikkatlice okumalısınız, o zaman düzgün çalışacak ve hatta kan basıncı monitörleri tamir gerekli olmayabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.