GüzellikBakım ürünleri

Burberry Prorsum: İngiliz glamour

Çok az insan Latince Burberry Prorsum dan çevirmek için biliyorum - kuyu, daha doğrusu, ifade "ileriye" ikinci bölümünü çevirmek için nasıl. Bu markanın öyküsü 150'den fazla yıl vardır, ve 20. yüzyıl işareti askeri ve memurlar için giyim stratejik tedarikçisi olarak kabul edildi takdirde, geçen yüzyılın 70'li yıllarda Burberry Prorsum şimdi ünlü 'damalı' marka güzel bir yaşam kriter olarak kabul edilir, sadece futbol holiganları arasında takdir ve lüks bir sembolü. Burberry ayakkabı, çanta ve tabii ki, kozmetik ve parfüm modaya klasik trençkotlar ve kat tat geldi halktan her şeyi üretir. moda evinin kurucusu adil seks arasında haleflerinin bir sıçrama buluşu ile ilgili ne yapacağımızı tahmin eğer, o anında zengin tanınacak.

Yani, her yıl Milano ve Paris'te her mevsim yanı sıra markanın vatan - Londra'da Burberry yeni koleksiyonların tanıtımı yerine çekilir, moda marka kozmetik ve parfüm hemen zevkli bir reklam kampanyası için moda dergileri sayesinde lider sayfalarını alır. Birkaç yıl için, markanın yüzü genç top model Kara Delevin - ve ben adaylık çok iyi seçilmiş itiraf gerekir: tip Kara sıkı İngiltere ve taze güzelliği karşılar. Tasarımcı Christophe Evi Burberry Bailey modern tarzda kozmetik markası en kabul edilebilir inanıyor: zorunlu sıcak renkler, zengin doku ve dolgun tatlar rotası - Bu klasik bir zaman kanıtlanmış özellikleri olduğunu.

Yani, hangi ürünler Burberry Prorsum bizim piyasadaki en dikkat çekici? Birincisi, tatlar. Stilistler ki: "Burberry sadece tam bir set gerek giyiyor." Yani kendiniz ve lezzet koymak gerekir, bu hattın bir çanta satın vardır. Yani, en şehvetli ve vücut kabul kokuları yakın Burberry Beden, blöf ve Beat kaçak bir tren kalbine doğrudan vurur, iyi, erkekler ferahlatıcı koku Sport yaklaşacaktır.

hediye olarak Burberry kozmetik zorunda olanlar için iyi bölüm - hatta yazdırmak istemiyor özgün ve pahalı ambalaj. Bu araçlar hipoalerjenik bileşimine cilt sayesinde her türlü uygun olacaktır ve çizgi her yaş için öğeleri içerir. Ama kozmetik hedef kitlesi, tabii ki, genç iş kadını ve bir öğrenci olan - Ürünün hatta fiyat şikayetleri neden olmaz.

Örneğin, bir maskara bileşimi güzellik yosun içinde ihtiva glikojen içerir. Bu durumda, her bir kirpik ayrı ayrı açık ve böylece toz ve renklendirici elemanlarının şiddetine karşı kendini korumak sertleşir. kirpikleri saran sanki yavaşça ve topaklar olmadan maskara düşer. romantik ve yumuşak renklerle yapılmış Şeffaf göz farı, - Bu tür olağanüstü brasmatiku günah Burberry gölge satın almak değil. En karlı olarak kabul edilir makyaj çıplak tarzı muhteşem kırmızı ruj kullanımı ile yüzün üst kısmında.

dudakların Konuşma: Yüz kadife ruj Burberry, Kara adlı yine yirmi genç perisi olduğunu. ruj koleksiyonu göre adlandırılır tam bir düzine moda sıcak tonları içeren , sonbahar renkleri yapı gül kalça yararlı bir özü içerir iken. Daha kaç sürprizler sahiplerine kendi Burberry Prorsum sunuyor?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.