SağlıkMedikal turizm

Sanatorium "Yunost" Samara: yorumlar ve fotoğraflar

Samara bölgesi çocuk sağlık merkezleri arasında çok popüler çoklu çare "Yunost" oldu. Samara alan en iyilerinden biri olarak kabul edilir bu çocuk sağlığı kurumları, gurur duymaktadır. çare avantajları arasında sağlık tesisleri ve iyi yaşam koşullarının yüksek düzeyde denir.

Bölgesel çocuk sağlık tesisi

sanatoryum Üç farklı yerlerde bulunan üç ofisleri bulunmaktadır: Samara, 9. ve Prosek Shvernika sokakta ve Krasnaya Glinka köyünde.

yıl için 6000 burada çocukları iyileştiriyor. Aynı zamanda sağlık tesisi, 500 çocuğa kapasitelidir. Sanatorium Samara bölgesinde değil, aynı zamanda kendi sınırları dışında sadece bilinmektedir. Çocukların tedavisi için Orenburg, Kurgan, Voronej ve Moskova bölgelerinden buraya gel.

Her dal - tüberküloz, sorunları, mide-bağırsak problemleri, üriner ve endokrin sistemlerinin kalp doğasını vardı çocuklar için pulmoner hastalıkların bu özel tedaviye profil.

sağlık tesisi rehabilitasyonu ve 7 ila 15 yıl iyileştirilmesi için çocukları kabul etmektedir. 21 gün - süresini kontrol edin. Buna ek olarak, tedavi ve 4 yıl ebeveynler (vaka yönetimi) ek dikkat gerektiren çocukların sağlığını geri sağlayan 3 koğuş çalışma programının "Anne ve Çocuk", içinde.

çocuk sağlığı merkezinin bir ayırt edici özelliği tıbbi bakım yüksek seviyesidir. Bu doktorlara (Dr sanatoryum. M. N. Mokina NA liderliğindeki) 13 kişi üzerinde çalışanı ile faaliyet. Samara Devlet Tıp Üniversitesi uzmanları ve İlk MGMU onları ile görüşmelerde bulundu. Sechenov, alanında önde gelen tıp üniversitelerinin bilim adamları sürekli çocuk sağlığı tesisi denetliyor.

Profesyonellik ve sağlık tıbbi personelin yanıt sanatoryum "Yunost" (Samara) ziyaret çocukların ebeveynlerinden yüksek not almak. prosedürlerin iyi sonucu elde notların çoğu gerçekleştirilen ve şarj tıbbi tedavi, özellikle serbest.

tedavide diğer önemli adım spa tedaviden sonra çocuklar için bir doktor desteğidir. çare diyabet, kalp kusurları olan çocuklar için okullar işleyen, tüberkülozun önlenmesi eğitimi gerçekleştirilmektedir. Orada geliştirilmiştir ve fenilketonüri olan çocukların bir tür kurtarma programının birinin hayatında, hem de sigarayı mücadele için geçerli programda teşvik ediliyor.

ayırma

Her dal bölgesel öneme sahip önceden bağımsız sağlık tesisi doğmuştur. Bu tatil Sovyetler Birliği'nde var olmuştur, ancak yirminci yüzyılın sonunda, onlar bakıma muhtaç hale düştü ve sadece bir sağlık tesisi bunları birleştirerek çocukların iyileşme denenmiş ve test edilmiş yöntemler tutmaya yardımcı oldu. Günümüzde çocukların iyileşme profil ve uzun vadeli gelişmeleri korumuşlardır üç tam dalları vardır.

Yani, göğüs hastalıkları bölümü - İlk, "Yunost" sanatoryum (Samara, 9 koridor, Hat 3) bulunmaktadır. Nasıl burayı almak için? Otobüs № 6 veya 6K otobüslerini dovezut veya taksiler 36 veya 203 №.

Telefonla pulmoner bölümünde izni ve tedavisi hakkında gerekli bilgileri alın: 8 (846) 952-94-81.

2 dal (TB) ayrıca sokakta, Samara yer almaktadır. Shvernika 7. otobüs 61 veya minibüs 89, 278, 226 binmek "Okul 149 №" durdurmak için gereken № № için bunlarla ulaşmak için. Telefon: 8 (846) 994-36-02.

PIC bulunan 3 bölme (çeşitlendirilmiş). Krasnaya Glinka, Volga ve çok güzel bir görünümü vardır Zhiguli Dağları. binalar huş ve çam hakim karışık orman, içindedir.

"Yunost" sanatoryum (Samara Krasnaya Glinka) içine almak için nasıl bilmek ister misiniz? Nasıl üçüncü dalına alınır? № 1, 45, 50, 51, 79. Ayrıca № 1, 112, 221, 389, 392, 447, 406. Ve dikkat marshrutkami: Samara birkaç otobüsler Erişilebilir! Sen Dur "Yerleşimleri'nde gitmek gerekir. Güney. "

Bu "Yunost" (Samara Krasnaya Glinka) sanatoryum yer almaktadır. birçok çocuklar ve ebeveynleri bilinmektedir Adresi. O 30 numarada olduğunu.

3 koğuşunda hakkında gerekli bilgileri alın, lütfen ara: 8 (846) 973-83-17, 8 (846) 973-96-06.

tedavi

sanatoryumda çocukların tedavisi, iyileşme ve rehabilitasyon için çocuk Balneoloji modern yöntemler uygulanır. Yaygın tedavi tekniği kullanılmıştır. rehabilitasyon yürüten başarıyla doğal faktörleri ve oyun anları birleştirir.

Yani, iyileştirilmesi ve tıbbi prosedürler başarı ile kullanılmaktadır:

 • terrenkury (terapötik yürüyüş);
 • egzersiz tedavisi;
 • Solunum egzersiz ekipman;
 • fitoterapiyi (3 tür).

Ayrıca ek tedavi yöntemleri:

 • tuz odası;
 • Donanım fizyoterapi 9 çeşit;
 • parafin banyoları;
 • çamur iyileştirici tedavisi;
 • terapötik masaj;
 • hirudotherapy;
 • Oksijen kokteyller.

spa uygulamalarında geniş aralığı:

 • mineral içme suyu;
 • Dört banyosu;
 • işlem banyolarının 4 çeşit;
 • Terapötik Rain (3 türler);
 • "Sedir Sağlık Resort";
 • hidromasaj.

Yorumlar veliler ücretsiz bilet girişte tüm işlemler (doktorun yazdığı bireysel oranına göre) ücretsiz yapılacaktır unutmayın. Çocuğun tedavisi için ek ilaçları satın gerekmez.

1 bölme

Bu departman davranır bronşlar ve akciğer problemleri tüberküloz karakterin hastalıkları. İşte velilerin görüşlerine göre, bu kronik hastalıkların tedavisini verir, solunum problemleri, iyi sonuçlarla tedavi ederler. Bir diğer başarılı alan astımlı çocukların sağlıktır. iyi değerlendirmeleri ve bronşit tekrarlayan formları tedavisini alır. Bu bölümün hastalar arasında o karşılamak için çoğu zaman mümkündür ve düşük bağışıklık olan çocuklar genellikle solunum soğuk algınlığı muzdarip.

Ancak, farklı tedavi yorumlar. Bazı ebeveynler terapisi önemli bir rahatlama getirmediği iddia, ancak birçok övgü tedaviler kursundan sonra öğelerinin durumunu geliştirmektedir: erkek hasta olasılığı daha azdı, genellikle nezle yoktur.

Yaşam ve eğlence programının koşullarını değerlendirme bakarsanız, bunlar çok farklıdır. çoğunlukla olumlu, ama olsa da birçok kişi günlük duş eksikliği sevmiyorum. Bazı çocuklar öğretmenler seviyesi denetimi olan bir vardiya veya memnun sırasında arkadaş bulamadık.

Bu departman sosyal ağ "VKontakte" üzerinde kendi sayfası vardır. İşte sanatoryum "Yunost" (Samara, 9 koridor, Hat 3) fotoğrafları bırakır. Bunlar açıkça tedavi sırasında çocukların zengin kültürel hayatı göstermektedir.

2 bölme

Bu özel bölüm uzkoprofilnye. Tüberküloz çeşitli şekillerde kurtarmak rehabilitasyon çocuklar var. Bu bölümde doktorlara özel teşekkür vardır. Onların cevap verme yeteneği ve profesyonellik yüksek çocukların ebeveynleri tarafından değerlenir.

"Yunost" sanatoryum (Samara) iyi yemek, çocuklar, çalışma grupları ve eğitimcilerin zaman özen için çeşitli eğlence programı denir 2. bölümünde önemli hususlarından biri.

3 bölmesi

sanatoryumun "Yunost" (Samara) bu ayırma geniş profil farklıdır. İşte ele alınır:

 • kalp hastalığı, VSD, jüvenil artrit, artrit ve daha fazlası: kalp ve cardiorheumatological hastalıkların bir geniş.
 • Sindirim yolu hastalıkları: safra diskinezi, gastrit ve iltihabı, peptik ülserler (mide, onikiparmak bağırsağı 12) ve diğerleri.
 • Böbrek ve idrar yolları: piyelonefrit, glomerülonefrit, sistit ve diğerleri.
 • diyabet, obezite, çölyak hastalığı, fenilketonüri: endokrin sistemi ve metabolizmanın sorunlar.

Bu dal köyünde şehir dışında yer alır. Güney, Volga pitoresk kıyısında.

Bir çocuk olarak ona incelemeleri ve pozitif veliler. Mükemmel doğal noktalar ve çok güzel doğa vardır. Çocuklar çevredeki yürüyüş, öğretmenler ile yürür gitmek için fırsat (onlar her zaman heyecanla açıklayın). Birçok çalışma grupları ve kulüpleri, tam bir program tadını çıkarın. tarihlerin çeşitli tatil düzenleyin. Burada sık sık düzenlenen yarışma ve sınavlar.

sanatoryum "Yunost" (Samara) Üçüncü dal çocuklar arasında iyi bir üne sahiptir, burada bir kaç kez gelip istekliydiler. ebeveynlerin şikayetler üzerine yorumlar arasında öğretmenler gözetim karşılar.

yeniden yerleşim Özellikleri

Çoğu tur operatörleri çocukların yeniden yerleşim 3-4 kişilik bir duş ve tuvalet sayıları elinde olduğunu yazın. Ancak, çocukların ve ebeveynlerin yorum 5-6 kişilik bebekler odalarında yaşadığını göstermektedir. Odalarda banyo mevcuttur ve bir duş almak olanağı yalnızca özel bir sauna ünitesi vardır.

Duş ve özel tuvalet donanımlı oda ve junior suit. Onlar programında "Anne ve Çocuk" konulu çocukları ve ebeveynleri Köşkü. Eğer kişisel fonlar için bir bilet satın durumunda da, çocukla yaşayabilir.

Ancak, yerleşim koşullarının farklı bölümlerinde farklı olduğu unutulmamalıdır. sanatoryum "Yunost" vardır Üçüncü dal, (Kırmızı Glinka, Samara), daha rahat bir vardır kış Köşkü 4-5 çocuk ve 1-m (göğüs hastalıkları) odalarda 5, 6, 7 adamlar genellikle odalar.

Beslenme hakkında Biraz

gıda Günde 3 öğün. bireysel terapötik diyet planı için gerekli olan durumlarda, temin edilmektedir. 2 yemek bölmesinin günde 5 kez olarak.

Çocukların kötü beslenen bu çocuk sanatoryum NO birçok değerlendirme arasında. sanatoryum "Yunost" in çağrı ve beslenme üçüncü şube olumlu yönleri arasında. Çocuklar ve ebeveynler burada yemek lezzetli ve doyurucu olduğunu söylüyorlar. Özel teşekkürler tahammül ve şefler anne 2 şube (Samara, ul. Shvernika) için.

Birçok ebeveyn yemekler, çeşitli çocuk meyve suları, meyve, süt ürünleri verilir söylüyorlar.

Bazı ebeveynler yemek odası (ancak, bu tepkilerin 2013 ilgilidir) hizmet veren personelin yanlış davranış hakkında şikayetçi. hizmet verilmeyen gün boyunca meyve ve meyve sularının verdi ebeveynlerin bir dizi serbest geçiş dönemi daha erken ayrılmak mutsuz ve hemen koymayın.

çocuk eğlence düzenlemek için nasıl

sanatoryum Tedavi süresi çocukların çok tıp ve sağlık kürleri harcanacak içerir. Ancak, sağlık tesisi kompleksi içinde kalan serbest çağrı. İşte düzenli konserler düzenledi ve kukla tiyatrosu filmleri gösterir edilmektedir. Çocukların yarışmalara, testler, bayram performansları ilgilidirler. Sıcak ve iyi havalarda, çocuklar gezileri devam, doğa yürüyüşleri için gidin.

Kalıcı çalışma çevreler: heykel, boncuk işi, makrame, fotoğraf sanatı. kulüpleri, tiyatro atölyesi, koro, bazı edebi ve müzikal faaliyetleri vardır.

Yaz aylarında, çocuklar organize sahilde dinlenmek, yürüyüş gidin. gerçekleştirilen bir terapik yürüyen kalanı, dış LFK yapan. Bütün bunlar 3 bölmeye (sanatoryum "Yunost", Samara Krasnaya Glinka) organize edilmektedir. Aşağıdaki fotoğraf açık hava etkinlikleri bazı anları göstermektedir.

O küçük hastalar sağlık tesisi hakkında yazmak

"VKontakte" ve sayfalarının grubundaki çocuklar bu sağlık tesisi içinde kalmak hakkında iyi değerlendirmeleri bırakın. Onlar yeni duruma ve yeni gayri iletişim olasılığı etkilendiler. Birçok burada arkadaşlar.

3 şube hakkında iyi yorumlar bir sürü (Sanatorium "Yunost", Samara Krasnaya Glinka). diğer ofislerin Yorumlar da olumlu bırakın.

Hemen hemen bütün çocuklar samimiyeti atmosferini, zengin bir kültüre, meslektaşları ile iletişim yeteneği tadını çıkarın.

yorumlar arasında çare birkaç kez gitti adamlar hikayeler var. Onlar bakıcıların güzel sözler, tıbbi personel yazın. Birçok burada dinlenmek için yeni bir fırsat bekliyor.

yorumlar ebeveynler

Pek çok ebeveyn tedavi ve çocuklarının boş iyi organizasyon için bir sağlık tesisi idaresi minnettarız. Değerlendirme arasında kimin çocukları burada sık sık davranılır anneleri terk olanlar bulabilirsiniz. Bunlar tedavi ve beslenme ile ilgili olumlu yorumlar yazmak. Çocukları eğlence memnun. Pozitif değerlendirmesi fazla sayıda "Yunost" (Krasnaya Glinka, Samara) sanatoryumdur ettiği üçüncü şubesini aldı. Birçok olumlu mesajlar ve diğer iki dalları. Tedaviden sonra çocuklar kolayca birbirleriyle iletişim kurarlar.

Negatif ebeveynlik yorumların küçük bir kısmı erken çocuk eve dönüş sorununu çözmek. Genellikle yavruları sanatoryumda kaldığı sürece hasta oldu.

"Yunost" sanatoryum (Samara) ebeveynlerden geribildirim her zaman bir çocuk gibi destekleyici değildir alır. veliler arasında negatif mesajları var, ama onlar 2013 yılında ağırlıklı olarak bulunmaktadır. İşte yemek odası personeli çocuk bakımı (bir sonucu olarak hasta oldukları), kaba davranış eksikliği ve bazı prosedürlerin eksiklikler söz.

Genelde, çocuklar ve ebeveynleri olumlu hem değerlendirme çoğu, onlar çocuklara nitelikli tıbbi yardım, rehabilitasyon, eğlence, iyi yemek ve çocuk eğlence verimli organizasyonun iyi koşullar not edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.