Sanat ve EğlenceFilmler

Fantezi macera "Ay'ın Guardian." Aktörler orijinal seslendirme ve Rus dublaj

Fantezi macera "Ay The Guardian" - tuhaf dünya hakkında şaşırtıcı güzel ve görsel büyüleyici animasyon filmi. Oldukça zamanki muhteşem ya fantastik hikayeler aksine Karikatür anlatı. karakter her resim "Ay The Guardian" eşsiz bir grafik bir keşif (ses oyuncu: Ö: C, I. Izhlen, M. Gregorio, S. Ahmad, B. Allemann). arsa görüntüleyici yaratıcıları ana karakterleri olan ve kuralları açıklar hangi sahnelerin tarifsiz zevk yol açarak yapılmaktadır, bunun için onların fantezi dünya var.

Yaratıcılar - Projenin gururu

Yeni Fransız karikatür üzerinde çalışmaya getirerek, güçlü bir reklam ekibi tarafından başarı mahkum edildi. Kurşun animatör son derece popüler animasyon başyapıtlarından ( "Monsters vs. Aliens" ve "Kung Fu Panda"), çağdaş animasyon Alexander Eboyan yetenekli yaratıcısı tarafından yöneltti. Eski animatör stüdyo "Disney", yönetmen-animatör filmi Glen Kin sanat yönetmeni sorumlu pozisyonunu aldı "Tangled". Bu karikatür için sorumluluk ana yükünü taşıyordu oydu "Ay bekçisi." Aktörler ve rolleri onun doğrudan katılımıyla dağıtılır.

yaratıcı ekibi ayrıca oluşuyordu: sanat yönetmeni, "Despicable Me" ve "9" Aurelien Predal; içinde faturalar karakterlerin yaratılması "Madagaskar", "Kung Fu Panda" öncelikle çalışmış Nicolas Marlet, geliştirdiği karakter tasarımı; Sebastien Bruno "tatile Canavarlar" üzerinde yaptığı çalışmalarla bilinen baş animatör rolünde hareket; ve 3D-animasyon lider teknolojiler sandalye "örnek" Hidekata Osumi, karikatür üzerine becerilerini bilemek "Tangled." Böyle güçlü bir ekip, fantezi oluşturulmasında "Ay bekçisi." Katıldı Ses Aktörler da profesyonellik üst düzeyde göstermiştir.

Plot. kravat

Hikaye Anlatma karikatür, projede yer alan aktörler "Ay Koruyucusu", tanınmış masal herhangi birinde farklı olarak benzersiz ve orijinal bir hikaye anlattı. Yazarlar o gün boyunca gezegenin etrafında çember iki dev yaratıklar emniyete çünkü sadece dünyanın etrafında dönen, güneşin ve ayın balon gibi göksel cisimler bize tanıdık bir dünyaya atılmak için cazip bir izleyici sunuyoruz. Onlar Guardians tarafından işletilmektedir. Yeni Spilman - yaşlı Koruyucular emekli, onlar halefleri tarafından değiştirilir.

entrika

sorumluluk pozisyon "çakmaktaşı-adam" Sohon (sesli Omara Si) kapsar ve "aşağı düşmüş" için hazırlanmamış sonra mütevazı fawn Mune (Maykl Gregorio) onur. İlk izle gerçek felakete dönüşür: kötü adam Nekros suç güneşi çalmak. balmumu mum kız (Izia Izhlen) - antik mitler ve efsaneler Glim bir usta gider onlarla birlikte Sohon Mune ve ona arayışı içinde yeraltı gönderildi. Bu arsa animasyon filmin kısa bir açıklamasıdır "Ay bekçisi." Resmin genel atmosferi ile nüfuz yerli kitleye projenin adaptasyon katılan Rus aktörler, yabancı muadilleri daha kötü önlerinde görev ile başa.

Orijinal versiyonun Sesli Aktörler

animasyon filmi "Ay Keeper" aktörler yeteneklerini ve gerçek profesyoneller tomurcuklanan oyuncu kadrosunda arasında hakiki bir şevkle seslerini dublaj orijinal versiyonu.

Omar Sy - film ve televizyon Fransız aktör, film ödülü "Cesar" nin hak kazanan. O radyoda okul yıllarında onun sanatsal başladı. Uzun zamandır başarılı lansman sonra o aktör Fred hamurla bir komedi gösterisi tuttu. bu resimlerin amblemi görüntüleyici, ve arkadaşları, "1 + 1 / Neprikasaemye", "Asteriks ve Obelix", "Korol Giyom".

Izia Izhlen - dramatik Fransız aktris. Küçük onun filmleri yaklaşık bir düzine resim ve TV dizisi içerir ve yarıda o serisi "Selamlar Earthlings", örneğin, kendini oynar, bilinen.

Ayrıca karakterler dile: İlk suç mahallinde Shafiq Ahmad, Fransız aktör Benua Allemane puanlama, aktris Shannon Archie ve Feodor Atkin (Fransızca aktör, yönetmen Erika Romera bir favori vtoroplanovyh) 'de yaktı Acemi yetenek Maykl Gregorio.

Rus versiyonunda

Yerli adaptasyon bant aktörler karakterlerin yeterince ilham Rus dublaj seslerini "Ay'ın Keeper", ana karakterler ünlü ve popüler sesleri konuşmak Rusya Federasyonu ikamet Komedi Kulübü ve Komedi Kadın.

Rus aktris, ana karakterlerinden biri Komedi Kadın Natalia Medvedev kız, mum fener dile getirdi kahramanı Faun Mune yeraltı Nekros kavranmasını kavramalarının güneş kral kapmak yardımcı olur. ilk başta güzel ve sakin, daha sonra kaprisli ve kaprisli lâmba - aktris göre, o karakteri sevdim. buna donar ve daha sonra bir çimdik thaws düştüğünden yazarlara göre Glim yakından herhangi bir sıcaklık değişimleri izlemek zorunda kalır.

Güneşin Guardian (Sohon) bir diğer merkez figür kışkırtıcı sesi ve karizmatik şovmen ikamet Comedy Club Aleksandra revvy diyor. Onun medya persona boyama "karışık duygular", "Zaytsev + 1" ve müzik videoları ağırlığı yerli kitleleri bilinmektedir. Revva ses başkası bile Fransız projede, imkansız onu şaşırtmak için tüm vatandaşlarımız tanıdık "Ay'ın Guardian." Ses aktörler yeni roller denemek için mutluyduk.

Hollywood'un Çağrı

"Ay'ın Keeper", yaratıcıları göre, Hollywood'a bir meydan okuma olarak konumlandırılmıştır. geniş bir kitle için tasarlanmış Bu bağımsız, çok orijinal karikatür, iyi büyük Amerikan stüdyoları animasyon projelerinde ile rekabet edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.