SağlıkSağlıklı beslenme

Hint soğan: Doğanın sihirli güç

Bugün, Hint soğan bile kolayca tüm favori ile onun iyileştirici özellikleri için rekabet edebilir altın bıyık. Bu ürün Güney Afrika'dan Avrupa'ya getirdi, ancak burada alternatif tıpta güçlü bir konuma aldı edilmiştir. O vahşi olduğunu hatırlamak önemlidir - bu son derece zehirli bitki, özellikle soğan olduğu; ama burada evde Hint soğan az toksiktir.

Hint soğan tıbbi özellikleri basitçe birçok hastalık için çok değerli derde deva olma, renksiz sümüksü suyu izole edilmiştir onun yaprak veya ampul, bir kesi yapmak, anında hareket ederler. Ancak, açıklarını daha erken tedavi edilebilir olmasına rağmen, bu tür fırsatların ampule sadece iki yıl olduğunu unutmayın ve sadece çiçeklenme döneminde maksimum güce ulaşması önemlidir.

En önemli şey hatırlamak - kesinlikle çünkü güçlü toksisitesi yasak Hint iç tebrikleri kabul. o dahil olanlar, ilaçlar, yüksek hızlı bir özelliğine sahip hakim, ancak temelde infüzyonları, bir su ya da alkol tabanlı olabilir. aktif maddeler vücudun yaralı bölgelere kan akışının yoğunluğunu arttırmak gibi, bu bitki güçlü bir antiseptik ve analjezik etkiye sahip bırakır unutulmamalıdır Başlamak için.

bamteli ovmak ve ağrı birkaç dakika sonra çökmek ve hasta şifa maddelerin yerinde sadece hafif bir karıncalanma hissi hisseder gereken topikal kullanım taze kesilmiş soğan yaprakları için. Eşsiz özellikleri, Hint soğan artrit, siyatik, osteoartrit, osteokondrozis, hem de eklemlerin patolojilerin, özellikle de kas-iskelet sistemi bozuklukları için kullanılabilir.

İkinci durumda çok etkili Hint soğan geçerli: tedavi sonrası eklem doğal yeteneklerini kurtarmak. İşte arıtma tesisi eklemler taze olarak kullanılan ve bir tentür olarak pişirilebilir vurgulamak gereklidir. Ancak, daha büyük bir etki elde etmek için, aktarlar alkoller iyileştirici bileşenleri çözücü özelliğe sahip olarak o doğal ürünlerin taze yapraklarını kullanmak önerilir.

eklemlerin tedavisinde soğan kullanımı - İlköğretim: basitçe soğan veya levha bir parça alıp hızla sonra sıcak bir eşarp sarmak için cilalı yer ağrıyan eklemleri ovmak ve. Hemen en güçlü kaşıntı sozniknut, ama biraz sabır değer olabilir; hisler dayanılmaz hale takdirde, pişirme alanı ayçiçeği yağı gres önerilir. ilaç tentür seçildi, o zaman da ayak ve el etkilenen eklemleri ovmak gerekir. Böyle bir tedavi, artrit ve artroz ekstremite hareketliliği yoğunlaştırmak için farklı yoğunluk ağrısı, şişkinlik kaldırmak doku, sürebilir. Ayrıca, bu durum, tam ve kalıcı kaybolması önce tentür konvülsiyonlar ortadan kaldırır.

Bitki apseler, çürükler, tümörler dahil derinin bulaşıcı ve mekanik lezyonlar, yardımcı olur ve aynı zamanda şifa kesintileri, minör yaralar, böcek ısırıkları şişme kaldırılması için kullanıldığı için Hint soğan iyileştirici özellikleri, bunlarla sınırlı değildir. Ve o da yüzünde ve dudaklarda uçuk bir önleme olarak akne tedavisi için bir yay kullanılması tavsiye olduğuna dikkat etmek önemlidir. Hint soğan bitkisi migren ve yardımcı olur hem de, deri üzerinde siğil ve diğer büyümeleri kurutulabilir ARI belirtileri. Bu doğal bir ürün tamamen mantar deri lezyonları tedavi sırasında alternatif tıp olarak yapılmış vaka var.

mucizevi bitkilerin olasılığı çeşitli doğaların birkaç patolojilerin tedavisinde onların firma yer almış beri Öyle ya da böyle, ama Hint soğan iyileştirici özellikleri, gereğinden fazla vurgulanan olamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.